Ustaw trasę z Gdyni do Karlskrona w Szwecji.
Ale to nie jest przykład złego wyznaczania trasy, tylko braku połączenia promowego Gdynia - Karlskrona. Trzeba zgłosić, żeby poprawili.
Może problem jest w tym, że rozkład rejsów zmienia się tu raz na miesiąc i nie zdążyli go wprowadzić
Tak, czy inaczej błąd jest łatwy do poprawienia i nie za bardzo dotyczy routingu tras.
Połączone: [time]Marzec 14, 2010, 15:09:24[/time]
chodzi mi o to że kiedy wchodzę do poi to od razu bez wchodzenia w konkretną kategorie powinno być wpisz nazwę i program powinien wyszukać najbliżej pozycji GPS np kwiaciarnia i wyskakują wszystkie w okolicy .
Tak też działa. Naucz się obsługi programu.
Jeżeli chodzi o ustawienia to nie grzebałem i nic nie przestawiłem . Kiedy wyznaczam trasę optymalną to kieruje mnie przez dziury dopiero trasa szybka to polepsza ale nie do końca. Wiem że jest taka opcja dla tras optymalnych i szybkich przy wyznaczaniu trasy ale ja nie powinienem tego zmieniać poprzednie wersje na optymalnej wyznaczały dobrze.
No nie żartuj, program musi się od Ciebie dowiedzieć, jaką trasę chcesz wyznaczyć, a póki co, żaden program (nie tylko nawigacyjny!) nie potrafi bezpośrednio czytać w mózgu operatora.
i tak się zastanawiam bo na sucho domu to sobie można spekulować kombinować i sprawdzać trasy itp. ale na trasie to już nie ma czasu na to. I tu zadaje sobie pytanie: jak mogę zaufać takiej nawigacji skoro ma tyle błędów a co wynika z powyższych postów i z wyznaczonych przezemnie tras?
Na szczęście moja wersja wyznacza bez problemów
A to, że nie zawsze tak, jak mi się wydaje, wcale nie oznacza, że źle. Wielokrotnie się o tym przekonałem.
BTW trasę szybką z Poznania do Mielna wyznacza obwodnicą Piły. Wystarczy nie cudować z wyłączaniem traffica.