Błędy mapy to temat głównie dla supportu AM ale ponieważ poprawki pojawiają się nieprędko, pomyślałem, że warto może założyć taki specjalistyczny wątek, by wszyscy mogli zobaczyć, co za "niespodzianki" im grożą na trasie. Poza tym czasami człowiek nie jest całkiem pewien, czy błąd jest realny (np. brak/nadmiarowe ograniczenie prędkości - może nie zauważyłem znaku) - wtedy warto poddać weryfikacji innych AMapowiczów przed wysłaniem do supportu.
Apeluję o nie wchodzenie w dywagacje niezwiązane bezpośrednio z tematem, jak to często bywa w innych wątkach.
I o precyzyjne określanie miejsca (nr drogi, nazwa ulicy, skrzyżowania).
Na dobry początek jeden pewniak i jeden do weryfikacji:
1. Warszawa, skręt z Woronicza w lewo w Puławską, ku centrum. Brak łącznika między jezdniami Puławskiej - nawigacja prowadzi w prawo i zawrotką, jak to było jeszcze kilka lat temu. Ten łącznik był już w AM, mam go w zabytkowej wersji 5.3.0 na moim iPAQu.
ZGŁOSZONY.
2. Droga nr 296 Lubań-Henryków Lubański, od drogi nr 30 AM pokazuje cały czas 50km/h. W obie strony miałem wrażenie, że nie było żadnych znaków ograniczenia ani obszaru zabudowanego ale może coś przeoczyłem.
DO ZWERYFIKOWANIA.