AM6 i brak pamięci(?)

  • 223 Odpowiedzi
  • 74596 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 24, 2010, 00:53:06 »
u mnie nic takiego nie wystepuje... to jest czyste czy zmieniane TF jakimis plikami ??? bo spotkalem kilka co niezle potrafia rozwalic i zamulic TF np. kalendarz... a problem z pamiecia wywala z TF jak i bez...

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 25, 2010, 22:20:48 »
Czyste TouchFlo, oryginalny ROM. Co ciekawe problem występuje od niedawna.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline wsz

  • ***
  • 294
  • Sprzęt: Eten X800-->Sony Xperia SP-->Xperia XZ1 Compact
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:45:10 »
cytuję: "Od dwóch dni AM 6.1a działa mi na Diamondzie2, bez wyłączania TouchFlo. Obniżyłem pamięć na mapy do 5MB a POI do 500kb. Mam wrażenie, że AM wolniej mi wyznacza tresy, ale chociaż działa. Ciekawe tylko jak długo".

Może być tak, że Automapa ma dwie strategie zarządzania pamięcią: dla urządzeń z 64 MB RAM i dla tych co mają więcej. Sam mam to stare z 64 MB. Automapa ustawia się na 7.5MB dla mapy i 2MB dla POI. I działa nie gorzej niż 5.5.3 na tym samym sprzęcie. Czas wyznaczania tras nawet powyżej 1000 km jest akceptowalny i pdobny jak dla starszych wersji (Traffic mam włączony ale bez transferu danych). Spróbujcie może ustawić zajętość pamięci AM jak dla starych urządzeń. Może pomoże. Co pewien czas muszę robić soft reset, bo pamięć się fragmentuje i niby jest ale nie w jednym kawałku.

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:56:19 »
IMO to AM nie ma w ogóle strategii zarządzania pamięcią  :mrgreen:

Aktualizując moją zabawę z AM i pamięcią - przy tak skręconych ustawieniach jakoś mi działa, chociaż z 2 razy wywaliła mi błąd pamięci na starcie, przy kalkulacji trasy; ponowne włączenie AM powodowało, że dalej już działała bez problemu.
Wyłączenie TF u mnie powoduje, że mam 100% pewność, że mi się AM w trakcie nawigacji nie wywali, przynajmniej z tym błędem  :mrgreen:. Trochę to przeszkadza, ale z drugiej strony jak jadę autem to się TF nie bawię. Rozwiązanie dla mojego sprzętu idealne, chociaż kulawe pod względem wygody - włączanie/wyłączanie TF.
Tymczasowo więc, do czasu gruntownego rozwiązania problemu przez programistów AM, pogodziłem się z SPB MobileShell, które miałem na Artemisie. Nie jest tak fingerfriendly jak TF, można się trochę w nim zakręcić, ale AM działa bez problemu  :ok:

pozdrawiam
Mario
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 10:58:07 wysłana przez MarioM74 »

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:26:20 »
Wiec tak po zabawie AM zaczela wywalac bledy non stop trasa do Paryza... faktycznie wylaczanie TF odrazu pomagalo. Jednak po wywaleniu Settings Files wszystko wrocilo do normy i dziala znowu z TF...

Nic to jedynie zostalo by aby zebrac posiadaczy urzadzen z TF i piszemy do supportu :) jak dostana troche e-maili to moze cos z tym zrobia...
Natomiast nie bede kupowal SPB Shell bo mi sie nie podoba i nie bede na niego wywalal kasy, wole kupic inna aplikacje... narazie fakt mozna jakos wylaczac TF jak to bedzie u mnie dalej wystepowac...


DODANE:

Zapominialem jeszcze o jednym tak obserwowalem sobie jak to sie wywala... w sumie nie zaleznie czy bylo ustawione dla mapy 5MB czy 60MB...
start automapy i wyznaczenie trasy. RAM sobie leci powiedzmy z 120MB do dolu... i tak w okolicach 93-94MB wolnego komunikat o braku pamieci  :E wiec pamieci nie brakuje tylko program ma zjeb... allokowanie pamieci. No i jest to oczywiscie komunikat AM, a nie "systemowy" chcacy zamykac inne aplikacje :) Zreszta przy wolnych 90MB nie mial by prawa wystapic.

Do tego u mnie wystepuje to przu dlugich trasach cwiczylem na trasie do Paryza. Na trasach po PL w okolicach 500km tego nie widac. Fakt ze wylaczenie TF pomaga lub zmniejsza wystepowanie tego bledu, bo kiedys testowalem i bez TF tez mi wywalalo. Teraz wylaczenie akurat pomagalo.

W sumie kij wie co o tym myslec, ale mogli by sie dokladniej przygladnac temu problemowi bo jak widac nie jest to jakis wymysl... Nawet jak to faktycznie wina jakiejs kolizji z TF to jego wylaczanie nie jest wyjsciem na dluzsza mete. Zwlaszcza ze to tylko problem AM.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 13:44:40 wysłana przez tplewa »
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:19:59 »
osobom majacym problemy z pamiecia sugeruje zmiane ustawienia VirtualMemLimit2 na:

VirtualMemLimit2=-1

w am.settings, byc moze pomoze

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:52:34 »
osobom majacym problemy z pamiecia sugeruje zmiane ustawienia VirtualMemLimit2 na:

VirtualMemLimit2=-1

w am.settings, byc moze pomoze

niestety nie pomaga i dalej wywala, tzn. program zmienia odrazu wartosc -1 na 8388608 po uruchomieniu. Zmiana atrbutow pliku na readonly tez nic nie dala...


"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 29, 2010, 16:14:04 »
osobom majacym problemy z pamiecia sugeruje zmiane ustawienia VirtualMemLimit2 na:

VirtualMemLimit2=-1

w am.settings, byc moze pomoze

niestety nie pomaga i dalej wywala, tzn. program zmienia odrazu wartosc -1 na 8388608 po uruchomieniu. Zmiana atrbutow pliku na readonly tez nic nie dala...




sprobuj moze innych wartosci, zacznij od 0

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 29, 2010, 16:37:50 »
zero przyjmuje i nie zmienia jednak dalej sie wywala. Zobacze moze w weekend znajde czas i wezme AM znowu na debugger, moze cos uda sie wylapac bo ostatnio jak debugowalem to jak na zlosc dzialala ok (ot zlosliwosc rzeczy martwych). Jak sie znajdzie to moze jakies obejscie do czasu poprawienia softu sie wymysli  :E

Choc dla mnie narazie na trasach ktore potrzebuje (glownie tak jak mowilem do 500km) dziala ok... wiec nie jest to zbyt upierdliwe, no ale nie zmienia to faktu ze cos jest spierniczone. Natomiast z drugiej strony inni moga nie miec tyle szczescia co ja i wywala sie czesciej...

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 29, 2010, 17:17:38 »
osobom majacym problemy z pamiecia sugeruje zmiane ustawienia VirtualMemLimit2 na:

VirtualMemLimit2=-1

w am.settings, byc moze pomoze

Ciekawe jaką wartość ma ta zmienna w AM 5.5.3 - uznawana za stabilną.

Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 29, 2010, 18:42:34 »
osobom majacym problemy z pamiecia sugeruje zmiane ustawienia VirtualMemLimit2 na:

VirtualMemLimit2=-1

w am.settings, byc moze pomoze

Ciekawe jaką wartość ma ta zmienna w AM 5.5.3 - uznawana za stabilną.

Niestety ver,5.5.3 nie posiada w am.settings składni wyrażenia VirtualMemLimit2=

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 30, 2010, 00:26:20 »
Dostałem info z supportu, że ten parametr może przyjmować wartości z zakresu 4800000 a 9400000, oraz 0.
Na 0 AM wylicza mi bez problemu trasy krótsze niż 500km, bez wyłączania TouchFlo. Dłuższe trasy generują błąd Braku Pamięci przy wyliczaniu, ale po restarcie AM można puścić demo i już do końca jest poprawnie. Zauważyłem jednak, że po takich dłuższych trasach znikają czasowo mi niektóre ikonki w menu.

*

Offline ES

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 31, 2010, 18:52:00 »

I po co kłapać 10 razy to samo, jeżeli wystarczy raz zainstalować najnowszą wersję, żeby się przekonać, że problemy z zawieszaniem ustąpiły. Istnieją one prawdopodobnie nadal dla urządzeń łączących się z internetem i przesyłających równolegle inne dane niż tylko traffic. Nie mają zaś najprawdopodobniej żadnego związku z posiadanym wolnym RAMem.
Przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń, oraz głosów na forum (nie spotkałem niczyjej wypowiedzi, żeby komuś zawieszała się nawigacja mająca 64MB RAM i nie komunikująca się z internetem w wersji AM 6.1.0).

Ten, tego... kłap, kłap paszczą...

AM 6 jest programem korzystającym z internetu.
Trudno chyba wymagać, by właściciele nowoczesnych urządzeń, z wykupionymi pakietami danych, ograniczali ich funkcjonalność tylko dlatego, że korzystają z Automapy 6.

Cytuję za WWW Automapy.
Jak twierdzi Janusz M. Kamiński – szef marketingu i PR AutoMapy – niespodziewanie cenna zaletą systemu AutoMapa Traffic okazało się uspokojenie jazdy: „- Kiedy widzimy przed sobą korek i nie wiemy czy oznacza on 10 minut czy godzinę opóźnienia naturalne staje się uczucie frustracji i próby ratowania sytuacji przez rozpaczliwe manewry i objazdy. Nabierając zaufania do AutoMapy Traffic kierowca już na starcie wie, ze system wybrał najszybszą możliwą w danej chwili trasę. Nawet więc gdy widzi korek wie, że nie ma szybszej drogi niż wybrana przez AutoMapę a jeśli sytuacja na drodze się zmieni AutoMapa automatycznie zmieni trasę. Wie też jaki jest spodziewany czas dotarcia do celu. Uspakaja to jazdę i pozwala lepiej zaplanować czas, uprzedzić innych o ewentualnym spóźnieniu i np. spokojnie posłuchać radia. W listopadzie przekroczyliśmy łączną liczbę 450 tys użytkowników AutoMapy. Znaczna ich część włączyła w programie anonimowe przesyłanie danych o ruchu drogowym [...]

Kłap, kłap paszczą...
Ten traffic tak fajnie działa, wspomagany przez kilkadziesiąt tysięcy aktywnych użytkowników (wg. słów szefa marketingu i PR AutoMapy), że szkoda byłoby jeździć off-line.
A z drugiej strony, te najnowsze telefony tracą bez internetu (zablokowanego tylko do wyłącznego użytku AM)...

I tak dalej, kłap, kłap paszczą...

Napisane: Styczeń 31, 2010, 18:34:32
To ja, z uporem godnym maniaka  :mrgreen:, wrócę do pytania: dlaczego AM jest tak czuła na rzekomą fragmentację danych na karcie? Dlaczego MM czy TT nie?

Bo mapa TT Polski jest o wiele mniejsza niż mapa AM, gdyż zawiera znacznie mniej danych (np. topograficznych, o budynkach, o jeziorach, o..., itd., itp.).

To może Automapa Light?
Bez bajerów 3D, całego MIPLO, ograniczeń prędkości, ścieżek gruntowych i rowerowych itd.?

Na wymuszenie zakupu urządzeń z kartami 4 GB i więcej Aqurat chyba jeszcze się nie zdecyduje, a na 2 GB co raz trudniej upchnąć cały ten bagaż.

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby na optymalizację map i pamięci nie miały wpływu zabezpieczenia antypirackie, które to piraci i tak łamią, jak w reklamie Plusa, z palcem w nosie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2010, 19:08:42 wysłana przez ES »

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 31, 2010, 19:17:46 »
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby na optymalizację map i pamięci nie miały wpływu zabezpieczenia antypirackie, które to piraci i tak łamią, jak w reklamie Plusa, z palcem w nosie.

Tutaj bys sie zdziwil :) wcale nie jest te zabezpieczenie do dupy... ale o tym mozemy pogadac na PW... Wystarczy ze Aquart zmieni obecnie format pliku map.a lub Automapa.amm i zobaczymy co bedzie sie dzialo (widocznie nie chca)... Sorry ale nie lubie jak ktos mowi o czyms nie majac o tym pojecia... to ze ktos kiedys udostepnik fejkowane pliki ktore zostaly wyzej wymienione i wszyscy z tego korzystaja nie znaczy ze znaja cale zabezpieczenie i jest ono do d....

Co do reszty moge sie zgodzic... bo ten Traffic i Miplo to osobiscie tez mam w nosie...


« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2010, 19:29:54 wysłana przez tplewa »
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #164 dnia: Luty 01, 2010, 07:53:48 »
I tak dalej, kłap, kłap paszczą...

No dokładnie  :P Póki co problem dotyczy ZTCW urządzeń z TouchFlo, czyli być może istotnego, ale jednak fragmentu rynku.
Problem na pewno jest już analizowany, o ile nie rozwiązany i przy najbliższej poprawce przestanie istnieć. I nie trzeba w kółko kłapać, bo nudne jest.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2010, 07:55:33 wysłana przez akubit »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #165 dnia: Luty 01, 2010, 15:40:58 »
Od siebie chciałem dodać, że mam też ten błąd, choć TF nie używam. Choć niestety mam ROM z TF3D, ale jest wyłączony. Przez ten weekend pierwszy raz pojeździłem więcej z Am 6.x i pierwszy raz spotkałem się z tym błędem, dotychczas robiłem trasy po kilkadziesiąt km i się nie pojawiało.

Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #166 dnia: Luty 04, 2010, 13:03:29 »
Urządzenie cruser sigma A50, 64 MB RAM, WCE 6.0, AM 6.1.0: trasa Szczecin - Mezzana (1400 km) z 4 punktami przelotowymi ustawiona kilka dni temu - bez problemów. Wczoraj próba zamiany jednego punktu przelotowego z punktem końcowym skończyłą się zawieszeniem kalulacji trasy na 90% i komunikatem o braku pamięci (tak z systemu jak i z AM). Pomogło zresetowanie AM do ustawień fabrycznych i ponowne ustawienie punktów trasy. Ale strach się bać co można zdarzyć się w trasie?

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #167 dnia: Luty 04, 2010, 14:32:33 »
Mozesz zmniejszyć swoje 'poczucie zagrożenia' dzialąc trasę na 2 części.
Z pewnością nie przejedziesz całej bez żadnej przerwy, więc mozesz zaplanować postój
gdzieś w połowie i gdy tam dojedziesz załadujesz resztę trasy.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #168 dnia: Luty 04, 2010, 14:46:35 »
Dziękuję za radę, w sytuacji kryzysowej skorzystam. Proszę traktować moją powyższą wypowiedź jako kamyczek do ogródka programistów AM. W poprzednich wersjach AM taka styuacja nigdy się nie wydarzyła, a podróżowałem na trasach dłuższych.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2010, 15:24:52 wysłana przez 1format1 »

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #169 dnia: Luty 04, 2010, 15:13:35 »
Dziękuję za radę, w sytuacji kryzysowej skorzystam. Proszę traktować moją powyższą wypowiedź jako kamyczek do ogródka programistów AM. W poprzednich wersjach AM taka styuacja nigdy się nie wydażyła, a podróżowałem na trasach dłuższych.

Bo teraz dbaja o twoje bezpieczenstwo, abys sobie odpoczal w dlugiej trasie  :E
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2010, 18:39:57 wysłana przez tplewa »
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #170 dnia: Luty 04, 2010, 20:14:00 »
Bo teraz dbaja o twoje bezpieczenstwo, abys sobie odpoczal w dlugiej trasie  :E

A po włączeniu opcji dla pojazdów ciężarowych AM wywala się po 4,5 godziny jazdy  :mrgreen:
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline ES

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #171 dnia: Luty 07, 2010, 21:41:19 »
Dziękuję za radę, w sytuacji kryzysowej skorzystam. Proszę traktować moją powyższą wypowiedź jako kamyczek do ogródka programistów AM. W poprzednich wersjach AM taka styuacja nigdy się nie wydażyła, a podróżowałem na trasach dłuższych.

Bo teraz dbaja o twoje bezpieczenstwo, abys sobie odpoczal w dlugiej trasie  :E

Najbezpieczniej jechać autkiem na LPG, bo co 250 do 500 km przymusowy postój na tankowanie, a dieslem to śmierć w oczach, bo cała trasa na jednym baku. :-)

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #172 dnia: Luty 08, 2010, 13:41:29 »
Dostałem info od supportu, że problem z "Brakiem pamięci" udało się im już w końcu identyfikować i naprawić.
Nie zostaje nic, tylko czekać na łatkę :)

*

Offline semri

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Topaz WM6.5                      AM aktualna
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #173 dnia: Luty 08, 2010, 14:00:13 »
oby do Świąt

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #174 dnia: Luty 08, 2010, 17:19:08 »
oby do Świąt

Bożego Narodzenia? ;)
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #175 dnia: Luty 08, 2010, 18:23:37 »
Dostałem info od supportu, że problem z "Brakiem pamięci" udało się im już w końcu identyfikować i naprawić.
Nie zostaje nic, tylko czekać na łatkę :)

dobre info trzeba czekac i dac na skladke ;) co by przy okazji czegos innego ne skopali...
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline grac

  • ***
  • 353
  • Płeć: Mężczyzna
  • GTi6 rządzi :D
    • http://www.306team.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=8
  • Sprzęt: SGSII [GT-i9100] | SGS TAB 10.1 [GT-P7500]
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #176 dnia: Luty 09, 2010, 11:43:09 »
Dostałem info od supportu, że problem z "Brakiem pamięci" udało się im już w końcu identyfikować i naprawić.
Nie zostaje nic, tylko czekać na łatkę :)

dobre info trzeba czekac i dac na skladke ;) co by przy okazji czegos innego ne skopali...


Wow :)

To super i teraz tylko czekać na poprawioną wersję AM :P
SAMSUNG GALAXY S2 [GT-I9100] - ROM : ANDROID v.2.3.5 XXKI4 GINGERBREAD
KERNEL : SPEEDMOD SGS2 v.2.6.35.7 hardcore@speedmod S2-K2-21
SAMSUNG GALAXY TAB @1.4GHz [GT-P7500] - ROM : ANDROID v.3.2 XWLA1 HONEYCOMB - KERNEL : v.2.6.36.4 – OC-VFPv3-d16_FP 1.4GHz

Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #177 dnia: Luty 09, 2010, 12:29:48 »


Wow :)

To super i teraz tylko czekać na poprawioną wersję AM :P
[/quote]

Ale kiedy będzie? Bo ja już muszę jechać!!!

Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #178 dnia: Luty 09, 2010, 15:03:43 »
Panowie ja tylko chcę potwierdzić że mi też ostatnio się zawiesiła[w nieporęcie  wyznaczałem trasę do skarżyska przez warszawę.
po kilku godzinach się załadowała na 100 %

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #179 dnia: Luty 09, 2010, 16:40:54 »
Ale kiedy będzie? Bo ja już muszę jechać!!!

Cytuję: "Nie jest jeszcze znana data wypuszczenia kolejnej wersji. Ogolnie rzecz biorac mozna przyjac roboczo, ze jesli nie bedzie wiekszych opoznien - beda to okolice kwietnia."