AM Traffic Zapis uaktualnien

  • 7 Odpowiedzi
  • 5077 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AM Traffic Zapis uaktualnien
« dnia: Wrzesień 04, 2014, 23:59:07 »
Witam jak mozna skopiowac na dysk dane ktore pobierane sa do ramu po aktualizacji (przycisk "Pobierz Dane") wkoncu gdzies to musi zapisywac i jak jest jakis programista ktory moglby powiedziec jaki poziom trudnosci zrobienia tego jest mozliwy. Caly problem polega na tym ze gdy wylacze nawigacje wszystkie aktualizacje poprzez "Pobierz Dane" znikaja a SmartRoutes pokazuje mi stan ronda czyzynskiego w krakowie sprzed tygodnia gdzie sytuacja zmienia sie co chwile. AM traffic pobiera aktualne blokady natomiast SmartRoutes jest bardzo rzadko i zacofany... Jak sobie z tym poradzic jak mozna to co kopiuje sie do ram skopiowac dodatkowo do pamieci dyskowej by odrazu wczytywalo blokady tak jakbym je sam ustawil. Jak mozna zrobic tak by za kazdym uruchomieniem urzadzenia blokady drog pozostawaly... Ruch samochodowy mnie nie interesuje jesli o to chodzi, A wiec nie potrzebuje byc podlaczony 24h...


Dziekuje za pomoc !
Pozdrawiam !

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM Traffic Zapis uaktualnien
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2014, 00:28:46 »
Nie trzeba nic kombinować, wystarczy mieć aktualną AM 6.16. Jedną z jej nowości jest
'Odtwarzenie przy starcie programu zdarzeń drogowych pobranych podczas ostatniej sesji'
Prostszym językiem znaczy to, że zamknięta  i ponownie uruchomiona AM 6.16 sama pamięta
o za/odblokowane odcinki (i zmiany kierunkowości) więc nie trzeba ich pobierać ponownie.
Rondo czyżyńskie od razu po ponownym uruchomieniu AM wygląda tak:
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

Odp: AM Traffic Zapis uaktualnien
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2014, 00:33:05 »
I gdzie jest to ustawienie ? Chodzi o to ze mi znikaja wszystkie blokady i rondo jest cale niebieskie(czyli inaczej mowiac przejezdne) i musze znow pobierac AM traffic..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2014, 00:35:57 wysłana przez szczupaly »

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM Traffic Zapis uaktualnien
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2014, 00:39:10 »
Nigdzie, to jest na stałe.
Być może żeby to działało trzeba najpierw wyłączać AM, a dopiero potem urządzenie.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

Odp: AM Traffic Zapis uaktualnien
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2014, 00:41:35 »
a jezeli nawigacja sama mi sie wylacza to coz moge zrobic czy jest automatyczne wylaczanie AM bo nie jestem pewien

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM Traffic Zapis uaktualnien
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 05, 2014, 00:47:53 »
Co to znaczy 'sama'?
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

Odp: AM Traffic Zapis uaktualnien
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 05, 2014, 00:51:14 »
Wychodze z auta biore kluczyki nawi sie nie laduje niski poziom bateri wylacza automape a potem urzadzenie. Czy jest to mozliwe.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM Traffic Zapis uaktualnien
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 05, 2014, 00:54:54 »
Więc nim wyjdziesz z auta wciskasz w AM: Menu \ > (strzałka 'dalej') \ Koniec
i sprawa powinna być załatwiona. AM zamykając się programowo zapisze sobie te dane.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2014, 00:56:29 wysłana przez nocnyMarek »
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free