PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS => AutoMapa => AutoMapa WinCE, WM, WP6.x => Wątek zaczęty przez: igab w Wrzesień 22, 2015, 17:07:18
-
Mapy 1509 a w nich m.in:
> ponad 7 milionów punktów adresowych przypisanych do poszczególnych budynków
> nowa organizacja ruchu w Toruniu oraz na Trasie Średnicowej Północnej
> ponad 2000 km nowych dróg w tym:
> obwodnica Darłowa
> Drogowa Trasa Średnicowa Gliwice (G2) (od ul. Kujawskiej na zachód)
> Obwodnica Gorlic
> zachodnia obwodnica Słupska
-
Mnie wywala błąd na stronie:
Server Error in '/' Application.
Value cannot be null.
Parameter name: String
-
Obwodnica Gorlic według AutoMapy:
http://www.gorlice24.pl/3,6648,Obwodnica_Gorlic_wedlug_AutoMapy_.htm (http://www.gorlice24.pl/3,6648,Obwodnica_Gorlic_wedlug_AutoMapy_.htm)
-
Lepszym miejscem na omawianie obwodnicy Gorlic byłby wątek o mapie 1509. Oczywiście można i tu, tyle że LD zapewne jeszcze nie otwiera tego odcinka :mrgreen:
-
A które to Gorlice, bo nie mogę znaleźć na mapie :-(
-
Obstawiam te pomiędzy Jasłem a Nowym
Targiem Sączem
-
Nie mogę znaleźć tej obwodnicy na mapie :(
-
A mieszkańcy Gorlic nie mogą znaleźć obowdnicy w terenie. Nie wiadomo co gorsze... :mrgreen:
A tak poważnie... Z tego co się przeorientowałem to Obwodnicą Gorlic nazywany jest odcinek pomiędzy Stróżówką a Glinikiem Miriampolskim.
Oooo o ten:
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,21.1764195,49.6770223?l=d38c068b08cb15c8 (http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,21.1764195,49.6770223?l=d38c068b08cb15c8)
Jakoś nie widzę w targeo "pomiaru" a jedynie samą "prognozę" w dodatku są jakieś znaczki blokad. Może ktoś z okolic (liczę na temp888) rozwinie temat...
-
Nie mogę znaleźć tej obwodnicy na mapie :(
Nie dziwię się, to tylko szumna nazwa przebudowy kilku lokalnych ulic.
Creed81 wrzucił niusa jakiegoś lokalnego redaktora, który pewnie AM na oczy nie widział,
tylko gdzieś przeczytał zajawkę o nowych mapach i złapał 'temat' do lokalnej gazety.
Nawiasem mówiąc TomTom też ma tę obwodnicę (http://static.routes.tomtom.com/#/route/Unnamed%2520road%252C%2520Gorlice%252C%2520POL%254049.67405%252C21.14039%2540-1/Wincentego%2520Pola%252C%2520Gorlice%252C%2520POL%254049.68097%252C21.1838%2540-1/?leave=now&traffic=true¢er=49.674011034587%2C21.149153286969&zoom=12&map=basic) otwartą, z resztą nie tylko TT,
wszystkie nawigacje które przejrzałem mają tę 'obwodnicę' otwartą,
być może przebudowa odbywa się pod ruchem.
Ale faktem jest, że PR-owiec Aquratu poszedł po bandzie wyróżniając tę obwodnicę w changelogu.
Na mapie raptem dodano 2 ronda (z trzech które tam budują) i podniesiono kategorie
przebudowywanych ulic z lokalnych na lokalne łączące (2 kategorie wyżej)
więc obśmianie tego poniekąd mu się należało.
-
Oczekiwałem - naprawy działania Automapy na Modecom SX7.
Niestety dalej występują zawieszenie Automapy - prawie zawsze podczas jazdy autostradą.
Jakby navi "nie nadażała obliczać".
-
Co się miało poprawić jak zmieniły się tylko mapy?
-
podczas instalu wybierasz opcje dla MSX7 - myślałem że tam będzie poprawka - ale dzis dostałem info od AM że pracują nad tym - temat zgłaszam 18 08.
-
A mnie tak ostatnio potraktowała AM.
Kiepsko widać, ale to co istotne to widać - kto zauważy o co chodzi ??
(https://dl.dropboxusercontent.com/u/76604899/Navi/2015-10-23%2020.03.04.jpg)
-
Tak blisko, a tak daleko...
-
Najlepsze że gdy dojechałem do punktu 0 według pola 'Do celu' to pojawiły się kreski a na mapie jeszcze było 50 km do celu. Dopiero wyznaczenie trasy od nowa pokazało poprawnie.
(https://dl.dropboxusercontent.com/u/76604899/Navi/2015-10-23%2020.05.03.jpg)
-
Mapy 1509 a w nich m.in:
A teraz nadchodzi już:
Nowa publikacja aktualizacji AutoMapy Windows 6.18 z nowymi mapami 1510 oraz map 1510 dla AutoMapy Android, iOS przygotowywana jest na:
04.11.2015