AMTraffic na WinCE?

  • 60 Odpowiedzi
  • 19483 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • ******
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 24, 2010, 09:41:38 »
Kiedyś na stronie Blow.com.pl było do pobrania wszystko (romy + instrukcje + nawet skrypty odblokowujące), obecnie stronę przebudowali i faktycznie support zniknął. Pytanie czy chwilowo, czy na stałe. 50RBT i IBT to stare konstrukcje na Atlas III, czyli sporo wolniejsze od YBT

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 24, 2010, 09:51:05 »
Kiedyś na stronie Blow.com.pl było do pobrania wszystko (romy + instrukcje + nawet skrypty odblokowujące), obecnie stronę przebudowali i faktycznie support zniknął. Pytanie czy chwilowo, czy na stałe.... [CIACH]
I to właśnie budzi moje wątpliwości czy wybrać Blow-a....  :-?

Połączone: Lipiec 24, 2010, 09:54:23
Specjalnie się nie emocjonuj baterią, bo i tak po pół, góra do półtorej roku doładowywania szlag ją trafi i będziesz przywiązany do kabla jak chłop pańszczyźniany do ziemi.
Można zadać to pytanie inaczej: czy jeśli urządzenie ma słabą baterię i za każdym razem wsiadając/wysiadając będzie się podłączało/odłączało zasilanie to czy wytrzyma to gniazdo USB w sprzęcie...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2010, 09:54:23 wysłana przez puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline Bankier

  • ****
  • 763
  • Sprzęt: TomTom 1015
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 24, 2010, 10:41:00 »
Można zadać to pytanie inaczej: czy jeśli urządzenie ma słabą baterię i za każdym razem wsiadając/wysiadając będzie się podłączało/odłączało zasilanie to czy wytrzyma to gniazdo USB w sprzęcie...

Bierz tego NR 460BT lub 560BF i już. Oba mają aktywny uchwyt, więc nie trzeba podłączać kabli za każdym razem. Navroad ma dobry support. Ja mam 460BT i daje radę.
Specjalnie nie ma wyboru, bo Blow to pod względem szybkości działania, to to samo. Jak ma działać Traffic online, to tym bardziej zawęża wybór.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 24, 2010, 10:51:15 »
Bierz tego NR 460BT lub 560BF i już. [CIACH]
Oprócz AM chciałbym mieć na tym urządzeniu możliwość przeglądania internetu a do tego potrzebny jest NR  560BF w wersji PRO (podobno do AM traffic też). I tu wczoraj pojawił sie problem bo uzyskałem informację z jednego ze sklepów, ze Navroad z wersji PRO się wycofał. Uzyskałem tez info, że NR 560BF na baterii pociągnie najwyżej godzinę a ten Blow podobno nawet do 2,5...
Do tego Blow jest sporo tańszy ale praktycznie nie ma supportu.... tyle wątpliwości juz sam nie wiem.... :-?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2010, 11:44:25 wysłana przez puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline Bankier

  • ****
  • 763
  • Sprzęt: TomTom 1015
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 24, 2010, 12:31:23 »
Napisz do supportu NR. Wysyłasz do nich sprzęt i za opłatą (chyba 100 zł) wgrywają ci Win CE PRO. To samo jest możliwe dla 460BT. Można też:
http://62.69.206.27/forum/navroad/navroad-560bf-win-5-0-ce-gt-win-5-0-pro/

Blow kosztuje tylko 100 zł mniej.


*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 24, 2010, 12:47:28 »
Można też:
http://62.69.206.27/forum/navroad/navroad-560bf-win-5-0-ce-gt-win-5-0-pro/

Blow kosztuje tylko 100 zł mniej.
Z moich poszukiwń wynika, że 200PLN. Oto przykłady ale mniej-więcej w innych sklepach są porównywalne różnice:

http://www.sklep.hadron.pl/index.php?z=1&m=&id=3162
http://www.gps4you.net.pl/687_blow-gps50ybt-bez-map-bt-fm-gprs-ekran-5-od-reki-gratis-folia-na-ekran.html 

Co do wgrywania/upgrade ROM-u z PRO chyba sobie bym poradził bo 2x robiłem to w Q1 ale zastanawia mnie polityka Navroad bo przecież cena tych produktów Core i PRO chyba jest inna...oraz to dlaczego Navroad zrezygnował z wersji PRO... chyba, że ta informacja jest nieprecyzyjna...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2010, 13:22:53 wysłana przez puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline filipmar

  • 19
  • Sprzęt: NR560BF
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 24, 2010, 13:53:26 »
Trochę się podepnę pod temat i poruszę jakby sedno tego wątku :)

Oprócz AM chciałbym mieć na tym urządzeniu możliwość przeglądania internetu a do tego potrzebny jest NR  560BF w wersji PRO (podobno do AM traffic też).

Ja mam NR560BF w wersji Pro i o ile bez problemu mogę przeglądać strony internetowe oraz korzystać z funkcjonalności Miplo - czyli synchronizowania POI zarówno z poziomu AM jak i samej aplikacji Miplo oraz mogę korzystać z MiploLoc o tyle AM Traffic nie działa. Cały czas pomimo aktywnego połączenia z internetem poprzez DUN (komórka i BT) system Traffic zgłasza "Błąd połączenia", a połączenie jest na 100%, bo np POI w tym samym czasie się zaciągają i wysyłana jest moja pozycja GPS do MiploLoc.

Doprosić się od supportu AM pomocy od początku czerwca nie mogę - traktują mnie jak idiotę. Jedyne co jak na razie usłyszałem od nich, to "dziwne, bo u nas na NR560BF działało", później początkiem lipca dostałem poradę, aby zaktualizować AM do wersji 6.5.0 (1076), co uczyniłem i nic to nie pomogło, o czym ich o tym poinformowałem. Przed wczoraj dostałem poradę, aby znów zaktualizować AM bo wyszedł nowy "bild" i znów to uczyniłem, ale okazało się iż ten "nowy bild" to wersja 6.5.0 (1076) którą zainstalowałem na początku lipca. Wczoraj zainstalowałem wersję AM 6.6 beta, ale to również nie pomogło (tak właśnie kpią sobie z legalnego użytkownika AM).

Czy jest ktoś na forum, kto potwierdzi, że AM Traffic na urządzeniu NR560BF Pro działa i to tylko mój przypadek jest odosobniony ?

*

Offline charlie102

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad 560BF
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 24, 2010, 15:57:26 »
U mnie przy konfiguracji NR560BF PRO + nokia E66 działa bez problemu zarówno w wersji AM 6.6 beta jak i w poprzednich

*

Offline filipmar

  • 19
  • Sprzęt: NR560BF
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 24, 2010, 16:05:18 »
U mnie przy konfiguracji NR560BF PRO + nokia E66 działa bez problemu zarówno w wersji AM 6.6 beta jak i w poprzednich

No i teraz nie wiem - u mnie w konfiguracji NR560BF PRO + nokia E71 i AM 6.6 beta nie działa :(

Co ciekawe, że w statystykach czas ostatniej próby łączenia pokazuje o 1 godz do przodu pomimo dobrze ustawionego czasu na urządzeniu. Przypuszczam, że może to być przyczyną ale czemu pokazuje czas próby łączenia o 1 godzinę do przodu to nie wiem :(

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 24, 2010, 16:11:55 »
Próbuję wybrać sprzęt ale przyznam się szczerze, że mam w głowie już śmietnik.... nie wiem czy będzie działać AM traffic na Navroad 56BF lub Blow 50YBT z Nokie E75 i każdy mówi coś innego... znalazłem wręcz wpis, że połączenie DUN potrzebne do działania internetu i AM Traffic może też nie działać na Blow 50YBT: http://pdaclub.pl/forum/navroad/nr560bf-e52-jak-zestawic-polaczenie-dun/ .... a tu widzę, ze NR 560BF też może nie łączyć...  :shock:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2010, 16:28:17 wysłana przez puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline Bankier

  • ****
  • 763
  • Sprzęt: TomTom 1015
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 24, 2010, 16:48:36 »
460BT/560BF mają profil DUN. U mnie nokia e66 też nie działała.
460BT na pewno działa z nokią 5800, e52, e51, oraz blackberry 8900, 9700, 8520.
http://www.navroad.com/pl/download/nr460bt_nr560bf_lista_telefonow.pdf

A jak nie ma liście, to wypróbuj. Sparuj urządzenia, a później włącz DUN. Jak się zmieni z napis HF na DUN (w prawym górnym rogu ekranu), to znaczy że AM traffic będzie działał.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 24, 2010, 18:04:18 »
A jak nie ma liście, to wypróbuj.
Niestety wygląda na to, ze muszę najpierw kupić.... chyba, ze dałoby się to skonsultować osobiście z kimś z W-wy, kto ma to urządzenie....
ISTQB Certified Tester

*

Offline Jaroslav

  • *
  • 57
  • Sprzęt: NavRoad Vivo S6
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 24, 2010, 18:08:42 »
Czy jest ktoś na forum, kto potwierdzi, że AM Traffic na urządzeniu NR560BF Pro działa i to tylko mój przypadek jest odosobniony ?
Mój przypadek jest tylko podobny. Albowiem AM Traffic (online) działa, ale za to nie działa mi MiploLok. I też nie wiem dlaczego?
(telefon to SE W995)

*

Offline filipmar

  • 19
  • Sprzęt: NR560BF
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 24, 2010, 18:24:47 »
Dobra ... W moim NR560BF Pro już działa AM traffic, ale ...

Działa tylko jak zainicjuje połączenie DUN z poziomu menu NavRoad i uruchomię AM również z poziomu tego menu.

Zapłaciłem ekstra za Win CE w wersji Pro (kupiłem urządzenie odblokowane bez żadnych map, bo AM kupiłem ze 6 lat temu w pełnej wersji nie OEM i opłacam co roku) i mam zmodyfikowane tak urządzenie, aby się cieszyć systemem i aby mnie durne Menu NavRoad nie ograniczało. Tam też mam pokonfigurowane połączenia Dial Up Netowrking i skróty wyprowadzone na pulpit. Jeśli zestawie sobie ręcznie połączenie z internetem z poziomu samego Windows CE (z pominięciem chorego jak dla mnie menu NavRoad) to internet będzie działał ale AM Traffic sygnalizuje błąd połączenia. Natomiast jeśli odpale to wszystko z poziomu menu NavRoad to wszystko działa łącznie Z traffic. Wygląda na to, że przysłowiowe "albo rybki albo akwarium". pozstaje pytanie tylko dlaczego jestem na siłę uszczęśliwiany i zmuszany do korzystania z menu NavRoad ? Wybitnie mi to nie leży tym bardziej że od razu jak "zobaczy" telefon na BT to łączy się profilem HFP, co mnie drażni, bo w samochodzie mam zainstalowany zestaw głośnomówiący wysokiej klasy, który również łączy się z telefonem po BT.

Czy jest ktoś na forum, kto potwierdzi, że AM Traffic na urządzeniu NR560BF Pro działa i to tylko mój przypadek jest odosobniony ?
Mój przypadek jest tylko podobny. Albowiem AM Traffic (online) działa, ale za to nie działa mi MiploLok. I też nie wiem dlaczego?
(telefon to SE W995)

MiploLoc już rozpracowałem ... dziś się zebrałem i napisałem solucję o tym - zobacz

To, że nie działa MiploLoc i Synchronizacja POI z poziomu automapy, to jest to efekt traktowania użytkowników urządzeń z Win CE przez AM jako drugiej kategorii. Na początku zawsze słyszałem "że nie da się" i synchronizacja możliwa przez PC. Jak im posuszyłem głowę to dało się, tylko instalka pod nasze urządzenia jest skopana ... Reszta o tej sprawie w linku, który podałem.


« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2010, 18:44:02 wysłana przez filipmar »

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 24, 2010, 22:16:01 »
Np na stronie http://www.goclever.net/pl jest wsparcie a na stronie blow.com.pl nie ma nic... niby taka firma a taka żenada  :P

Połączone: [time]Lipiec 26, 2010, 17:54:54[/time]
Zdecydowałem się na BLOW 50YBT i chyba znalazłem dobrą cenę: http://www.gps4you.net.pl/687_blow-gps50ybt-bez-map-bt-fm-gprs-ekran-5-od-reki-gratis-folia-na-ekran.html
Jutro mam zamówić (bo nie mają na miejscu) ale jutro zamówią i wyślą więc pojutrze będzie u mnie.
Mam nadzieję, ze brak supportu na www to sytuacja przejściowa...

Zadecydował kontakt z supportem Navroad gdzie napisali, że wgranie PRO łamie licencje  a potem, ze wersja PRO nie jest już oferowana a gdy zapytałem: dlaczego jest oficjalnie na ich stronie internetowej napisali, ze oni tylko opisują różnbice pomiędzy CORE a PRO - a przecież nic nie piszą, ze nie ma wersji PRO i takie "tylko" informowanie wprowadza ludzi w błąd - zarzucili całą sięc artykułami sponsorowanymi że można przeglądać internet a nie zająknęli się, zę PRO nie jest oferowane - wg mnie to ściema i nieuczciwe.

Połączone: Sierpień 01, 2010, 21:07:48
No i mam już Blow 50YBt. Generalnie podoba mi się a tak na pierwszy rzut oka co nie podoba mi sie to sposób mocowania do uchwytu bo odnoszę wrażenie przy zapinaniu, że zaraz coś się złamie. Jutro się przejadę to będę miał pewnie więcej spostrzeżeń.
Ale tak dla ciekawości zrobiłem test porównawczy szybkości z Navroadem Q1 w dziedzinie czasu uruchamiania i czasu kalkulacji trasy Warszawa, Bemowo => Paryż, Plac Opery.
W Blow wyłączyłem Traffic bo Q1 go nie ma i jeszcze jedną różnicą było to, ze w Q1 była karta SanDiskSDHC 4GB Extreme a w Blow karta microSDHC 4GB Sandisk Ultra
I wyszło tak:

Czas startu AM
- Navroad Q1   = 14"
- BLOW 50YbT  = 18"

Czas kalkulacji trasy W-wa => Paryż
- Navroad Q1   = 32"
- BLOW 50YbT  = 41"

Wydaje się więc, ze jest odrobinkę wolniejszy od Q1. Co prawda w urządzeniach były różne karty (Extreme contra Ultra) ale wydaje mi się, że różnice pomiędzy nimi nie mają takiego znaczenia zwłaszcza, ze większość urządzeń mobilnych nie jest w stanie wykorzystać możliwości nośników.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2010, 21:07:48 wysłana przez nocnyMarek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline Bankier

  • ****
  • 763
  • Sprzęt: TomTom 1015
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 29, 2010, 09:17:19 »
No i mam już Blow 50YBt.

I działa traffic ?:)

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • ******
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 29, 2010, 09:18:38 »
Ciekawe wyniki. Ilość pamięci na mapy ustawiłeś w obu identycznie? Sam się przekonałem, że karta jednak ma znaczenie, mimo że na dobrą sprawę nawigacja rzeczywiście nie ma możliwości pełnego wykorzystania jej pełnej prędkości. Duże znaczenie ma też czy karta jest pusta i świeżo sformatowana.
Kiedyś robiłem porównanie zwykłej karty Goodram 2 GB z Sandisk Ultra II i na Ultra Automapa uruchamiała się prawie 2 razy szybciej (zadziwiające, ale tak właśnie było). Dlatego teraz porównania do testów zawsze robię z jednej karty.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 29, 2010, 19:10:23 »
No i mam już Blow 50YBt.

I działa traffic ?:)
Działa

Połączone: [time]Lipiec 29, 2010, 19:15:56[/time]
Ciekawe wyniki. Ilość pamięci na mapy ustawiłeś w obu identycznie?
W obu wypadkach są te same wartości  fabrycznie ustawione przez AM czyli 10/2
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2010, 19:59:10 wysłana przez puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline mnadziejka

  • 41
  • Sprzęt: NavRoad 560 BF+AM EU, Xperia X8, Nokia 7230
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 01, 2010, 20:03:17 »
Witam kolegów.
Mam NR 560 BF PRO. Po zainicjowaniu połączenia DUN i uruchomieniu AM wszystko jest Ok, tzn. MiploSync łączy się i aktualizuje, zdarzenia AM Traffic pobierają się to dlaczego w Ustawienia - AM Traffic - 2-ga zakładka wszystko jest wyszarzone tak jak na zrzutach?

*

Offline filipmar

  • 19
  • Sprzęt: NR560BF
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 01, 2010, 20:19:18 »
[...] to dlaczego w Ustawienia - AM Traffic - 2-ga zakładka wszystko jest wyszarzone tak jak na zrzutach?

Pewnie dlatego, że AM nie potrafi sterować połączeniem DUN i bazuje na zainicjowanym już połączeniu "z zewnątrz" przez użytkownika. Opcje te pewnie są aktywne w telefonach bazujących na WM. W prawdzie nigdy nie widziałem jak te opcję wyglądają w samych komórkach opartych na WM, ale po moich ostatnich analizach różnych kuriozalnych rozwiązań jakie AM stosuje wydaje mi się to wielce prawdopodobne.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • ******
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 01, 2010, 21:32:39 »
Puniek miał chyba na myśli "zainicjowanie połączenia" a nie sam przesył danych w Live Drive. Po prostu AM na CE nie potrafi sama wybrać połączenia DUN (potrzebnego do Live drive), może to jednak zrobić (pół automatycznie) miplosync poprzez autostarter. Oczywiście do samego przesyłu danych w Live Drive instalacja, ani uruchomienie Miplosync nie są konieczne, ale wtedy połączenie DUN trzeba zestawiać za każdym razem ręcznie z fabrycznego menu nawigacji.

*

Offline mnadziejka

  • 41
  • Sprzęt: NavRoad 560 BF+AM EU, Xperia X8, Nokia 7230
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 01, 2010, 21:41:57 »
[...] ale wtedy połączenie DUN trzeba zestawiać za każdym razem ręcznie z fabrycznego menu nawigacji.
Tak właśnie za każdym razem robię i 2-ga zakładka jest szara

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 01, 2010, 22:38:40 »
A co się tu stało, o jakich pyskówkach mówicie i dlaczego moja wypowiedź została usunięta?  :shock:
Bo wprowadzała w błąd
To co.. już mnie można się mylić? Wystarczyło mnie poprawić, zwrócić uwagę a to co zrobił moderator to BOLSZEWIA!



W takim razie powtórzę niezależnie od tego czy mam czy nie mam racji.. dla zasady
[...] to dlaczego w Ustawienia - AM Traffic - 2-ga zakładka wszystko jest wyszarzone tak jak na zrzutach?

Pewnie dlatego, że AM nie potrafi sterować połączeniem DUN i bazuje na zainicjowanym już połączeniu "z zewnątrz" przez użytkownika.
Dokładnie a dodatkowo za transfer danych odpowiedzialny jest miplosync a nie sama AM jako taka...

Update: i potwierdzam to bo jeśli nie będzie miplosynca to nawet jeśli się zestawi połączenie w sprzęcie to AM traffic nie będzie działało.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2010, 23:02:11 wysłana przez puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline mnadziejka

  • 41
  • Sprzęt: NavRoad 560 BF+AM EU, Xperia X8, Nokia 7230
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 02, 2010, 10:05:08 »
Troszkę to dla mnie zagmatwane. Mógłby ktoś to łopatologicznie mi powiedzieć co mam zrobić by to działało?

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • ******
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 02, 2010, 10:54:37 »
Troszkę to dla mnie zagmatwane. Mógłby ktoś to łopatologicznie mi powiedzieć co mam zrobić by to działało?
Ta druga zakładka, o której piszesz, nigdy nie będzie aktywna na urządzeniu z WIN CE. Nie przeszkadza to jednak w działaniu Live Drive.
Trzeba tylko ręcznie ustanowić połączenie z internetem za pomocą odpowiedniego przycisku w głównym menu urządzenia (w Blow to "internet" i "G".

*

Offline mnadziejka

  • 41
  • Sprzęt: NavRoad 560 BF+AM EU, Xperia X8, Nokia 7230
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 02, 2010, 12:44:08 »
Wiekie dzięki za wyjaśnienie.

Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 04, 2010, 13:31:02 »
A czy komuś udało się zmusić Navroada 560BF do automatycznego łączenie się przez profil DUN?
Ja muszę za każdym razem zminimalizować AM, przejść do menu NR i wybrać DUN, a potem powrócić do AM. Upierdliwe jak jasna cholera.  :-|

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • ******
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 04, 2010, 14:56:29 »
Można tylko zastosować patent z Miploloc (sync), który zamieszczałem. Wybiera on połączenie DUN, ale i tak trzeba potwierdzić wybór (chyba - być może da się to też pominąć). Niestety wiąże się to albo z włączeniem funkcji miploloc, albo synchronizacją punktów POI przez Miplosync. Z samym Live Drive raczej się nie da.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 04, 2010, 18:17:50 »
Wybiera on połączenie DUN, ale ...
Łączy w momencie synchronizacji POI. Chciałem to zastosować ale dla mnie nie było to zbyt wygodne bo synchronizacja (przebudowa blokad itp) przebiega dość długo a w tym momencie możliwość operowania AM jest nieco ograniczona....

Pozdrawiam
ISTQB Certified Tester

*

Offline mobilex

  • *
  • 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad VIVO_S + AutoMapa Europe
Odp: AMTraffic na WinCE?
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 05, 2010, 16:13:26 »
Cytuj
A czy komuś udało się zmusić Navroada 560BF do automatycznego łączenie się przez profil DUN?
To się nie uda. Zgłaszałem kiedyś do supportu, aby dodali "połączenie DUN" do menu podręcznego. To byłoby dużo bezpieczniejsze niż
Cytuj
za każdym razem zminimalizować AM, przejść do menu NR i wybrać DUN, a potem powrócić do AM