AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209

  • 253 Odpowiedzi
  • 105138 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Miami

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS MyPal A636N SDHC Class6 8GB FAT32 klaster4KB
AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« dnia: Wrzesień 22, 2012, 00:26:30 »
Zespół AM udostępnił nam na serwerze nową wersję softu wraz z nową mapą oznaczoną na wrzesień 2012.
Wszystko opisane na stronach AM, wiec nie ma sensu bawić się w kopiuj -> wklej.
AutoMapa PL/EU 6.27.1(3126), mapa: teraz Polska 2303 6.1491

*

Offline pR0SiAczek

  • ***
  • 286
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Neo V / BBZ10
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2012, 07:59:42 »
Właśnie ściągam, też się zdziwiłem. Zastanawiałem się po jaką cholerę ten email i nr licencji przy ściąganiu programu, który i tak wymaga rejestracji mapy, a którego każdą wersję możesz ściągnąć w 3 minuty w "innych" serwerów wraz z witaminami. Na plus świetny transfer 8-12Mbps z serwerów AQ. Zanim skończyłem pisać już ściągnięte :) Zaraz zobaczę mapę 1209 - czego w niej nie ma :(

ps. przycisk programowy Aktualizuj wygenerował komunikat "Wersja aktualna" dla AM6.11RC - rotfl, dopiero wejście na automapa.pl umożliwiło ekspresowe ściągnięcie pliku. Za czas downloadu brawa dla AQ.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2012, 08:04:36 wysłana przez pR0SiAczek »

*

Offline SpokoKoko

  • **
  • 220
  • Pozdrowienia / Regards / Mit freundlichen Gruessen
  • Sprzęt: SE Live (android GB 2.3.4) | HTC HD2
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2012, 08:16:41 »
@prosiaczek weź po uwagę, o jakiej porze pobrałeś program. W sobotę rano tylko fanatyk programu wejdzie na stronę producenta, stąd też zapewne taki dobry transfer. Dodatkowo, twoja domowa rura internetowa też jest szeroka, bo ludzie śpią jeszcze. Mi dzis rano program pokazał prędkosć inetu 20 Mbit, gdzie zwykle mam 8 Mbit. Instalkę pobrałem w minute z haczykiem (download średnio 2.3 MB/s)
android: aAM 1.4.1 (mapa 1209 PL) ; naviexpert 8.x

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2012, 08:22:33 »
nie no... Miami, changelog jest ważny  :wink:

Cytuj
Lista zmian w aktualnej wersji

    wersja 6.11 RC (mapa 1206)
    Nowości:

        Funkcja "Pomiary" w menu podręcznym: umożliwia zmierzenie długości odcinka, serii odcinków lub powierzchni zamkniętego obszaru na mapie

        Możliwość przypisania do przycisków funkcji pokazującej całą mapę

        Wbudowana funkcja aktualizacji map i programu bezpośrednio z wnętrza programu bez łączenia z komputerem PC

        Czasowe zmiany kierunkowości ulic, ograniczeń prędkości, parametrów aut ciężarowych, rozróżnienie dla różnych typow pojazdów

        Prezentacja na mapie mielizn wodnych i szczytów
    Zmiany:

        Domyślny profil: Osobowy. Możliwość zmiany profilu w ustawieniach programu.

        Zmiana sposobu działania ikonki statusu Traffic:
            niebieski - system aktywny, nawigacja odbywa się w oparciu o dane LiveDrive!,
            zielony - system aktywny, trwa pobieranie nowych danych
            żółty - ostatnia próba wysłania lub odbioru danych zakończyła się błędem, trwa ponowna próba przesłania danych
            czerwony - błąd wysyłania lub odbierania danych
            szary - system nieaktywny
    Dostosowania i poprawki:

        Usprawnienia w wyznaczaniu długich tras

        Poprawki wyznaczania tras opartych na danych Traffic

        Poprawki zasad informowania o czasie dojazdu do celu/VIA (uwzględnianie stref czasowych, poprawki dla tras przełajowych itp.)

        Rozróżnianie kierunkowości drogi przy aktywnej blokadzie

        Ukrywanie budynków zasłaniających znacznik GPS lub najbliżzszy manewr

        Dynamicznie odświeżana odległość na chorągiewkach punktów trasy

        Poprawione wyświetlanie nazw akwenów wodnych

        Poprawki w prezentacji etykiet na mapie i w pikietażu

        Poprawki centrowania widoku na aktualnej pozycji GPS

        Wyłączanie ostrzegania o fotoradarach w Szwajcarii

        Usprawnienie wyświetlania niektórych okien w programie (np. zamykanie programu, okien typu "Czekaj..." itp.)

        Zmiana sposobu wyświetlania niektórych komunikatów z pełnoekranowych na wysuwane z góry (np. Pobrano dane Traffic)

        Dodany pikietaż w oknie: Gdzie Jestem

        Rozwinięcie okna: Jedź po pomoc; dodana nazwa miejscowości, możliwość zadzwonienia bezpośrednio do punktu POI

        Możliwość korzystania z Miplo na urządzeniach WCE, jeśli jest dostępny ActiveSync

        Poprawki dla urządzeń: Blow 500 Traffic, BLOW 550 Traffic, Becker Ready 50/Becker Active 50, Alga AS_6005 BT HD, Wayteq 850, Modecom Freeway MX2, Modecom Freeway SX, AudioMedia AM 5.0 SL, 7.0 SL, 5.0, Smart GPS SG 601, 710, NavRoad: RECO, VIVO PLUS, LEEO, LEEO S/ST, VIVO S/ST, ENOVO S, AURO S

        Poprawki błędów zgłoszonych do wersji 6.11 beta

*

Offline piotrosek

  • *
  • 58
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia 2 (I8000NXXJJ1 Wall-E MSN 1.0)
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2012, 08:26:47 »
No to teraz pozostaje pytanie czy DarekFoto będzie robił aktualizację skórki do wersji 6.11, bo po zainstalowaniu bety i konieczności jeżdżenia na standardowej skórce, szybko wróciłem do wersji 6.10.
Nie wiem czemu AQ nie zrobi pionowej skórki na wzór skórki DarkaFoto fullpilot. Są tam wszystkie informacje, z których w normalnej skórce nie wiedzieć czemu da się ustawić tylko połowę, no i pasek z ulicą jest maksymalnie krótki.
Ehhh... no nic pozostanie poczekać chwilę i w razie co przestawić się na jakąś nową skórkę...
AutoMapa 6.16.2 (2343)/EU 1406 6.638 - włączony LiveDrive!

*

Offline kwojtow

  • *****
  • 1035
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad VIVO ST, Sony Xperia Z, Asus A696
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 22, 2012, 08:50:50 »
Mapy nowe a nowych punktow adresowych nie przybywa - brakuje. Nowych nazw ulic rowniez. To juz nie ta sama szczegolowosc map jak kiedys.

*

Offline starstruck

  • ***
  • 261
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 22, 2012, 08:54:11 »
Bo jak się pojawia nowa ulica czy obiekt adresowy to trzeba im zgłaszać. Oni nie mają czasu na aktualizacje.

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 22, 2012, 09:02:06 »
Cytuj
Lista zmian w aktualnej wersji

        Wbudowana funkcja aktualizacji map i programu bezpośrednio z wnętrza programu bez łączenia z komputerem PC
Zamierzacie z tego korzystać, czy od razu wyłączacie?


Pozdrawiam
Ł.O.

*

Offline pR0SiAczek

  • ***
  • 286
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Neo V / BBZ10
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 22, 2012, 09:10:14 »
Czy mam błędne wrażenie czy faktycznie zmieniła się kolorystyka na mapach? W czwartek jechałem na czystej 6.11RC i miałem czerwoną A2, a dziś mi na czarno ją pokazuje :O

Cytuj
Lista zmian w aktualnej wersji

        Wbudowana funkcja aktualizacji map i programu bezpośrednio z wnętrza programu bez łączenia z komputerem PC
Zamierzacie z tego korzystać, czy od razu wyłączacie?


Pozdrawiam
Ł.O.
Skorzystałem raz przechodząc z 6.11beta na 6.11RC. Z 6.11RC na final już mi się nie udało - jak napisałem wcześniej "Aktualna wersja" mimo zmiany mapy :/
@SpokoKoko: wziąłem poprawkę na wszelkie okoliczności. Niemniej ostatnie downloady nawet o 3 w nocy dawały prędkość max. 100kB, tj. AMPL ściągana w godzinę! Więc dzisiejsze pobranie (na potrzeby tego posta zerknąłem dokładnie na czas pobrania - 2m02s czyli rozpędziło się do max mojego łącza). To się często w PL nie zdarza, a w AQ to pierwszy raz! Dlatego o tym wspomniałem. Pierwsze wrażenia z mapy 1209 mam akceptowalne - naprawdę mogłoby być dużo więcej zmian wprowadzonych - oczywiście nie tylko zgłaszanych przeze mnie w minionym kwartale.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2012, 09:12:19 wysłana przez pR0SiAczek »

*

Offline SpokoKoko

  • **
  • 220
  • Pozdrowienia / Regards / Mit freundlichen Gruessen
  • Sprzęt: SE Live (android GB 2.3.4) | HTC HD2
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 22, 2012, 09:13:09 »
Cytuj
Lista zmian w aktualnej wersji

        Wbudowana funkcja aktualizacji map i programu bezpośrednio z wnętrza programu bez łączenia z komputerem PC
Zamierzacie z tego korzystać, czy od razu wyłączacie?
Pozdrawiam
Ł.O.

szkoda, że to nie obejmuje aktualizacji danych SR, czyli dalej kabel do PC, amcenter.exe itd :(
android: aAM 1.4.1 (mapa 1209 PL) ; naviexpert 8.x

*

Offline pR0SiAczek

  • ***
  • 286
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Neo V / BBZ10
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 22, 2012, 09:23:53 »
Cytuj
Lista zmian w aktualnej wersji

        Wbudowana funkcja aktualizacji map i programu bezpośrednio z wnętrza programu bez łączenia z komputerem PC
Zamierzacie z tego korzystać, czy od razu wyłączacie?
Pozdrawiam
Ł.O.

szkoda, że to nie obejmuje aktualizacji danych SR, czyli dalej kabel do PC, amcenter.exe itd :(

Właściwie to się wpisuje w całą serię niedoróbek... Niby coś jest nowego-lepszego, ale jakby w połowie drogi ktoś tam doznał amnezji. I tak rozgrzebany już niemal cały program :(

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 22, 2012, 09:34:45 »
Cytuj
Lista zmian w aktualnej wersji
Nie napisali o nowym ekranie pożegnalnym ! :).


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 22, 2012, 09:40:14 »
nie no... Miami, changelog jest ważny  :wink:
Lista zmian w aktualnej wersji

    wersja 6.11 RC (mapa 1206)


Nawet tego nie potrafią dopilnować ??
 :E
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2012, 09:56:17 wysłana przez Dolek »

*

Offline starstruck

  • ***
  • 261
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 22, 2012, 09:49:52 »
Nie napisali o nowym ekranie pożegnalnym ! :).
No właśnie. A to przecież jedna z najważniejszych zmian w nowym programie.

*

pliers

Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 22, 2012, 10:04:59 »
Jeśli ktoś nie korzysta z dobrodziejstw LD czy miplotraffic to polecam ręczne odblokowanie węzła Łyszkowice zamkniętego z niewiadomych przyczyn. Śmiem podejrzewać że podobnych sytuacji jest więcej.

*

Offline kwojtow

  • *****
  • 1035
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad VIVO ST, Sony Xperia Z, Asus A696
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 22, 2012, 10:14:15 »
Szkoda ze nadal nie potrafią zrobic prawidlowo ostrzegania o przekroczeniu predkosci gdy chcemy ustawic ostrzeganie na "Ograniczenie + 0 km/h i dodatkowo brak komunikatu (sama czerwona ramka) ostrzegajaca. Jak ktos nie jest obeznany z AM to w zyciu tego nie ustawi.

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 22, 2012, 10:20:45 »
Zobaczcie jakie zainteresowanie jest wątkiem najnowszej odsłony wersji na iphone na tutejszym forum. Program wydany chyba dwa dni temu, a "wątku iAM3.3.27 w AppStore" ciiszzaaaaa :E
Chyba zmęczenie materiału. Współczuję @jachraniakowi, bo nie ma z kim popisać sobie, bo na wątkach ajfonowych związanych z iAM nie ma praktycznie żadnego zainteresowania. Ciekawe czemu ? Z resztą wątek androidowy też w zasadzie umarł. I tu muszę zwrócić honor, bo prorokowałem, że wątek wAM umrze śmiercią naturalną. Jakże się pomyliłem :(
SpokoKoko - cały czas jesteś w błędzie...
iAM - nie ma o czym pisać gdyż najnowsza aktualizacja zawiera jedynie dostosowanie do iOS6, zrobiona została bardzo szybko (dobę po wydaniu iOS6). Spodziewać się należy, że kolejne wydanie będzie zawierać mapę 1209 a także duże zmiany w programie... Zobaczymy jak im to wyjdzie  :police:

aAM - Twoje komentarze w stylu
Cytuj
Nie ma szału, a miało być tak pięknie wywiady miały być, akademie, wizyty w zakładach pracy... :E , a wyszło jak zwykle, czyli przeciętnie, a bylejakość ulewa się bokami. No nic nie ma co się pastwić, producent i tak zebrał takie baty, że oby się tylko podnieśli z tego i wyciągnęli właściwe wnioski na przyszłość. Poczytaj sobie opinie o produkcie na google play i wszystko będzie jasne.

Cytuj
Teraz są ważniejsze priorytety, np doprowadzić do normalnej używalności betę androidową, bo baty zbiera w komentarzach chociażby na google play

Cytuj
Na błędach to niech się skupi przede wszystkim producent. Materiał dostali pewnie na tyle obszerny, że pewnie zamilkną na dłuuuuugie tygodnie jak po becie2. Myslę, że nie są samobójcami i nie wydadzą szybko finala. Mają sporo tematów do przemyśleń i to nie tylko dotyczących błędów / zaniedbań itp :P Średnia ocena klientów na google play mówi sama za siebie i wg mnie jest trafiona.

Cytuj
Zobaczcie jak na google play stoi w ocenie nasze nowe cudeńko

są także słabo trafione gdyż zapomniałeś dodać jakieś odniesienie...

ocena aAM
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.aqurat.automapa&feature=top-grossing#?t=W251bGwsMSwxLDIwNywicGwuYXF1cmF0LmF1dG9tYXBhIl0.

no i jakieś sensowne odniesienie
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.navigon.navigator_checkout_eu40&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5uYXZpZ29uLm5hdmlnYXRvcl9jaGVja291dF9ldTQwIl0.

Gdybyś jeszcze spojrzał obiektywnie i odrzucił oceny na jedną gwiazdkę wydane tylko i wyłącznie z powodu ceny, czy dlatego, że użytkownik stracił licencję po zmianie romu, (a wystarczyło napisać do supportu) to średnia ocen idzie w górę...

Zasadność takich ocen jest podobna jak tej z appstore:
Cytuj
Na iOS 6 aplikację wywala co kilka minut do springboard
napisał mądry na etapie testowania iOS6 i dał oczywiście jedną gwiazdkę...  :mrgreen: debil?

Moim zdaniem nie jest źle... Zobaczymy co nam dadzą do końca roku

Trzeba przyznać, że takiej ilości hejterów jaką ma Aqurat, nie ma żadna inna navi  :)

no i pozostaje wAM... ale i tu się różnimy w ocenie, więc już może wystarczy  :E
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2012, 10:23:36 wysłana przez jachraniak »

*

Offline SpokoKoko

  • **
  • 220
  • Pozdrowienia / Regards / Mit freundlichen Gruessen
  • Sprzęt: SE Live (android GB 2.3.4) | HTC HD2
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 22, 2012, 10:45:53 »
@jachraniak zaimponowałeś mi :) Rozebrałeś temat na czynniki pierwsze, uargumentowałeś, szacunek, bo sporo pracy cię to kosztowało. Nie oceniam tego, bo mamy wolność poglądów i jest to na pewno cenny wkład do dyskusji. Natomiast apropos tak dużej ilości hejterów, to sprawa wymaga przedyskutowania, bo to ciekawy temat. Po pierwsze na pewno wynika to z tego, że zapewne AM ma najwięcej użytkowników (legalnych+nielegalnych- patrz motto Sygmy), a ta rzesza ludzi przebija w ilości postów inne nawigacje. W tych postach mamy często wyraźną niechęć do programu, którą w dużej części wyrażają zapewne userzy innych nawigacji lub goście opłacani przez konkurencję do pisania negatywnych ocen programu (takie zjawisko jest znane i nawet pisała o tym prasa) . Ale są wśród hejterów, też tacy jak ja, którzy używają od zawsze tylko AM, uważają go za najlepszy program na rynku i zwyczajnie szlag ich trafia jak widzą jak producent ciągnie ten software w dół lub robi sobie jaja z klientów wprowadzając zmiany, które zapewne wymyślili na szybko na jakimś spotkaniu w sesji "brown paper", gdzie hasłem przewodnim było wprowadzamy zmiany, ale żeby to nie obciążyło specjalnie czasu naszych programistów i mamy teraz takie pierdoły jak pomiar jakiegos obszaru, jak mielizny i szczyty wodne, jak poprawki w nazwach akwenów wodnych, ekran pożegnalny itp bzdury, o które nikt nie prosił z pewnością. To jest kpina z usera i udowodnij mi , że nie jest. Owszem zaraz @ochkarol mi wytknie, ale dorobili aktualizację z poziomu programu. Okey, tylko jak coś robić to chyba do końca, czyli SR dalej w lesie, czyli via amcenter, więc co to za funkcjonalność. Ja jestem fanem automapy, ale widząc co się dzieje (wAM stanęła w rozwoju już rok temu, aAM to beta, bo do finala jej daleko) z tym programem piszę w tonie negatywnym, ale paradoksalnie z troski o przyszłość tego oprogramowania, która nie rysuje się różowo jak dalej to będzie tak wyglądało , a nie wyobrażam sobie jeżdżenia na takim naviexpercie, czy o zgrozo yanosiku :)
android: aAM 1.4.1 (mapa 1209 PL) ; naviexpert 8.x

*

Offline bombercoil

  • 44
  • Sprzęt: Navroad Auro 2S - AM 6.16; Samsung SIII
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 22, 2012, 11:27:34 »
Takiego gniota, to już dawno nie wydali.
Mój Cruser zawsze se jakoś radził z ich wybrykami, ale teraz to już nawet on nie wyrabia.
Organizacja POI praktycznie nie istnieje, a ilość zwiech z powodu zbyt małej pamięci rozwala mnie totalnie.
Ech, a ja naiwny przedłużyłem z nimi subskrypcje w sierpniu - ktoś nie chce odkupić ...?

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 22, 2012, 11:39:08 »
Takiego gniota, to już dawno nie wydali...
Organizacja POI praktycznie nie istnieje,
Wcześniej istniała i się rozleciała? :ohreally:
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

pliers

Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 22, 2012, 11:46:40 »
Cytuj
ktoś nie chce odkupić ...?

20 dychy Ci mogę dać :-)

*

Offline Miami

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS MyPal A636N SDHC Class6 8GB FAT32 klaster4KB
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 22, 2012, 12:12:50 »
nie no... Miami, changelog jest ważny  :wink:
O rany, człowiek trochę pośpi a tu już takie zainteresowanie.
Jednak masz rację, z strony AM po jakimś czasie zniknie a i tak się webowi niechlujowi nie chciało wpisać że to już wersja RTM. Przy okazji "mógłby, ha ha" wprowadzić jeszcze z 5 kolejnych kolorów tekstu.

Zamierzacie z tego korzystać, czy od razu wyłączacie?
Tego się nie wyłącza, jest pstryczek i naciskasz albo nie, ewentualnie dajesz automat co jakiś czas.

Nie napisali o nowym ekranie pożegnalnym ! :).
Wręcz żałobnym, jak to pierwszy raz ujrzałem to się prawie popłakałem, grafiku kochany popraw to.

Szkoda ze nadal nie potrafią zrobic prawidlowo ostrzegania o przekroczeniu predkosci gdy chcemy ustawic ostrzeganie na "Ograniczenie + 0 km/h i dodatkowo brak komunikatu (sama czerwona ramka) ostrzegajaca. Jak ktos nie jest obeznany z AM to w zyciu tego nie ustawi.
Nigdy u mnie nie było z tym problemu. Świeci i wrzeszczy OK.
Edit: No tak, wrzeszczy OK a NIE wrzeszczy to już problem. Takiej funkcjonalności niby nie ma a jednak jest. O tym poniżej.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2012, 11:38:39 wysłana przez Miami »
AutoMapa PL/EU 6.27.1(3126), mapa: teraz Polska 2303 6.1491

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 22, 2012, 12:15:59 »
Cytuj
ktoś nie chce odkupić ...?

20 dychy Ci mogę dać :-)
Za 200 złotych to ja Ci sprzedam swoją.

*

Offline kwojtow

  • *****
  • 1035
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad VIVO ST, Sony Xperia Z, Asus A696
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 22, 2012, 12:19:44 »
Miami a zrob zeby swiecilo ogr + 0 km/h i nie wrzeszczalo :)

*

Offline bombercoil

  • 44
  • Sprzęt: Navroad Auro 2S - AM 6.16; Samsung SIII
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 22, 2012, 12:59:13 »
Takiego gniota, to już dawno nie wydali...
Organizacja POI praktycznie nie istnieje,
Wcześniej istniała i się rozleciała? :ohreally:
Używam AM od 2006r i widać po ilości moich postów że za często się nie udzielam na forum, bo nigdy nie miałem większych problemów z programem
Nawet ciężko jest opisać, to co teraz się dzieje z POI.
Przy każdym starcie wyświetlają się na mapie wszystkie możliwe POI i za każdym razem muszę ustawiać "ukryj wszystkie".
Znalezienie konkretnego POI w wyszukiwarce graniczy z cudem ... nie wiem co z tym g.... robić
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2012, 13:00:45 wysłana przez bombercoil »

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 22, 2012, 13:21:53 »
Może zacznij od sprzątania, format karty i instalacja na czysto.
Takie zachowanie jak opisujesz nie jest normalne i nie jest właściwością tej wersji.
Jeżeli zakażdym razem wyświetla Ci wszystkie POI to podejrzewam albo uszkodzony plik
albo zainstalowane minimum 2 wersje AM, jedna na karcie, druga w urządzeniu.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Miami

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS MyPal A636N SDHC Class6 8GB FAT32 klaster4KB
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 22, 2012, 14:01:21 »
Miami a zrob zeby swiecilo ogr + 0 km/h i nie wrzeszczalo :)
Jakoś przeoczyłem że NIE chcesz dzwięku (dla mnie to był środek nocy) i tym zagiołeś mnie, ale również producenta. To co jest działa poprawnie, ale przecież takiej funkcjonalności jak ty chcesz nie wprowadzono. Ide na domysł (bo nie eksperymentowałem), że rozwiązaniem będzie dodanie dzwieku ciszy jako pliku "glos\zwolnij.wav"
AutoMapa PL/EU 6.27.1(3126), mapa: teraz Polska 2303 6.1491

*

Offline redi

  • ****
  • 636
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad DUXO, Toshiba Encore
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 22, 2012, 14:04:31 »
A ja zgłosiłem aktualizację 3 dni temu i już wprowadzili zmiany - nie było ich w RC

*

Offline Miami

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS MyPal A636N SDHC Class6 8GB FAT32 klaster4KB
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 22, 2012, 14:13:25 »
A ja zgłosiłem aktualizację 3 dni temu i już wprowadzili zmiany - nie było ich w RC
Czysty fuks, ale w tak krótkim czasie to nie pójdzie na konto twojego sukcesu.
Właśnie od dawna nosiłem się z zamiarem poprawki jednej mało ważnej ulicy blisko mnie a tu nagle w tej wersji jest! uwaga jeszcze gorzej! niż kilka dni temu w wersji RC.
I dobrze, że nie zgłosiłem bo by mnie dręczyło sumienie, że jeszcze bardziej spieprzyli... przeze mnie. Ostatnio w GeoSystems z mapą mają ciągle pod górkę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2012, 14:15:08 wysłana przez Miami »
AutoMapa PL/EU 6.27.1(3126), mapa: teraz Polska 2303 6.1491

*

Offline redi

  • ****
  • 636
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad DUXO, Toshiba Encore
Odp: AutoMapa 6.11.0 (1933) mapa 1209
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 22, 2012, 14:18:09 »
No tak, ale ta zmiana była już od roku a jakoś teraz wprowadzili. Poza tym chyba w RC też były nowsze mapy tylko jako 1206 niż w becie i 6.10. Na szczęście działa już stabilnie, bo wersja beta u mnie to było jedne wielkie zawieszenie - nie miałem nerwów na pisanie i jej uruchamianie.