Automapa 6.19 z mapami 1512

  • 89 Odpowiedzi
  • 56976 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Automapa 6.19 z mapami 1512
« dnia: Grudzień 23, 2015, 14:33:19 »
Cytuj
Lista zmian w aktualnej wersji
AutoMapa Windows 6.19

    Dostosowania do urządzeń Mio Spirit 7500
    Ikonki POI w wysokiej rozdzielczości
    Tryb ekspresowy instalacji

Mapy 1512 a w nich:

    udostępniony odcinek Drogowej Trasy Średnicowa w Gliwicach (DW 902)
    udostępniona zachodnia obwodnica Słupska w ciągu DK 21 (tzw. Ring Miejski)
    aktualizacja przebiegu wielu dróg krajowych i wojewódzkich (m.in DK 61 i DW 801 w Warszawie, DW627 w Kosowie Lackim, DK21, DK11 itp.)
    DK 79 w Jaworznie rozbudowana do drogi dwujezdniowej
    Nowe miasta: Lubycza Królewska, Siedliszcze, Urzędów, powstałe w związku ze zmianami administracyjnymi obowiązującymi od 1 stycznia 2016 r
    aktualizacja punktów adresowych w Krakowie
    duża aktualizacja kodów adresowych w całej Polsce


Nie pobierałem jeszcze, ale podobno wersja finalna jest identyczną z tragiczną wersją beta.
Jeżeli to prawda i ikony będą wyglądać jak w wersji beta to jest to definitywny koniec AM u mnie.
Na ten moment cofam się do poprzedniej wersji 6.18.

Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2015, 16:45:17 »
Dokładnie takie samo zdanie.
Wysłałem maila do serwisu, ciekawe jak zareagują. W obecnej postaci ten bubel nie powinien być w ogóle prezentowany.
Moje uwagi, które przesłałem do serwisu:
Cytuj
1. Ikonki np. wysepek i progów takie same?
2. Ikonki wszystkich banków jednakowe?
3. Ikonki wszystkich stacji paliw jednakowe?
4. Ogródki działkowe oznaczone ikonką piłki?
5. KOMPLETNIE NIECZYTELNY PILOT W CZASIE NAWIGACJI. Mikroskopijne czarne literki na ciemnym tle. To jakaś kompletna pomyłka programisty.

Na pilocie na ciemnym tle występują czarne 2 mm wielkości cyferki w ogóle nie do odczytania.
Cytuj
W załączeniu przesyłam skany ekranu po wytyczeniu trasy.
Do suportu przesłałem skany.  Tutaj ich nie przedstawię, bo wraca mój stary problem za dużej objętości zbioru, z którym do końca nigdy nie umiałem sobie poradzić.
Nie ma lepszej antyreklamy, niż wypuszczona wersja.

*

Offline wsz

  • ***
  • 294
  • Sprzęt: Eten X800-->Sony Xperia SP-->Xperia XZ1 Compact
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2015, 17:59:41 »
A możecie sprawdzić czy fryzjer, krawiec ... i toaleta publiczna Toi Toi mają tę sama ikonkę? Tak jest teraz w wersji androidowej.

*

Offline berkowicz

  • *
  • 56
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Tab 3 10.1 / Motorola Moto G
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2015, 19:16:30 »
Można zawsze podmienić pliki skin.*.data i będą stare POI tylko po co kombinować? Opinie były negatywne, dlatego mogli to wziąć pod uwagę.

Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2015, 19:28:12 »
Cytuj
Można zawsze podmienić pliki skin.*.data i będą stare POI tylko po co kombinować?

Można, tylko czy to zagwarantuje aktualizację POI, czy pozostaną już na zawsze stare? Nie wiem w jakim pliku są zawarte.

Poza tym kompletnie niewidoczne są wartości na pilocie (malutkie i czarne na bardzo ciemnym tle). Również można poprawić na własnej skórce ale nie o to chodzi. A co ma robić użytkownik, który na tym się nie zna?
Poza tym lekceważenie wieloletnich przyzwyczajeń na szanujący się producent sobie nie pozwala.

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2015, 20:24:39 »
Pliki podmienić można. Zawierają one tylko ikony (grafikę). Nie ma żadnych danych. Tylko, że przy zmianie lub dodaniu nowych kategorii POI lub elementów interfejsu graficznego (tak, tam też są grafiki pilota, panelu dolnego, ograniczenia prędkości, terenu zabudowanego i reszty elementów na ekranie) zabraknie grafiki. Części po prostu nie wyświetli, ale przy niektórych może się wyłożyć.

*

Offline altroch

  • ****
  • 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Modecom WinCE 6.0/AM 6.xx, SGS3, SG Note3
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2015, 20:57:12 »
Nieliczenie się z klientem (producent wie lepiej) zabiło windows 8. To też zabije AM.

*

Offline maxiq

  • *
  • 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad NR430BT, AM Europa
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2015, 01:49:57 »
Witam  :proud:
dziś zacząłem testować nową Automapę i zauważyłem u siebie pewien problem z mapami.
Sprawdzałem to na dwóch nawigacjach: Navroad i Goclever i na obu często przy wyznaczaniu różnych tras wyskakuje mi komunikat: "wewnętrzna niezgodność danych"
Jestem ciekaw, czy inni zauważyli podobne problemy u siebie  :-?

ustawienia: trasa szybka, omijaj drogi płatne

przykładowe trasy z POI do POI:

trasy:
- McDonald Mogilany (pod Krakowem) - McDonald Sierpc
- McDonald Sanok - McDonald Malbork
- McDonald Świnoujście - McDonald Pniewy (powiat szamotulski)

Czy u Was bez problemu wyznacza te trasy ?

pozdrawiam

*

Offline daro.s

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad Auro S     z LD
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 25, 2015, 08:27:58 »
W kwestii ikon jest światełko w tunelu, gdy wejdziecie Menu -> Ustawienia -> Ogólne -> Miplo i zaznaczycie Rozszerzony zestaw ikon oraz Odbuduj wszystkie pliki wtedy po synchronizacji pobiera ponad 700 kolorowych ikon w formacie *.png . Nie są takie ładne jak te co miałem zaznaczone w miplo ale i tak to lepiej niż niebieskie jednakowe "plamy".

Można też przerobić dotychczas używane ikony z 16x16 *.bmp na 32x32 *.png, Kilka ulubionych zmodyfikowałem w Paintcie i po zapisaniu są wyświetlane prawidłowo przez AM6.19,
pozostaje tylko kwestia ładnej czarnej ramki,
teraz jest wyświetlana dla większości ikon w kolorze niebieskim lecz te które mam ustawione w kategoriach z ostrzeżeniami mają czerwone obwódki. Jeśli ktoś znajdzie miejsce gdzie ponownie będzie można ustawić czarną ramkę proszę o info.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2015, 09:22:42 wysłana przez daro.s »
Było: Cruser Sigma B50; Cruser Sigma A50; Westin G501; Mio 169 
Od: AM 3.9.3 XL mapy 3r -> AM 6.24

*

Offline kwojtow

  • *****
  • 1035
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad VIVO ST, Sony Xperia Z, Asus A696
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 25, 2015, 11:06:31 »
Do kolegi maxiq

U mnie we wszystkich trzech przykładach trasa jest wyznaczana bez problemu.

*

Offline maxiq

  • *
  • 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad NR430BT, AM Europa
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 25, 2015, 13:01:28 »
Cytuj
Do kolegi maxiq

U mnie we wszystkich trzech przykładach trasa jest wyznaczana bez problemu.
dzięki za odpowiedź.

*

Offline berkowicz

  • *
  • 56
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Tab 3 10.1 / Motorola Moto G
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 25, 2015, 16:07:45 »
@maxiq U mnie też jest OK

*

Offline maxiq

  • *
  • 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad NR430BT, AM Europa
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 25, 2015, 18:34:09 »
dzięki za info chłopaki...... ale myślę, że to może być związek z systemem operacyjnym urządzenia, bo gdy testowałem na laptopie (zwykły windows) to tu problemu nie było.

kolega @kwojtow testował zapewne na Navroad VIVO ST - a tutaj mamy Windows CE 6.0
kolega @berkowicz czy to na Samsungu Galaxy czy motoroli to i tak tam system operacyjny to Android  :sleepy:

potrzebuję kogoś z Windowsem CE 5.0  :-?, bo na obu urządzeniach (Navroad i GoClever) właśnie z tym systemem operacyjnym często wyskakuje ten błąd.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2015, 20:27:33 wysłana przez maxiq »

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 26, 2015, 13:01:51 »
Można też przerobić dotychczas używane ikony z 16x16 *.bmp na 32x32 *.png, Kilka ulubionych zmodyfikowałem w Paintcie i po zapisaniu są wyświetlane prawidłowo przez AM6.19,
Można też sobie kupić w sklepie IKEA stół z trzema nogami a czwartą wystrugać z jakiejś gałęzi kupionej okazyjnie w przekupnego leśnika.
Chyba nie o to chodzi aby poprawiać własnoręcznie płatny program, a może właśnie o to chodzi?

*

Offline berkowicz

  • *
  • 56
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Tab 3 10.1 / Motorola Moto G
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 26, 2015, 16:14:07 »
Zgadza się, tylko czy to jest poprawianie, czy dostosowywanie do własnych preferencji. Jednym to będzie pasować, a innym nie. Mnie te zmiany nie za bardzo odpowiadają, ale żebym siedział kilka godzin i przerabiał, to już niekoniecznie. Za kilka dni mam trochę dalszą podróż, więc będę miał okazję, aby się przyzwyczaić, albo i nie  :wink:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2015, 16:16:37 wysłana przez berkowicz »

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 27, 2015, 11:33:43 »
Ja widzę i interesują mnie ikonki POI tylko wtedy kiedy ich potrzebuję, mam zresztą wyłączone ich wyświetlanie.
Kiedy potrzebuje tankować lub szukam bankomatu to wtedy wybieram najbliższy wybranej firmy i to mnie satysfakcjonuje.
Czerwone dachy budynków i kolorowe informacje że właśnie przejeżdżam obok banku PKO lub stacji Shell jest mi całkowicie zbędne kiedy mam gotówkę i pełny zbiornik.
Nie namawiam nikogo do życia według mojego schematu tylko chcę moim wpisem zwrócić uwagę na to że obecny stan ikonek POI to nie bubel a inna forma podejścia do chwilowej informacji, którą można zmienić grzebiąc w programie na własną rękę a instrukcje jak to zrobić są na tym forum w innym stosownym temacie.

*

Offline sserafin

  • ****
  • 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • GPX są wokół Nas ;)
    • profil na facebook
  • Sprzęt: SGS4 GT-i9505 AndL501-no brand
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 27, 2015, 23:41:08 »
@daros
Piękna podpowiedź- u mnie działa wersja przez stronę www.miplo - a nie poprzez nawigację:

wybieramy zakładkę:
Miplo- Twoje konto- Synchronizacja- Ikony i dźwięki
i tam trzeba wybrać kategorię - a potem do niej ikonę a nawet dźwięk - potem zrobic synchro i gotowe :)
Nawigacja na drodze i nawigacja w górach :)
https://www.facebook.com/SerafinExpedition
-----------------------------------------------------
kiedyś: MIOP350, MODECOM MX2, ALGA PRIMA AN-5050 HD BT, MODECOM MX3, MODECOM SX7

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 28, 2015, 09:08:58 »
I pewnie działa tak tylko dlatego, że Aqurat zapomniał / nie zdążył tego poprawić.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 30, 2015, 14:58:39 »
Witam
Przytaczam część mojego maila przesłanego do serwisu AM dotyczącego nowych ikonek

"...Po prostu sformatowałem całą kartę i grałem poprzednią wersję programu. Obecnej po prostu nie daje się używać.

Dotychczas Wasza AM poprzez swoją strukturę pozytywnie wyróżniała się na rynku i często polecałem ją swoim znajomym poszukującym dobrego programu do zakupu. Z ostatnią wersją niestety nie mogę już tego zrobić. Skorzystanie z tak „poprawionego” programu jest po prostu bezsensowne i bezcelowe.

1.Poprzednio część ikonek była w sposób naturalny zbliżona do występujących znaków drogowych. Dotyczyło to wszelkich znaków ograniczeń, zakazów, ograniczeń prędkości z konkretną wartością, zakazów wjazdu, ruchu itp. Wprowadzenie jednakowych ikonek czyni z tego po prostu horror.


2.Podobnie wygląda sprawa dotycząca np. parkingów (płatny, bezpłatny, dla ciężarówek itp.). Wprowadzenia jednej ikony jest nonsensowne.


3.Jednakowe znaki utrudnień drogowych. Sens jak powyżej.


4.Jednakowe ikonki wszystkich banków i bankomatów. Jak wyżej. Może dla programisty jest to wszystko jedno, dla klienta już nie.


5.Rodzaj kontroli drogowej. Jak wyżej.


6.Znaki oznaczające miejsca kultu. Poprzednio zbliżone do znaków topograficznych, obecne stanowią jakieś szyderstwo.


7.Przykłady można bardzo długo wyliczać.


Skorzystanie w czasie jazdy z zawartych w AM informacji jest niemożliwe i wręcz niebezpieczne, mogące powodować kolizje i wypadki drogowe. Nikt w czasie jazdy nie ma czasu i nie może sobie pozwolić na bezustanne klikanie w pojawiające się na ekranie nic nie mówiące żółte i niebieskie placki, ustalać co oznaczają i odczytywać komentarze w sytuacji, gdy poprzednio wystarczyło tylko króciutkie spojrzenie. Jest wyjątkowo niebezpieczne dla ruchu. Obecna propozycja na pewno nie jest skierowana do kierowców użytkujących Wasz produkt.

Zalecenia, że każdy może z Miplo ściągać żmudnie stare ikonki i przyporządkowywać je godzinami do obiektów na mapie zwłaszcza każdorazowo po następnej wersji jest delikatnie mówiąc nieporozumieniem w stosunku do klienta.

Podobne zdanie odnośnie Waszej nowej grafiki mają inni użytkownicy, którym kiedyś polecałem AM. To co kiedyś w sposób pozytywny wyróżniało AM po względem ilości informacji i łatwości dostępu zostało całkowicie zaprzepaszczone i całość poszła w kierunku odstręczenia użytkownika od korzystania z nowych aktualizacji. Niektórzy już zaczynają szukać alternatywnych rozwiązań, których obecnie jest dosyć dużo w Internecie. Może o to zresztą chodziło i AM nie zależy na klientach. Poza tym w ogóle nie wzięto pod uwagę od dawna wyrobionych przez Was przyzwyczajeń u kierowców.

Mam nadzieję, że obecna postać jest tylko chwilową wpadką i AM powróci do starych, dobrych i sprawdzonych wzorców, gdzie obiekty były albo zbliżone do znaków drogowych lub znaków topograficznych na mapach dobrze znanych użytkownikom, a nie zbieraniną przypadkowych „placków” nie mających dużego powiązania z rzeczywistością. Poprzednia wersja wymagała jedynie uzupełnień i aktualizacji. Tym bardziej dziwi tak ewidentne zniszczenie dorobku AM i nieliczenia sią z użytkownikami."

Otrzymałem standardową odpowiedź o przekazaniu sugestii.


*

Offline klason

  • 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Modecom MX4 + SDHC 32GB
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 01, 2016, 00:19:06 »
Można sobie poprzywracać stare ikonki różnymi metodami (koledzy podawali np. podmianę plików ze starszej wersji AM).
Ja wypraktykowałem taką metodę:
z poziomu Miplo:
Miplo -> Twoje konto -> Synchronizacja -> Ikony i dźwięki

dla poszczególnych kategorii tu sobie zmieniam ikonki na takie jak były wcześniej
jest to żmudna robota, więc po trochę będę to robił ;)

Potem synchronizacja POI z poziomu MiploSync i mam stare ikonki w nowych obwódkach (niebieskich, czerwonych itd...).
Synchronizacja POI z poziomu AM nie zmienia ikon...
mój nick na Miplo: 12groszy

*

Offline Gonzo007

  • 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG G4, HTC HD2, FS N560, GPSMap 60CSx
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 01, 2016, 16:18:52 »
Witam,

Czy jest jakiś sposób aby to zrobić w miplo hurtowo. Owszem zmieniałem ikonki dla stacji ale po każdym wyborze synchronizowałem osobno. Dodatkowo po każdej synchro należy chwilę odczekać co w sumie jest bardzo upierdliwe. Nie znalazłem "miejsca" gdzie wybór danej ikonki  zapisuje się, tak aby tylko jeden raz synchronizować cały pakiet.

*

Offline rgr

  • *****
  • 1044
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 01, 2016, 23:36:31 »
Zawsze może jedna osoba wrzucić spakowany folder Icons ze starymi ikonkami.
To nie tablica ogłoszeń !

*

Offline emperator

  • **
  • 242
  • Sprzęt: Nokia N500
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 02, 2016, 00:17:55 »
Zawsze może jedna osoba wrzucić spakowany folder Icons ze starymi ikonkami.
Właśnie miałem zapytać o to. Mam stary folder zawierający 1572 ikonki. Pewnie nie wszystkie, ale zawsze to coś :)

Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 02, 2016, 09:38:46 »
Cytuj
Czy jest jakiś sposób aby to zrobić w miplo hurtowo.
Pomyślałem o jeszcze jednym sposobie. Nie jestem informatykiem, więc proszę mnie poprawić o ile źle rozumuję.
U mnie jest zupełnie niewykorzystany folder Icons. Nigdy nie ściągałem ikonek, bo po pierwsze nie umiem a opisy dla mnie wszystkiego detalicznie nie tłumaczą, po drugie nie było takiej potrzeby dotychczas. Wystarczyły mi moje korekty na skórkach. Jednocześnie istnieją zbiory automapa....data ze starymi ikonkami. Czy jest możliwe, żeby zadziałało po prostym skopiowaniu plików ....data do Icons lub samej zawartości plików. Wydaje mi się, że wtedy mogłyby być wczytane stare ikonki i tylko uzupełnione nowymi POI. Być może potrzebna byłaby korekta w plikach sterujących. Jeśli ktoś ma jakąś koncepcję w tym sposobie, proszę o wypowiedź.

Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 02, 2016, 15:06:07 »
 

http://www.webfilehost.com/?mode=viewupload&id=8476404

AutoMapa.skin.mvga.day.data
AutoMapa.skin.mvga.night.data
AutoMapa.skin.qvga.day.data
AutoMapa.skin.qvga.day.data
AutoMapa.skin.vga.day.data
AutoMapa.skin.vga.night.data

---------------------------------------------------------------------------------------
 

Można  tak

AM 6.19   1512 , ikonki POI z 6.18  +  czarne  ramki.


« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2016, 22:00:24 wysłana przez MarekDAREK »

Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 03, 2016, 11:28:07 »
Cytuj
Można  tak
AM 6.19   1512 , ikonki POI z 6.18  +  czarne  ramki.

W mojej opinii druga wersja wygląda efektowniej, jest po prostu ładna. Jak ją uzyskać w odróżnieniu od pierwszej?
Czy w przyszłości nie będzie kolidować jak opisano w zastrzeżeniach, chociaż na jakiś czas będzie spokój?
Cytuj
Pliki podmienić można. Zawierają one tylko ikony (grafikę). Nie ma żadnych danych. Tylko, że przy zmianie lub dodaniu nowych kategorii POI lub elementów interfejsu graficznego (tak, tam też są grafiki pilota, panelu dolnego, ograniczenia prędkości, terenu zabudowanego i reszty elementów na ekranie) zabraknie grafiki. Części po prostu nie wyświetli, ale przy niektórych może się wyłożyć.

Czy w jakiś sposób nie można przerzucić całość do Icons, gdzie byłyby nadrzędne do tego badziewia AM ale pozwalałyby na zmiany i uzupełnienia?

Pozdrawiam

*

Offline altroch

  • ****
  • 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Modecom WinCE 6.0/AM 6.xx, SGS3, SG Note3
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 03, 2016, 12:11:58 »
No właśnie, jak "wyczarować" te czarne ramki.

Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 03, 2016, 13:57:07 »
Witam

 Powiem tak nic nie jest stałe, jak pojawiają się zmiany w plikach dokonujemy korekty i ponowna komplikacja.

Ja  tak   wykonane i przegotowane  pliki używam od  …………

Jest kilka możliwości 

a. Druga karta i czysta AM bez modyfikacji.
b. Na jednej karcie pliki modyfikowane i niemodyfikowane, wybieramy opcje jaka nam pasuje z Menu.



Aa ramki, modyfikujemy pliki,  categories Dokument XML , Common.skin.map.prg

*

Offline emperator

  • **
  • 242
  • Sprzęt: Nokia N500
Odp: Automapa 6.19 z mapami 1512
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 03, 2016, 14:38:38 »
Jest kilka możliwości 
Już nie ma... :( Your download link has been expired. Wczoraj też próbowałem pobrać, ale wywalało błąd na 99%. Jeśli możesz to wstaw ponownie paczkę :)

« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2016, 14:09:40 wysłana przez MarekDAREK »