Profile na Lark 43.0

  • 4 Odpowiedzi
  • 2182 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rymi

  • ****
  • 636
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2 [WM6.1 Polish]
Profile na Lark 43.0
« dnia: Czerwiec 03, 2010, 10:36:29 »
Mam Lark FreeBird 43.0 i na karcie AM 6.5.0

Uruchamiam Larka przelacznikiem ON, odpala sie i zaczyna ladowac AM.

Przy pierwszym uruchomieniu AM zapytala sie jaki chce profil uzywac [zaznaczylem swoj stary z AM 6.2.0] i zaznaczylem nie pytaj wiecej przy starcie.

Wychodze z AM. No i jest OK - przy nastepnym uruchomieniu AM nie pyta juz o profil. I tak jest za kazdym wyjsciem i ponownym uruchomieniem - wszystko jest w porzadku.


Teraz wylaczam Larka na OFF. Odpalam znowu i AM znowu pyta o profil :/

Karty SD nie mam zablokowanej wiec to nie to.



Czy ta opcja jest w ktoryms z plikow konfiguracyjnych?
HTC Touch Diamond 2 - WM6.1 Polish [ehh znowu tyle gram :/ - 120g] MicroSDHC 16GB SanDisk + Compaq iPAQ H3970 MMC 512MB Transcend

*

Offline Wookash82

  • ***
  • 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio P560
Odp: Profile na Lark 43.0
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2010, 10:47:06 »
ja mam ale na mio p560 tak ze po SR miplosync powraca do ustawien dmyslnych Tez nie wiem czemu Punkty pozostaja po ostaniej synchronizacji ale reszta trzeba ustawiac od nowa Konto uzytkownika, haslo Dobrze ze nie ma tego duzo :) i jak chcemy pobrac
Proste są dla szybkich samochodów, Zakręty są dla szybkich kierowców...

AutoMapa 6.10.0

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Profile na Lark 43.0
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2010, 10:52:13 »
Pewnie zapisywane jest to w rejestrze, a nie wiem, czy w Larku 43.0 rejestr jest nieulotny. W moim starym Larku 35.1, jak i obecnie w GoCleverze 5010, rejestr zapisuje się na stałe po wyłączeniu urządzenia górnym przyciskiem. Nie wiem czy jest taka możliwość w  43.0.

*

Offline rymi

  • ****
  • 636
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2 [WM6.1 Polish]
Odp: Profile na Lark 43.0
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2010, 19:10:29 »
Rozwiazanie:

Cytuj
można także w już zainstalowanej AM usunąć te pliki: terenowy.profile i ciezarowy.profile (jeśli używa się osobowy) i obydwa katalogi o tej samej nazwie z Automapa EU\Profiles

Dzięki temu nie ma pytania o wybór profilu, bo jest tylko jeden :-)
HTC Touch Diamond 2 - WM6.1 Polish [ehh znowu tyle gram :/ - 120g] MicroSDHC 16GB SanDisk + Compaq iPAQ H3970 MMC 512MB Transcend

*

Offline tomek1970

  • **
  • 116
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P560 + WM6.0
Odp: Profile na Lark 43.0
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2010, 17:25:01 »
ja mam ale na mio p560 tak ze po SR miplosync powraca do ustawien dmyslnych Tez nie wiem czemu Punkty pozostaja po ostaniej synchronizacji ale reszta trzeba ustawiac od nowa Konto uzytkownika, haslo Dobrze ze nie ma tego duzo :) i jak chcemy pobrac
Żeby było śmieszniej też tak miałem i z profilami AM i z ustawieniami miplosynca wracającymi do ustawień domyślnych po SR, AM po instalacji wersji oficjalnej 6.5 zaczęła po pewnym czasie pamiętać profil a miplosync naprawił się w "cudowny" sposób sam po instalacji najnowszej wersji pomimo tego że przez ostatnie 8-10 miesięcy uparcie odmawiał zapamiętywania ustawień. :mrgreen: