Brak synchronizacji ikonek i dźwięków w AM 6.6

  • 4 Odpowiedzi
  • 2161 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kajacek

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MODECOM Freeway MX2 + Automapa Europe 6.8.1
Brak synchronizacji ikonek i dźwięków w AM 6.6
« dnia: Sierpień 29, 2010, 13:37:39 »
Witam,

Nie wiem, czy ten post zamieścić na subforum Miplo, czy też tu na forum AM - w razie czego proszę admina o przeniesienie na właściwe forum :)

Problem jest następujący: mam poustawiane trochę indywidualnych ikonek i dźwięków na niektórych POI - do wersji 6.5 nie było problemów z ich synchronizacją do AM; zauważyłem, że w wersji 6.6 "poginęły" mi dźwięki (przede wszystkim zależy mi na komunikatach o radarach...) i teraz AM 6.6 ostrzega mnie standardowym piskiem (czy czymś podobnym), a nie "daje" tych starych komunikatów - cały czas mam je zaznaczone na stronie Miplo w synchronizacji...

Zauważyłem, że jak dodałem nowy dźwięk - to przy synchronizacji został dodany do AM, ale dalej Miplosync nie chce "pobrać" starych dźwięków, a usuwanie wszystkich i wpisywanie na stronie Miplo to chyba nie optymalna metoda...

Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem???

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Odp: Brak synchronizacji ikonek i dźwięków w AM 6.6
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2010, 14:12:51 »
A zaznaczałeś opcję "Pobierz wszystko" w MiploSyncu przy synchronizacji Miplo po aktualizacji AM?

*

Offline kajacek

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MODECOM Freeway MX2 + Automapa Europe 6.8.1
Odp: Brak synchronizacji ikonek i dźwięków w AM 6.6
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2010, 19:12:08 »
Nie, nie zrobiłem tego :) Przy wcześniejszych wersjach po aktualizacjach też tego nie robiłem - wystarczała sama aktualizacja i wszystko się przenosiło...

Zresztą zaraz sprawdzę, bo tu robiłem format karty po "Becie 6.6" i wgrywałem od nowa 6.6 - może to ma jakieś znaczenie :)

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Brak synchronizacji ikonek i dźwięków w AM 6.6
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2010, 19:16:08 »
... robiłem format karty po "Becie 6.6" i wgrywałem od nowa 6.6 - może to ma jakieś znaczenie :)
No pewnie  :mrgreen:
Od tego trzeba było zacząć.   B)
Masz dźwięki zainstalowane z instalki. Miplosync pobrał tylko te, których brakowało. Jak zrobisz synchronizację z poziomu Miplosync z zaznaczoną opcją "pobierz jednorazowo wszystko" podczas synchronizacji pliki zostaną nadpisane tymi z Miplo.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline kajacek

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MODECOM Freeway MX2 + Automapa Europe 6.8.1
Odp: Brak synchronizacji ikonek i dźwięków w AM 6.6
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2010, 19:31:35 »
pomogło - dzięki - jest już OK :)