Jest już wersja oficjalna 6.2

  • 184 Odpowiedzi
  • 61308 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline edmun

  • ****
  • 933
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia ślubne, Fotografia ślubna
  • Sprzęt: SGH-I780
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 17, 2010, 22:46:35 »
a wiec tak. przenioslem sobie (na wszelki wypade) wszystkie pliki z miplo. czyl jesli mialem miplopoi.amp, to razem z 1t plikow zaczynajacych sie od tej nazwy zniknelo z katalogu Automapy i przenioslem w bezpieczne miejsce. krotko mowiac, pozostawilem AM bez pliku z miplo.

nastepnie, nie odpalajac automapy uruchomilem miplo, zajrzalem do zakladki Opcje, wpisalem mu nowy plik o tej samej nazwie, dalem synchronizacje. odpalam automape i pomimo ze w programie miplo mam zazaczona synchronizacje Kauflanda, to w automapie kaufland wystepuje tylko jako wbudowany a nie uzytkownika. coz wiec poczac? jesli taki sklep istnieje w wbudowanych to nie sciaga sie od miplo i mam zaznaczyc i wbudowane i uzytkownika ? hmm.. mialoby to sens :)

co do pubow to zaraz sprawdze

Połączone: Marzec 17, 2010, 23:03:47
wyczyscilem, pozaznaczalem, jesli jet tak jak pisalem wczesniej - to mysle ze dziala. sprawdzilem rowniez wysylanie pOI. teraz dziala, wczesniej nie dzialalo. widocznie miplo mial juz za duzo syfu (od 3 lat na jednym pliku i tylko aktualizacje). pytanie moje ostatnie. jak otworzyc "stary" plik miplopoi.amp aby nie niszczyc sobie czystego systemu poi w am ktory teraz mam, a jednoczesnie sprawdzic punkty ktore juz dlugo dodawalem a nigdy nie wyslaly sie na miplo? czy za pomoca programu od miplo do edycji poi da rade odnalzec takie dodane wlasne punkty ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 23:03:47 wysłana przez edmun »
SGH-I780 + Heineken78 Marvel Dream WM 6.5.3 96dpi
HTC ONE S
TTI TCB-880 + Sirio ML145
Alhambra TDI

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 18, 2010, 00:32:51 »
odpalam automape i pomimo ze w programie miplo mam zazaczona synchronizacje Kauflanda, to w automapie kaufland wystepuje tylko jako wbudowany a nie uzytkownika. coz wiec poczac? jesli taki sklep istnieje w wbudowanych to nie sciaga sie od miplo i mam zaznaczyc i wbudowane i uzytkownika ? hmm.. mialoby to sens :)

Tak, będziesz miał wszystkie dotychczasowe, jako wbudowane, a jeśli pojawi się jakiś nowy (albo będzie wyedytowany), to znajdzie się w punktach użytkownika, aż do najbliższej aktualizacji.

pytanie moje ostatnie. jak otworzyc "stary" plik miplopoi.amp aby nie niszczyc sobie czystego systemu poi w am ktory teraz mam, a jednoczesnie sprawdzic punkty ktore juz dlugo dodawalem a nigdy nie wyslaly sie na miplo?

Po prostu wczytaj ten plik i daj synchronizację. Jeżeli nie był zbyt mocno uszkodzony, to punkty z kategorii, które subskrybujesz na Miplo, zostaną wysłane. W systemie to nic nie namiesza, bo zawsze można wczytać nowy plik. Każde wczytanie (a nie dodaj z pliku czy importuj) powoduje wczytanie punktów z pliku i usunięcie wszystkich dotychczasowych punktów.

*

Offline edmun

  • ****
  • 933
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia ślubne, Fotografia ślubna
  • Sprzęt: SGH-I780
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 18, 2010, 06:58:59 »
akubit dzieki za potwierdzenie. niestety podejrzewam ze wczytanie starego pliku i proba synchronizacji zakonczy sie niepowodzeniem. wlasnie na starym pliku nie wysylal moich propozycji a na nowym juz robi to bezproblemowo. w pewien sposob rozwiazaniem jest wczytanie starego pliku do AM, spisanie sobie punktow chocby na kartke i dodanie ich na nowo juz w nowym pliku, lub uzycie jakiegos oprogramowania na koputerze, stad tez pytanie, czy program od miplo do edycji punktow sprawdzi sie, aby znalezc punkty ktore sam dodawalem (jesli ktos uzywal to moze mi podpowie, jesli nie - to sprobuje sam za jakies 2 tygodnie. na chwile obecna nie mam dostepu do komputera)
tak czy inaczej dziekuje za pomoc wszystkim pomagajacym :)
SGH-I780 + Heineken78 Marvel Dream WM 6.5.3 96dpi
HTC ONE S
TTI TCB-880 + Sirio ML145
Alhambra TDI

*

Offline WWoytek

  • ***
  • 329
  • TomTom Go Mobile Android
  • Sprzęt: Xiaomi Redmi Note 4X
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 18, 2010, 07:35:45 »
Gdzie się podziała wersja AutoMapy 6.2 Europe ??? - nie ma jej na stronie AM  :-? a może to już ta chwila - AutoMapa 6.5  :O~
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2010, 07:39:40 wysłana przez WWoytek »
->>>----TomTom-Go-Mobile---->

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 18, 2010, 09:03:58 »
wlasnie na starym pliku nie wysylal moich propozycji a na nowym juz robi to bezproblemowo.

A to nie było tak, że nie wysyłał, bo nie miałeś zaznaczonej subskrypcji kategorii, których punkty chciałeś wysłać?
A może nazwy kategorii zmieniły się nieco (był taki czas na Miplo, że ruch w nazwach był spory) - wtedy program do konwersji i edycji POI by się sprawdził. Polecam POIConverter.
Jednakże, nie sądzę, żebyś łatwo oddzielił punkty wprowadzane przez siebie od reszty  :(
Chyba, że ktoś ma jakiś pomysł  :mysli:

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 18, 2010, 09:19:17 »
Gdzie się podziała wersja AutoMapy 6.2 Europe ??? - nie ma jej na stronie AM  :-? a może to już ta chwila - AutoMapa 6.5  :O~
Na stronie jest już to wyjaśnione (na czerwono).

*

Offline paulus

  • **
  • 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NR450BV + AM EU 6.10.0
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 18, 2010, 15:14:43 »
Chyba już był ten temat, ale nie mogę znaleźć - przy wyznaczaniu trasy pow. 100km AM pokazuje błąd "Wystąpiła wewnętrzna niezgodność danych"  :O
To tak ma być ?

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 18, 2010, 18:10:35 »
Zawsze masz ten komunikat czy tylko przy konkretnie wyznaczonej trasie?
Podaj punkty startu i końca trasy, to sprawdzę.

*

Offline edmun

  • ****
  • 933
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia ślubne, Fotografia ślubna
  • Sprzęt: SGH-I780
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 18, 2010, 19:26:12 »
niestety u mnie nie wysylal propozycji pomimo subskrypcji. zauwazylem to dopiero po dlugim czasie. na swiezym (nowym) pliku jest juz ok. no nic. powprowadza sie od nowa :) dzieki za pomoc
SGH-I780 + Heineken78 Marvel Dream WM 6.5.3 96dpi
HTC ONE S
TTI TCB-880 + Sirio ML145
Alhambra TDI

*

Offline NUFI

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MODECOM Freeway MX2 HD; MIO A201; AM_6.13EU + 8Gb
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 18, 2010, 21:16:41 »
Chyba już był ten temat, ale nie mogę znaleźć - przy wyznaczaniu trasy pow. 100km AM pokazuje błąd "Wystąpiła wewnętrzna niezgodność danych"  :O
To tak ma być ?

Ja miałem taki problem z wersją beta 6.2 - trasa Rzeszów - Warszawa, ale i nawet po samej Warszawie :(
Wyglądało na to, że mimo usunięcia poprzedniej trasy nadal była ona trzymana i wyznaczenie nowej kończyło się tym błędem. Udawało mi się to ominąć - po skasowaniu trasy musialem wyłączyć Automape i ponownie włączyć i ustawic nową trasę.
W finalnej wersji 6.2 już sie nie pojawia ten problem :)

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 18, 2010, 21:49:06 »
Gdzie się podziała wersja AutoMapy 6.2 Europe ??? - nie ma jej na stronie AM  :-? a może to już ta chwila - AutoMapa 6.5  :O~
Na stronie jest już to wyjaśnione (na czerwono).

A czy to co jest teraz nie jest czasem poprawioną wersją 6.2 Europa? Kto ma sprzed kilku dni niech pobierze i sprawdzi.

*

Offline Wookash82

  • ***
  • 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio P560
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #131 dnia: Marzec 18, 2010, 22:10:28 »
Chyba już był ten temat, ale nie mogę znaleźć - przy wyznaczaniu trasy pow. 100km AM pokazuje błąd "Wystąpiła wewnętrzna niezgodność danych"  :O
To tak ma być ?

Ja miałem taki problem z wersją beta 6.2 - trasa Rzeszów - Warszawa

mam ten sam problem tez z rejonem Rzeszow Krosno Przemysl Tylko ze start jest w Rudzie Slaskiej i tylko przy wlaczonym profilu predkosci
Proste są dla szybkich samochodów, Zakręty są dla szybkich kierowców...

AutoMapa 6.10.0

*

Offline paulus

  • **
  • 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NR450BV + AM EU 6.10.0
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #132 dnia: Marzec 19, 2010, 10:06:27 »
Zawsze masz ten komunikat czy tylko przy konkretnie wyznaczonej trasie?
Podaj punkty startu i końca trasy, to sprawdzę.

Ustawiałem kilka tras o różnej długości. Np. dla tras w obrębie miasta (sprawdzałem akurat Lublin) było OK, ale już przy wyznaczaniu jakiejkolwiek trasy do Warszawy bądź dalej pojawia się błąd. Wersja AM EU, jeżeli to pomoże.
Dodam, że nie testuję wersji beta, ponieważ nie jeżdżę zbyt dużo i zawsze czekam na wersję finalną. Czytając forum doszedłem do wniosku, że to już ten czas na ściąganie  :mrgreen: ale chyba się pospieszyłem.

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #133 dnia: Marzec 19, 2010, 10:12:46 »
Przeinstaluj AM na sformatowaną kartę. Prawdopodobnie masz uszkodzoną mapę. U mnie trasę Lublin - Warszawa wyznacza bez problemu.

*

Offline paulus

  • **
  • 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NR450BV + AM EU 6.10.0
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 19, 2010, 10:51:16 »
Dzięki za podpowiedź, spróbuję i dam znać jak wyszło.

*

Offline tomek1970

  • **
  • 116
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P560 + WM6.0
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 19, 2010, 11:24:07 »
Przeinstaluj AM na sformatowaną kartę. Prawdopodobnie masz uszkodzoną mapę. U mnie trasę Lublin - Warszawa wyznacza bez problemu.
Nie koniecznie - w tym wątku na stronie 2 pisałem o swoich perypetiach z wyznaczaniem długich tras w AM EU, jest niestety tak że AM nie wyznacza trasy z pewnych miejsc (sprawdziłem całe osiedle w Bydgoszczy) - potwierdził mi to również nocnyMarek, z innych wyznacza bez problemu, przy czym znaczenie ma profil trasy a nawet pora w jakiej się ją wyznacza, ale trudno się doszukać zależności np. od włączonego AM Traffic. Przeinstalowanie AM i format karty niestety nie pomógł :( Zgłosiłem sprawę do supportu ale jak na razie poza grzecznościowym "Dziękujemy za zgłoszenie" cisza.

A czy to co jest teraz nie jest czasem poprawioną wersją 6.2 Europa? Kto ma sprzed kilku dni niech pobierze i sprawdzi.
Mam nadzieję że emisiu ma rację, właśnie ściągnąłem i jak wrócę do domu to potestuję :wink:

*

Offline paulus

  • **
  • 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NR450BV + AM EU 6.10.0
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 19, 2010, 12:13:50 »
Przeinstaluj AM na sformatowaną kartę. Prawdopodobnie masz uszkodzoną mapę. U mnie trasę Lublin - Warszawa wyznacza bez problemu.
Karta sformatowana, ale błąd ciągle się pojawia. O dziwo nie z każdego adresu w Lublinie. Np. z ul. Sielankowej do Warszawy na Wóycickiego pokazuje błąd, ale już z ul. Energetyków na tą samą Wóycickiego wyznacza trasę bez problemu  :O
Jak nic twórcom AM zniknął kawałek Lublina (to już nawet nie Polska B, ani C  :E

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 19, 2010, 12:21:15 »
Spróbuj określić mniej więcej rejon, zapisz kilka różnych tras na których występuje błąd
i wyślij do supportu, im więcej takich zgłoszeń tym lepiej.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline paulus

  • **
  • 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NR450BV + AM EU 6.10.0
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 19, 2010, 13:07:20 »
Słuchajcie mamy CUD  :E tym razem nad Bystrzycą (rzeka w Lublinie). Po kilkunastu próbach wyznaczania różnych tras AM przegrała przez nokaut, tzn. wyznacza każdą trasę bez żadnego problemu (nawet trasę do Niemiec - prawie 1300km).
Ciekawe czy znajdzie się ktoś mądry, żeby to wyjaśnić  :mrgreen:

Ha, to się pospieszyłem. Owszem, wszystko działa na ustawieniach trasy szybkiej. Przy ustalonej trasie i zmianie na optymalną błąd się znowu pokazuje. Nie występuje natomiast przy zmianie z szybkiej na krótką, ale ponownie pokazuje się przy próbie zmiany z krótkiej na optymalną. I tak jest przy ustawieniu suwaka trasy optymalnej prawie w połowie pomiędzy krótką a szybką. Jak tylko ustawiłem suwak o jedno pole w kierunku szybkiej błędu nie ma  :O :O Ale uwaga: zmiana ustawienia optymalnej o jedno pole bliżej w kierunku krótkiej (w porównaniu do fabrycznego) powoduje wywalanie się trasy krótkiej. To ja już nic nie rozumiem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 13:15:39 wysłana przez paulus »

*

Offline kiniu

  • *
  • 89
  • Sprzęt: Goclever4366FMBT & HTC HD2  & (FSn560)
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 19, 2010, 13:41:00 »

Karta sformatowana, ale błąd ciągle się pojawia. O dziwo nie z każdego adresu w Lublinie. Np. z ul. Sielankowej do Warszawy na Wóycickiego pokazuje błąd, ale już z ul. Energetyków na tą samą Wóycickiego wyznacza trasę bez problemu  :O
Jak nic twórcom AM zniknął kawałek Lublina (to już nawet nie Polska B, ani C  :E

W mnie na 6.2pl też tej trasy nie wyznacza jako optymalnej (wewnętrzna niezgodność danych). Szybka i krótka jest ok.

*

Offline tomek1970

  • **
  • 116
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P560 + WM6.0
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 19, 2010, 13:57:42 »
Ha, to się pospieszyłem. Owszem, wszystko działa na ustawieniach trasy szybkiej. Przy ustalonej trasie i zmianie na optymalną błąd się znowu pokazuje. Nie występuje natomiast przy zmianie z szybkiej na krótką, ale ponownie pokazuje się przy próbie zmiany z krótkiej na optymalną. I tak jest przy ustawieniu suwaka trasy optymalnej prawie w połowie pomiędzy krótką a szybką. Jak tylko ustawiłem suwak o jedno pole w kierunku szybkiej błędu nie ma  :O :O Ale uwaga: zmiana ustawienia optymalnej o jedno pole bliżej w kierunku krótkiej (w porównaniu do fabrycznego) powoduje wywalanie się trasy krótkiej. To ja już nic nie rozumiem.
Potwierdzam, mam to samo dla twojej trasy i ustawień, w pierwszym momencie wszystko działało ok ale miałem ustawioną optymalną z przewagą szybkiej :grin:
Zgłaszaj do supportu :ok:

*

Offline paulus

  • **
  • 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NR450BV + AM EU 6.10.0
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 19, 2010, 14:19:08 »
Już zgłoszone, czekam na odpowiedź.

*

Offline falcon

  • **
  • 145
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 19, 2010, 15:12:09 »
A czy to co jest teraz nie jest czasem poprawioną wersją 6.2 Europa? Kto ma sprzed kilku dni niech pobierze i sprawdzi.

pobrałem to co jest teraz to jest dokładnie to samo co było w dniu premiery....

zaczynam tracić nadzieję, że AM6.x zacznie poprawnie działać na HTC HD... pytanie ile czasu klient powinien dać producentowi, zanim
mu bubla odeśle. Bo myślę, że użytkownicy HTC którzy kupili AM w grudniu tak jak ja, są naprawdę wystawieni na próbę cierpliwości.

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 19, 2010, 15:21:59 »
Owszem, wszystko działa na ustawieniach trasy szybkiej.

A u mnie wręcz przeciwnie, optymalna bez problemu, szybka i krótka - "Wystąpiła wewnętrzna niezgodność danych".

To ja już nic nie rozumiem.

Ja też  :O

*

Offline msz1959

  • ****
  • 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD/AM6.15 EU, iP4/iAM5.0, NavigonEU+TL
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 21, 2010, 12:33:14 »
zaczynam tracić nadzieję, że AM6.x zacznie poprawnie działać na HTC HD... pytanie ile czasu klient powinien dać producentowi, zanim
mu bubla odeśle. Bo myślę, że użytkownicy HTC którzy kupili AM w grudniu tak jak ja, są naprawdę wystawieni na próbę cierpliwości.
A co masz konkretnego na myśli? Mnie AM na HD działa bez większych problemów choć przyznaję, że korzystam okazjonalnie. Teraz mam 6.1EU - przed instalacją 6.2 EU powstrzymały mnie opisywane powyżej problemy ale rozumiałem, że one występują na różnym sprzęcie, nie tylko na HD.

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 21, 2010, 13:23:18 »
zaczynam tracić nadzieję, że AM6.x zacznie poprawnie działać na HTC HD... pytanie ile czasu klient powinien dać producentowi, zanim
mu bubla odeśle. Bo myślę, że użytkownicy HTC którzy kupili AM w grudniu tak jak ja, są naprawdę wystawieni na próbę cierpliwości.
A co masz konkretnego na myśli? Mnie AM na HD działa bez większych problemów choć przyznaję, że korzystam okazjonalnie. Teraz mam 6.1EU - przed instalacją 6.2 EU powstrzymały mnie opisywane powyżej problemy ale rozumiałem, że one występują na różnym sprzęcie, nie tylko na HD.

to jak zaczniesz ja uzywac zobaczysz co jest nie tak na HD... czesc opisana np. tutaj:
http://pdaclub.pl/forum/automapa/am6-i-brak-pamieci%28%29/180/

Co do tego ile powinien dac czlowiek firmie Aquart to nie mam pojecia, osobiscie swiadomie przedluzylem subskrypcje na niedzialajacy poprawnie program. Wiec byl to jakis moj swiadomy wybor. Jednak nastepnej juz nie wykupie jak program nie zacznie dzialac poprawnie. Najgorsze jest to ze pisanie do supportu w tej sprawie mija sie juz z celem...

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 22, 2010, 00:38:48 »
Ponieważ AM jest dość czuła na punkcie fragmentacji plików (map) a co za tym idzie szybkości odczytu danych , postanowiłem pomóc  AM jeszcze bardziej i przeniosłem ją z karty SDHC clas4 na SDHC clas10   iiiii... jest na oko  :ok: :ok: . Dzisiaj (ops.już wczoraj :E ) mało jeździłem ,sprawdzę rano w wawie okolice ul. Filtrowej gdzie AM zawsze mi muliła ,ale pierwsze wrażenie jest  takie że AM lepiej "chodzi" :ok:
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline STOGI

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 23, 2010, 09:36:50 »
Chyba już był ten temat, ale nie mogę znaleźć - przy wyznaczaniu trasy pow. 100km AM pokazuje błąd "Wystąpiła wewnętrzna niezgodność danych"  :O
To tak ma być ?
Tak być nie powinno.  mam to samo, więc zostanę przy wersji 6.1 (przynajmniej podczas symulacji chodzi dobrze).
Szkoda że AM nie ograniczy się tylko do aktualizacji map,tylko zmienia przy okazji to co działało w miarę dobrze. :]

poprawiłem cytowanie, nM.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 10:57:21 wysłana przez nocnyMarek »

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 23, 2010, 14:11:17 »
kolego STOGI

może jeszcze nie zauważyłeś że wiele rzeczy w 6.2.0 zostało poprawionych w stosunku do 6.1.0a... A jeśli nie doczytałeś jeszcze to wiedz że 6.2.0 to przygrywka do 6.5 - pewnych rzeczy jeszcze nie dostrzegamy... a będą kluczowe w następnej wersji programu, więc muszą być wprowdzane zmiany. Oczywiście szkoda że pojawiają się przy okazji błędy.

U mnie 6.2.0 śmiga bardzo stabilnie, AM'Traffic nie przestaje mnie zaskakiwać, pozytywnie, rzecz jasna - generalnie jestem zadowolony.

także tego...

*

Offline STOGI

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jest już wersja oficjalna 6.2
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 23, 2010, 16:22:08 »
kolego  jachraniak ,
ja tylko stwierdzam fakt,że poprzednia wersja chodzi u mnie dobrze ,natomiast obecna nie (zresztą nie tylko u mnie) więc nie każ mi chwalić tego co jest skopane a ponieważ jak piszesz jest to "przygrywka do 6.5" tym bardziej powinno wskazywać się
niedoskonałości wersji 6.2.
Czy to że u Ciebie wersja 6.2 chodzi dobrze a nawet pozytywnie Cię zaskakuje to znaczy że już jest kul ?,otóż nie inni mają z nią problemy i głośno tupią aby ci którzy maja na to wpływ coś z tym zrobili.