AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a

  • 279 Odpowiedzi
  • 58748 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 07, 2010, 18:51:55 »
Poprawiono błąd, który kiedyś tu opisywałem ( http://pdaclub.pl/forum/automapa/bledy-mapy-am6-5-pleu-wersja-1004/msg1310090/#msg1310090 ) tzn. AM próbowała nakazać zjazd z drogi ekspresowej przez barierkę i płot... problem w tym, że teraz trasa jest wyznaczana tą równoległą (do ekspresowej), lokalną drogą - która w swojej części jest kompletnie nieprzejezdna (no, może maluchem po złożeniu lusterek i ocierając się o barierki by przejechał). Rozumiem, że subtelność tego problemu jest duża... trzeba by się przejść tą dróżką i dokładnie zaznaczyć jak daleko się nią da dojechać (potem jest wąska przerwa) i dalej skąd... niezależnie jednak od wszystkiego, dróżka ma szerokość jednego pojazdu. Jak ktoś się w nią wpakuje, wyjdzie na tym gorzej, niż na próbie skierowania przez AM... w płot na ekspresówce.

A z innych rzeczy: dlaczego tak tęsknicie za asystentem pasa ruchu? Ja bym wiele bardziej wolał, żeby praca szła w kierunku poprawnych map, dróg, numeracji adresowej, niż bajeru... (IMHO oczywiście).

I takie pytanie ad hoc: czy AM, kalkulując trasę jako zasadniczą wagę bierze czas przejazdu daną nitką drogi? (rozumiem, że waga zależy od tego, czy się korzysta z profilu prędkości, danych statystycznych ew. live srive... ops, drive). Tak sobie też gdybam, bo dlaczego cały czas jak jadę "z domu do pracy" sugerowany czas jest 2 razy dłuższy (dodam, że nie jeżdżę jak pirat) niż naprawdę potem wychodzi? Czy to jest efekt "początku wakacji" w AM? No ale jak ja się już dobrych kilka razy przejechałem tą trasą i mam włączone wszystkie te bajery on-line, to nie powinno się to w końcu jakoś poprawić?... Może AM będzie mieć w sobie kiedyś jakieś lokalne AI dopasowujące się też do upodobań kierowcy ;)

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 07, 2010, 18:57:23 »
Nie pozostaje nam nic innego jak doprowadzić do fuzji TomTom z AutoMapą  :mrgreen:

TT- mapy PL do dupy ale funkcjonalne oprogramowanie i jest APR ;)
AM- oprogramowanie do dupy ale mapy na PL chyba dobre.

Działamy  :ok:

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 07, 2010, 19:09:52 »
Powyższe pozwala mi zaoszczędzić 200MB z transferu iPlusa.

Pozdrawiam ze słonecznej Łeby.
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline edmun

  • ****
  • 933
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zdjęcia ślubne, Fotografia ślubna
  • Sprzęt: SGH-I780
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 07, 2010, 19:24:08 »
A z innych rzeczy: dlaczego tak tęsknicie za asystentem pasa ruchu?
Bo gdy sprzedawałem klientom Smarty z Automapą to obiecałem (jak i producent Aqurat), że asystent na Polskę będzie już wkrótce i dlatego też zamiast brać TomToma, niech wezmą takiego słabego Smarta, ale z AM PL na pokładzie
SGH-I780 + Heineken78 Marvel Dream WM 6.5.3 96dpi
HTC ONE S
TTI TCB-880 + Sirio ML145
Alhambra TDI

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 07, 2010, 19:40:46 »
Poprawiono błąd, który kiedyś tu opisywałem ... problem w tym, że teraz trasa jest wyznaczana tą równoległą (do ekspresowej), lokalną drogą - która w swojej części jest kompletnie nieprzejezdna (no, może maluchem po złożeniu lusterek i ocierając się o barierki by przejechał). Rozumiem, że ...

Nie rozumiesz, Igab wtedy założył blokadę na miplo mapa jest poprawiona, a POI blokady nieusunięty,
wobec tego AM zamiast blokować odcinek który tam był blokuje 1 jezdnię na Zakopiance
(bo one były w bardzo bliskiej odległości, mniejszej niż tolerancja dokładności lokalizacji POI).
Po usunięciu POI z miplo i synchronizacji Twoje barwne opisy nie bedą już potrzebne.

AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 07, 2010, 19:44:39 »
U mnie jest w tym miejscu tylko plik "TrafficStats.bin".
Tutaj: \AutoMapa EU\Maps\Polska jest pik "SPEEDS.A" o wartości 41814 KB.
Tzn., że nie miałeś ściągniętej aktualizacji. W katalogu /Maps są dane mapy - tego nie ruszaj bo będzie Cię czekała ponowna instalacja map.
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline jartro

  • ****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Auro S 6, AM EU aktualna, TomTom Go 6000, 6200
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 07, 2010, 20:04:29 »
Dlaczego fakt zaistnienia nowej AM na serwerze jest utajniany? Mamy już literkę "d" i gdyby nie czujni forumowicze nic bym o tym nie wiedział. Chyba zasłużyliśmy na taką informację jako legalni użytkownicy? Sprawa zaczyna być denerwująca :-|
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 20:19:11 wysłana przez jartro »

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 07, 2010, 20:19:37 »
Nowa wersja zawsze na serwerze jest prędzej niż informacja o tym.
Info mailem zapewne niedługo przyjdzie.
Wyobrażasz sobie jaką musieliby mieć przepustowość łącz żeby mogli sobie pozwolić
na poinformowanie wszystkich w tym samym czasie?
Co z tego że wiedziałbyś oficjalnie jak wszyscy, jeśli serwery klękłyby na parę dni?
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline jartro

  • ****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Auro S 6, AM EU aktualna, TomTom Go 6000, 6200
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 07, 2010, 20:22:42 »
Nie chodzi o maila tylko o napisanie na stronie AM "pobierz najnowszą wersję", że jest nowa literka. Od czasu AM 6.5 taka rzecz nie ma miejsca. Trzeba specjalnie sprawdzać pliki więc nie masz tu racji :ohreally:

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 07, 2010, 20:28:35 »
Nie sugeruj się literką tylko czytaj, albo tam na stronie albo tu w tym wątku.
Nie ma nowej wersji programu, jest aktualizacja map,
literkę pewnie zmienili, żeby nie mylił się zestaw z mapą 1004.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline jartro

  • ****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Auro S 6, AM EU aktualna, TomTom Go 6000, 6200
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 07, 2010, 20:40:18 »
Czytam: 6.5.0 i nic więcej :mrgreen: Dzwoniłem nawet w tej sprawie do nich. Są nie reformowalni :-|
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 20:41:54 wysłana przez jartro »

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 07, 2010, 20:46:26 »
U mnie jest w tym miejscu tylko plik "TrafficStats.bin".
Tutaj: \AutoMapa EU\Maps\Polska jest pik "SPEEDS.A" o wartości 41814 KB.
Tzn., że nie miałeś ściągniętej aktualizacji. W katalogu /Maps są dane mapy - tego nie ruszaj bo będzie Cię czekała ponowna instalacja map.
U mnie AMCenter aktualizuje pliki speeds.a i hubnet.a, tu: SDMMC\AutoMapa EU\Maps\Polska
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 20:52:38 wysłana przez AdamMie »

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 07, 2010, 20:51:50 »
Czytam: 6.5.0 i nic więcej :mrgreen: Dzwoniłem nawet w tej sprawie do nich. Są nie reformowalni :-|

Przecież było wyraźnie napisane: mapy 1006, a nie jak dotąd 1004. Ja spóźniłem się tylko minutę do autora wątku  :-|

U mnie AMCenter aktualizuje pliki speeds.a i hubnet.a, tu :SDMMC\AutoMapa EU\Maps\Polska

Tak jest.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 07, 2010, 20:53:58 »
Próbował ktos same mapy podmienić?
Czy te z AM 6.5d będą działać na AM 6.5a/b/c...
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 07, 2010, 21:05:23 »
AM 6.5c nie wczytuje map 1006

Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 07, 2010, 21:14:32 »
Nie rozumiesz, Igab wtedy założył blokadę na miplo mapa jest poprawiona, a POI blokady nieusunięty,
wobec tego AM zamiast blokować odcinek który tam był blokuje 1 jezdnię na Zakopiance
(bo one były w bardzo bliskiej odległości, mniejszej niż tolerancja dokładności lokalizacji POI).

Dokładnie rozumiem, co piszę. Zakopianka nie jest zablokowana (to by dopiero było...) - jeśli wyznaczę trasę start: "z pasa  Zakopianki", to trasa jest wyznaczana poprawnie, ze zjazdem na węźle w Stróży, tam gdzie jest on możliwy. Gdy zaś start wyznaczę gdzieś obok w Myślenicach, trasa prowadzi w całości ul. Daszyńskiego, tzw. zbiorczą boczną drogą, bez wjeżdżania na Zakopiankę. W sumie logicznie, bo jest to trasa wyraźnie krótsza. Problem jest na jej pewnym odcinku - jest on praktycznie nieprzejezdny, mogą przejechać tylko rowery, przejść piesi... tego oczywiście się nie wie, dopóki empirycznie nie rozpozna się sytuacji. Remedium to wjazd przez ul. Mostową i wydaje mi się (nie chce mi się tego sprawdzać instalując starsze wersje), że tak to kiedyś działało... trzeba by więc ten nieprzejezdny kawałek albo zablokować, albo (nie wiem jak to się robi w AM) skategoryzować jako dostępny tylko dla pieszych/rowerów. Zresztą, kogo obchodzi takie zadupie (za przeproszeniem).

... Twoje barwne opisy nie bedą już potrzebne.

Wydaje mi się, że coś ci nie pasuje. Pytanie tylko - co? (może napisz to wprost)

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 07, 2010, 21:21:42 »
AM 6.5c nie wczytuje map 1006

Bzdura, instalowałem tylko mapę (zresztą zgodnie z sugestią instalatora).
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline piona

  • ***
  • 358
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 07, 2010, 21:24:57 »
Dlaczego fakt zaistnienia nowej AM na serwerze jest utajniany? Mamy już literkę "d" i gdyby nie czujni forumowicze nic bym o tym nie wiedział. Chyba zasłużyliśmy na taką informację jako legalni użytkownicy? Sprawa zaczyna być denerwująca :-|

Zgadzam się. Dziwna zagrywka. No chyba, że zależy im żeby użytkownicy nie korzystali z ich pracy....
Inna sprawa, że nowa wersja patrząc na opinie znów ma babole. Ja tam poczekam na coś lepszego.
piona
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 21:28:00 wysłana przez piona »

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 07, 2010, 21:31:01 »
Dokładnie rozumiem, co piszę. Zakopianka nie jest zablokowana (to by dopiero było...)

Już nie jest, jak pisałem tamtego posta jeszcze była. I trasę wyznacza normalnie.
Póki odcinek S7 był zablokowany było tak jak piszesz, skoro Tobie nadal prowadzi Daszyńskiego
to znaczy że nadal masz blokadę, albo wyznaczasz trasę pieszą ...

EDIT, blokada jest nadal, (ja już nie mam bo ją sobie usunąłem) ten punkt blokuje Zakopiankę:
http://www.miplo.pl/point.php?p=VtVWsOqP
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 21:36:41 wysłana przez nocnyMarek »
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 07, 2010, 22:46:32 »
AM 6.5c nie wczytuje map 1006

Bzdura, instalowałem tylko mapę (zresztą zgodnie z sugestią instalatora).
Ja wczytałem mapę.
Tak to wygląda u mnie.

Sprawa się wyjaśniła, były uszkodzony plik/i w katalogu głównym, teraz wczytywanie map działa prawidłowo.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 11:09:54 wysłana przez AdamMie »

Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 07, 2010, 22:49:19 »
EDIT, blokada jest nadal, (ja już nie mam bo ją sobie usunąłem) ten punkt blokuje Zakopiankę:

Nie subskrybuję tej kategorii MIPLO (tzn. "nieistniejąca droga". Zatem problem "zjazdu z S7 w płot" jest usunięty w tym wydaniu mapy (oczywiście ci, co subskrybują - mają problem). Trasy wybieram w kategorii "optymalna".

Problem pojawił się, może przez przypadek, jakieś 2 km wcześniej. Trasa z Myślenic do Miłogoszczy zwodzi kierowcę na drogę, która ma silne zwężenie (zawsze tak było - między budynkami Daszyńskiego 35 i 37). Wydaje mi się, że wcześniej zachowywało się to poprawnie - tzn. robiło pętelkę pod mostem (pod Zakopianką) na ul. Mostową - i potem włączało się w ul. Daszyńskiego. Tak więc opisany przeze mnie problem - to kolejny (inny) problem. Trochę kłopotliwe jest zgłoszenie go, bo trzeba by się dokładnie przejść od miejsca zwężenia do końca zwężenia...


Mam inne pytanie: co zrobić, żeby AM kończyła trasę (uznawała za "dojechanie do celu") jeśli koniec trasy jest w punkcie, który jest (według AM) "w polu"? - po prostu nie ma drogi (parkingu przy bloku) na mapie? AM nie chce skończyć (powiedzieć "dojechałeś do celu" i skasować trasę) nawigowania mimo dojechania precyzyjnie do punktu końca, bo wg AM jest to w za dużej odległości od drogi, którą ma AM? Jest to trochę uciążliwe - wymaga ręcznego kasowania trasy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 22:55:38 wysłana przez man4business »

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 07, 2010, 23:00:04 »
Dlaczego fakt zaistnienia nowej AM na serwerze jest utajniany? Mamy już literkę "d" i gdyby nie czujni forumowicze nic bym o tym nie wiedział. Chyba zasłużyliśmy na taką informację jako legalni użytkownicy? Sprawa zaczyna być denerwująca :-|

Admin strony na urlopie, to co się dziwisz.  :E

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 07, 2010, 23:15:51 »
Nie subskrybuję tej kategorii MIPLO (tzn. "nieistniejąca droga". Zatem problem "zjazdu z S7 w płot" jest usunięty w tym wydaniu mapy (oczywiście ci, co subskrybują - mają problem). Trasy wybieram w kategorii "optymalna".


Co ma wspólnego subskrybowanie kategorii POI z blokadą drogi?

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 07, 2010, 23:16:58 »
Kurde, ja rozumiem, że ukrywają drobne poprawki, ale nowe mapy? :O
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 07, 2010, 23:23:43 »
Jeszcze raz powtarzam: było wyraźnie napisane na stronie do ściągania nowej wersji, że chodzi o wersję map 1006.

Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 07, 2010, 23:28:23 »
Nie subskrybuję tej kategorii MIPLO (tzn. "nieistniejąca droga". Zatem problem "zjazdu z S7 w płot" jest usunięty w tym wydaniu mapy (oczywiście ci, co subskrybują - mają problem).

Co ma wspólnego subskrybowanie kategorii POI z blokadą drogi?

Droga (odcinek Zakopianki!)  jest zablokowana przez stosowny wpis w MiploTraffic (kategoria: Odcinek nieprzejezdny / Nieistniejąca droga). Ja tego nie subskrybuję i tej blokady nie mam. Gdy kliknąłem subskrypcję tej kategorii - blokada się pojawiła (oczywiście po synchronizacji). I odwrotnie: gdy wypisałem się z subskrybowania "Nieistniejących dróg" w miplo + synchro - blokada zniknęła. Wydaje mi się, że jest to dobry przykład na to, żeby nie przesadzać z subskrypcjami z miplo...

Możesz więc wyjaśnić o co ci chodzi, bo może masz wyższą wiedzę teoretyczną, a ja się opieram tylko na empirii...  :shock:

*

Bilunia

Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 07, 2010, 23:34:55 »
Kurde, ja rozumiem, że ukrywają drobne poprawki, ale nowe mapy? :O
Widocznie puścili  je do testów na żywym organizmie  :proud:

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 07, 2010, 23:36:35 »
... Wydaje mi się, że jest to dobry przykład na to, żeby nie przesadzać z subskrypcjami z miplo...
Kategoria jak najbardziej użyteczna.
Pytanie jest czy ten POI jest właściwe umiejscowiony albo czy w ogóle powinien być.
Jeśli nie, to może by ktoś, kto dysponuje właściwą wiedzą na ten temat zaproponowałby usunięcie tego punktu na Miplo.
Odbyłoby się to zapewne z pożytkiem dla szerokiej rzeszy uzytkowników AM.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 07, 2010, 23:37:18 »
Jeszcze raz powtarzam: było wyraźnie napisane na stronie do ściągania nowej wersji, że chodzi o wersję map 1006.
Wskaż proszę gdzie to tak wyraźnie jest napisane.
Oprócz numerka mapy i opisu pod wersją nigdzie nie jest napisane, że pojawiła się nowa wersja map.
Każdy ma codziennie zaglądać i weryfikować numerek mapy ?!?
Mogliby się wysilić i napisać choć na stronie głównej, że jest nowa mapa, tymczasem chwalą się, że zrezygnowali z Larka, którego właśnie zakupiłem. Jak widać to "mistrzostwo świata" schodzi na psy. Dziękuję postoję...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 23:40:05 wysłana przez iceneon »

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AutoMapa 6.5.0 z mapą 1006a
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 07, 2010, 23:41:59 »
Kurde, czy wyście się wszyscy naraz z choinki pourywali?  :O
AM mam od wersji 3.8 i ZAWSZE nowa wersja była szybciej na serwerze niż oficjalne info.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free