AM6 i brak pamięci(?)

  • 223 Odpowiedzi
  • 75014 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 08, 2010, 17:28:52 »
grrr jeszcze nie testowalem bo mam inne zajecia ale widac ze trzeba bedzie poczekac  :-|
...poczekac, poczekac, pytanie jak dlugo  :O

A u mnie żadnych zwiech nie było i nie ma (oprócz niestabilnej wersji 6.0.0., zresztą sporadycznie).

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 08, 2010, 17:31:25 »
grrr jeszcze nie testowalem bo mam inne zajecia ale widac ze trzeba bedzie poczekac  :-|
...poczekac, poczekac, pytanie jak dlugo  :O

A u mnie żadnych zwiech nie było i nie ma (oprócz niestabilnej wersji 6.0.0., zresztą sporadycznie).


Ja bym sie tak nie cieszyl ;) predzej czy pozniej beda :) tak jak juz wielokrotnie tutaj pisalem nie jest to jakies stale zjawisko. Sam jak bym nie przeczytal i sie nie zaczol bawic to tez bym tak uwazal :)

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 08, 2010, 17:39:48 »
Ja bym sie tak nie cieszyl ;) predzej czy pozniej beda :)

Z tym, że nie na pewno. Nie było (oprócz 6.0.0), to i nie będzie  :ok: Może to efekt tego, że używam AM na PNA, w związku z czym nie ma u mnie zjawiska stopniowego zapychania pamięci, rozrostu rejestru systemowego, czy interakcji z innymi aplikacjami.
Fakt jest jeden, że problemów ze stabilnością, oprócz wspomnianej wersji, nie było i póki co nie ma.

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 08, 2010, 17:51:00 »
Ja bym sie tak nie cieszyl ;) predzej czy pozniej beda :)

Z tym, że nie na pewno. Nie było (oprócz 6.0.0), to i nie będzie  :ok: Może to efekt tego, że używam AM na PNA, w związku z czym nie ma u mnie zjawiska stopniowego zapychania pamięci, rozrostu rejestru systemowego, czy interakcji z innymi aplikacjami.
Fakt jest jeden, że problemów ze stabilnością, oprócz wspomnianej wersji, nie było i póki co nie ma.

W sumie nie wiadomo, u mnie po odpaleniu AM jest wolne w okolicach 100MB RAM-u, do tego sporo wiecej przestrzeni na pliki w pamieci (nie wspominam o tej na karcie SD bo jej jet kilka gigabajtow wolnej) wiec male szanse ze to jest zapychanie, najprawdopodobniej jest to jakis blad przy allokowaniu pamieci. Generalnie u mnie tez nie wystepuje podczas normalnej pracy, dopiero jak zaczne wyznaczac jedna po drugiej rozne dlugie trasy wkoncu potrafi sie wywalic.

Choc i na kilku krotkich i tutaj nie wiadomo co jest przyczyna, jak widac u ludzi wystepuje po rekalkulacji trasy...
Jak odpalam nrmalnie nawigacje itd. czyli wmiare standardowe uzytkowanie to u mnei tez tego nie widac, ale w dluzszej trasie przy kilku rekalkulacjach moze sie zdarzyc (choc nie mialem tego jak narazie przetestowac).


"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 08, 2010, 17:53:21 »
Trzeba lobbować support o poprawę jakości. Napisałem już w tej sprawie i zachęcam innych. Nigdy wcześniej (mam AM od końca 2007) takie rzeczy mi się nie zdarzały :O

Wiesz, ja w tej sprawie to już wysłałem z 10 maili do nich; opisywałem różne sytuacje, etc. Ale mam wrażenie walki z wiatrakami  :(
Ale mimo to trzeba pisać, z różnych źródeł, żeby wiedzieli że to nie pojedynczy przypadek

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 08, 2010, 17:59:05 »
Trzeba lobbować support o poprawę jakości. Napisałem już w tej sprawie i zachęcam innych. Nigdy wcześniej (mam AM od końca 2007) takie rzeczy mi się nie zdarzały :O

Wiesz, ja w tej sprawie to już wysłałem z 10 maili do nich; opisywałem różne sytuacje, etc. Ale mam wrażenie walki z wiatrakami  :(
Ale mimo to trzeba pisać, z różnych źródeł, żeby wiedzieli że to nie pojedynczy przypadek

Po czesci w sumie rozumiem programistow, takie bledy z pamiecia moga byc trudne do zlokalizowania w niektorych wypadkach. Wiec trzeba miec tam jakas cierpliwosc... choc z drugiej strony widze rozbudowe programu zamiast szukanie bledow. Natomiast kazda rozbudowa to kolejne utrudnienie w znalezieniu bledu i kolo sie zamyka...

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 08, 2010, 20:29:59 »
Po czesci w sumie rozumiem programistow, takie bledy z pamiecia moga byc trudne do zlokalizowania w niektorych wypadkach. Wiec trzeba miec tam jakas cierpliwosc... choc z drugiej strony widze rozbudowe programu zamiast szukanie bledow. Natomiast kazda rozbudowa to kolejne utrudnienie w znalezieniu bledu i kolo sie zamyka...

IMO - Błąd pamięci zaczął masowo pojawiać się po wydaniu AM6.0 RC1 - wcześniej go nie było, albo nie był tak zauważalny. Wystarczy sprawdzić logi Kontroli Wersji (chyba używają tego) i sprawdzić co kiedy dodali. IMO debug prosty jak konstrukcja cepa - pracuję z developerami, więc trochę o tym wiem.

Ja dzisiaj zrobiłem format karty, na czystą zainstalowałem AM 6.1, odpaliłem na domyślnych ustawieniach, nie importowałem nic z Miplo, zero własnych zmian, pierwsze wyliczenie trasy w Warszawie - Jordanowska->Zytnia (14km) i wysyp po minucie działania. Soft reset, odpalenie AM i po 5 minutach wysyp. U mnie ten błąd nie jest sporadyczny, a wręcz nagminny. AM działa mi tylko bez ustalania trasy - jak tylko włączę to wczęśniej czy później mam błąd pamięci.

pozdrawiam
Mario

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 08, 2010, 21:06:25 »
Na demo też występują te problemy ?

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 08, 2010, 21:13:09 »
Ja dzisiaj zrobiłem format karty, na czystą zainstalowałem AM 6.1, odpaliłem na domyślnych ustawieniach, nie importowałem nic z Miplo, zero własnych zmian, pierwsze wyliczenie trasy w Warszawie - Jordanowska->Zytnia (14km) i wysyp po minucie działania. Soft reset, odpalenie AM i po 5 minutach wysyp. U mnie ten błąd nie jest sporadyczny, a wręcz nagminny. AM działa mi tylko bez ustalania trasy - jak tylko włączę to wczęśniej czy później mam błąd pamięci.

Może to zależy od miejsca, w którym się aktualnie przebywa? Bo mnie kilka razy AM się właśnie wywaliła w okolicach Jordanowskiej, Biskupiej czy Nadnieprzańskiej. Może to jakieś błędy mapy wywalają AM z komunikatem braku pamięci?
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline lukaseq1

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 08, 2010, 21:54:12 »
chyba masz racje, umnie tez zawsze wywala blad braku pamieci w tych samych miejscach. Teraz tak mi sie pokapowalo. Pozdrawiam

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 08, 2010, 21:56:35 »
Na demo też występują te problemy ?

U mnie tak, demo puszczone x8.

Może to zależy od miejsca, w którym się aktualnie przebywa? Bo mnie kilka razy AM się właśnie wywaliła w okolicach Jordanowskiej, Biskupiej czy Nadnieprzańskiej. Może to jakieś błędy mapy wywalają AM z komunikatem braku pamięci?

Też tak myślałem, że może za dużo blokad w związku z remontem węzła Marsa/Płowiecka i ma problem. Wytyczyłem trasę  Warszawa/Żytnia->Zawiercie/Krzywa  - trasa optymalna, bez traffica, pamięć na mapy 25MB - AM wywaliła się w Al. Krakowskiej. Zwiększyłem pamięć na mapy do 55MB i puściłem demo od początku. - wywaliła się po "przejechaniu" ok. 130km.
Obecnie każde wytyczenie trasy - krótkie czy długie - generuje mi ten błąd. Ja już nie mam za bardzo pomysłu  :(

pozdrawiam
Mario



*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 08, 2010, 22:18:59 »

pierwsze wyliczenie trasy w Warszawie - Jordanowska->Zytnia (14km)


Mi demo działa prawidłwo.
Start: Warszawa, Jordanowska 1
Koniec: Zytnia 1, Wola

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 08, 2010, 23:38:46 »
IMO - Błąd pamięci zaczął masowo pojawiać się po wydaniu AM6.0 RC1 - wcześniej go nie było, albo nie był tak zauważalny. Wystarczy sprawdzić logi Kontroli Wersji (chyba używają tego) i sprawdzić co kiedy dodali. IMO debug prosty jak konstrukcja cepa - pracuję z developerami, więc trochę o tym wiem.

Ojjj nie zawsze jest tak latwo :) samo wersjonowanie nie zawsze pomoze. Sam pracowalem dlugo jako programista wiec wiem co mowie, to jest aplikacja pisana wieloplatformowo wiec nie jest tak fajnie jak obecnie wiekszosc pisze sobie w Javie czy .NET  :) (choc w .NET mimo kodu zarzadzalnego tez wystepuja wycieki pamieci, ale to temat na inna bajke). Nie jest to po zachowaniu jakis ewidentny blad bo sypalo by sie non stop, zreszta takie ewidentne bledy latwo sie wylapuje, a takie losowe to mozna sobie przegladac source czy debugowac i nici jak sie nie chce program wysypac :) Akurat sobie dzisiaj debugowalem  AM aby zobaczyc co tam sie sypie ze wywala program i jak na zlosc wlasnie sie nie wysypala :)


« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 23:41:35 wysłana przez tplewa »
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 08, 2010, 23:53:24 »
pierwsze wyliczenie trasy w Warszawie - Jordanowska->Zytnia (14km)


Mi demo działa prawidłwo.
Start: Warszawa, Jordanowska 1
Koniec: Zytnia 1, Wola

Mi to samo demo, z włączonym trafficiem wywaliło błąd już na starcie. Jak wyłącze traffic to demko tej trasy przechodzi bez błędu.

Może to przypadek, ale zauważyłem, że przy wyłączonym Touch Flo (mam Manilke 2.5) demka tras przechodzą bez błędu z trafficiem i bez. Odpalenie AM przy włączonej Manilce na tej samej trasie wywala błąd. Różnica dostępnego ramu bez Manilki to ok.15mb, dla AM zostalo z 80mb ram. Może więc z tą Manilką to przypadek a może nie.

pozdrawiam
Mario
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 01:09:14 wysłana przez MarioM74 »

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:27:25 »
Watpie :) tak jak mowie to sie dzieje losowo wiec zapewne przypadek, ja na poczatku myslalem ze jak wylaczy sie traffic to ustaje.

W screenie pamiec z odpalona AM (leci sobie demo w AM i tak samo wlaczone TF3D) wolne 93.23MB, a wywalalo jak bylo nawet ponad 100MB przy dzialajacej AM...

Niektore urzadzenia tyle RAM-u nie maja wiec nie ma co przesadzac ze prawie 100MB nie wystarcza...

« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 01:46:12 wysłana przez tplewa »
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:47:29 »
No właśnie, ja mam dostepne góra 30MB i wystarcza. (Fakt, że trafiku online też nie mam, bo sprzęt nie ten ...)
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline MarioM74

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, Blow GPS35V
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 10, 2010, 13:58:57 »
Hm... dzisiaj trochę pojeździłem z AM6.1 z wyłączonym TouchFlo.
Wszystko działało poprawnie (z trafficiem i bez), nawet te trasy, które zwykle kończyły się błędem.
Może jednak coś w tym jest? TouchFlo łączy się z netem co jakiś czas (pogoda, twitter), AM też może wykorzystuje podobne porty, przerwania, kanały czy coś?
Z drugiej strony gdyby to tylko to, to wyłączenie całkowite traffica powinno naprawiać sytuację. A może z trafficiem jest jak z ESP w niektórych autach - niby wyłączony, a w tle coś siedzi i pracuje nadal?

pozdrawiam
Mario

*

Offline JB46

  • *
  • 63
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cruser Sigma B50
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 11, 2010, 15:56:19 »
Wcześniej instalowałem na Cruser Sigma A 50 bez problemów
@jartro. Mam zainstalowaną AM6.1.0 EUa Trasa krótka Warszawa-Londyn ok. Trasa szybka i optymalna po uruchomieniu wyszukiwania wyskakuje taki błąd. Czy u Ciebie pojawia się taki ekran. Dzięki za odpowiedź. Nawigacja Cruser Sigma A50
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 16:00:20 wysłana przez JB46 »

*

Offline jartro

  • ****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Auro S 6, AM EU aktualna, TomTom Go 6000, 6200
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 11, 2010, 16:16:03 »
To znany już błąd AM tej wersji przy dłuższych trasach nie tylko na naszym sprzęcie. Wyskakuje ale nie zawsze. Użyj punktów "przez".  A tak nawiasem to nie ten wątek. Masz parę linijek dalej AM6 i brak pamięci :-|
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 17:43:30 wysłana przez jartro »

*

Offline JB46

  • *
  • 63
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cruser Sigma B50
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 11, 2010, 19:26:17 »
To znany już błąd AM tej wersji przy dłuższych trasach nie tylko na naszym sprzęcie. Wyskakuje ale nie zawsze. Użyj punktów "przez".  A tak nawiasem to nie ten wątek. Masz parę linijek dalej AM6 i brak pamięci :-|
Dziękuję za odpowiedź. Jeżeli możesz mi napisać na ile masz ustawioną pamięć na dane mapy będę wdzięczny. Inne - 3 zakładka. Przepraszam, że napisałem w innym temacie ale zobaczyłem Cruser Sigma A50.

*

Offline grac

  • ***
  • 353
  • Płeć: Mężczyzna
  • GTi6 rządzi :D
    • http://www.306team.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=8
  • Sprzęt: SGSII [GT-i9100] | SGS TAB 10.1 [GT-P7500]
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 12, 2010, 07:48:21 »
Czyli jak na razie błąd związany z brakiem pamięci podczas zaczytywania blokad odcinków nie został wyeliminowany tak ??
SAMSUNG GALAXY S2 [GT-I9100] - ROM : ANDROID v.2.3.5 XXKI4 GINGERBREAD
KERNEL : SPEEDMOD SGS2 v.2.6.35.7 hardcore@speedmod S2-K2-21
SAMSUNG GALAXY TAB @1.4GHz [GT-P7500] - ROM : ANDROID v.3.2 XWLA1 HONEYCOMB - KERNEL : v.2.6.36.4 – OC-VFPv3-d16_FP 1.4GHz

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 12, 2010, 09:41:15 »
Być może zdarza się w specyficznych warunkach, albo na jakimś konkertnym typie sprzętu.
Osobiście nie spotkałem się z nim ani w wersji 6.0 ani 6.1, choć mam tylko niecałe 30MB RAMu do dyspozycji.
Spróbuj usunąć z katalogu Data Files wszystkie pliki z nazwą rozpoczynającą sie od 'miplo'
przeprowadź ponownie synchronizację i zaimportuj blokady.
Może problemem nie jest sam proces wczytywania blokad, tylko jakiś błąd w ściągniętym pliku?
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline jartro

  • ****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Auro S 6, AM EU aktualna, TomTom Go 6000, 6200
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:12:28 »
Na dane AM mam 10 MB ustawine :ok:

*

Offline grac

  • ***
  • 353
  • Płeć: Mężczyzna
  • GTi6 rządzi :D
    • http://www.306team.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=8
  • Sprzęt: SGSII [GT-i9100] | SGS TAB 10.1 [GT-P7500]
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:12:42 »
Usunąłem pliki i zsynchronizowałem ponownie i niestety dalej to samo przy uzupełnianiu opisów blokad.
SAMSUNG GALAXY S2 [GT-I9100] - ROM : ANDROID v.2.3.5 XXKI4 GINGERBREAD
KERNEL : SPEEDMOD SGS2 v.2.6.35.7 hardcore@speedmod S2-K2-21
SAMSUNG GALAXY TAB @1.4GHz [GT-P7500] - ROM : ANDROID v.3.2 XWLA1 HONEYCOMB - KERNEL : v.2.6.36.4 – OC-VFPv3-d16_FP 1.4GHz

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:20:55 »
A ile masz dostępnego RAMu w tym Looxie?
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline grac

  • ***
  • 353
  • Płeć: Mężczyzna
  • GTi6 rządzi :D
    • http://www.306team.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=8
  • Sprzęt: SGSII [GT-i9100] | SGS TAB 10.1 [GT-P7500]
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:26:38 »
Nie mam już Looxa. Obecnie posiadam Touch HD na oryginalnym romie bez żadnych wodotrysków.
SAMSUNG GALAXY S2 [GT-I9100] - ROM : ANDROID v.2.3.5 XXKI4 GINGERBREAD
KERNEL : SPEEDMOD SGS2 v.2.6.35.7 hardcore@speedmod S2-K2-21
SAMSUNG GALAXY TAB @1.4GHz [GT-P7500] - ROM : ANDROID v.3.2 XWLA1 HONEYCOMB - KERNEL : v.2.6.36.4 – OC-VFPv3-d16_FP 1.4GHz

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:29:37 »
OK, nie doczytałem że 'był', więc ile tego dostępnego RAMu?
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline grac

  • ***
  • 353
  • Płeć: Mężczyzna
  • GTi6 rządzi :D
    • http://www.306team.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=8
  • Sprzęt: SGSII [GT-i9100] | SGS TAB 10.1 [GT-P7500]
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:34:23 »
Mam prawie 100MB wolnego ramu w urządzeniu natomiast Automapa ma ustawione max ramu na mapę i tak samo na poi'sy.
Wywalenie plików default tez nic nie pomogło :( Dalej problem z pamięcią przy wczytywaniu opisów blokad.

A do tego mam jakieś dziwne dźwięki typu walenie w bęben :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2010, 10:37:23 wysłana przez grac »
SAMSUNG GALAXY S2 [GT-I9100] - ROM : ANDROID v.2.3.5 XXKI4 GINGERBREAD
KERNEL : SPEEDMOD SGS2 v.2.6.35.7 hardcore@speedmod S2-K2-21
SAMSUNG GALAXY TAB @1.4GHz [GT-P7500] - ROM : ANDROID v.3.2 XWLA1 HONEYCOMB - KERNEL : v.2.6.36.4 – OC-VFPv3-d16_FP 1.4GHz

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:37:10 »
No to masz mnóstwo ... a próbowałeś przekornie? Czyli dać znacznie mniej niż max?
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline grac

  • ***
  • 353
  • Płeć: Mężczyzna
  • GTi6 rządzi :D
    • http://www.306team.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=8
  • Sprzęt: SGSII [GT-i9100] | SGS TAB 10.1 [GT-P7500]
Odp: AM6 i brak pamięci(?)
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:38:50 »
Wcześniej dla mapy było ustawione ok 75% pamięci ram i też było to samo :(

Może ktoś kto ma HaDeka jakoś poradził sobie z tym problemem ??

Zadzwoniłem do supportu automapy i kazali przysłać plik miplo.amb do analizy :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2010, 10:58:18 wysłana przez grac »
SAMSUNG GALAXY S2 [GT-I9100] - ROM : ANDROID v.2.3.5 XXKI4 GINGERBREAD
KERNEL : SPEEDMOD SGS2 v.2.6.35.7 hardcore@speedmod S2-K2-21
SAMSUNG GALAXY TAB @1.4GHz [GT-P7500] - ROM : ANDROID v.3.2 XWLA1 HONEYCOMB - KERNEL : v.2.6.36.4 – OC-VFPv3-d16_FP 1.4GHz