Aby na dolnej belce wyświetlało się miasto - musze wybrać [dzielnica osiedle].
Wybranie [miejscowość] w przypadku Krakowa wyświetla dzielnicę.
Tak jest od dawna - zgłoszone do support i nic.
Najlepsze jest podsumowanie = NIC.
Trzeba tu założyć wątek z wykazem totalnych olewek Aquratu, ewentualnie Geosystems (patrz link2),
bo można dostać nerwicy tracąc czas na szukanie błędów, analizę, podanie na tacy, podanie rozwiązania i czekanie na NIC.
Napisałem o tym do suportu 2013-03-08, ale widocznie w ten dzień wszyscy tam byli pijani
a gdy już wytrzeźwieli to "zapomnieli".
http://pdaclub.pl/forum/automapa-wince-wm-wp6-x/wam-6-12-z-mapa-1212/msg1617268/#msg1617268nocnyMarek przedstawiał swoją wersję tego errorka potworka już w 2010.
http://pdaclub.pl/forum/automapa-wince-wm-wp6-x/automapa-6-5-juz-publicznie-wydana!/180Problem dotyczy wszystkich terenów które znam, zatem wiem że jest źle,
czyli mogę podejrzewać że tak jest w całej Polsce, bo nie trafiłem ani jednego znanego mi terenu gdzie byłoby dobrze. Na siłę aby sobie ustawiać dobrze trzeba ustawić odwrotnie.
Sam układ okien też pozostawia wiele do życzenia i został tak samo olany.