Dziś AM bez Live Drive

  • 7 Odpowiedzi
  • 4643 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline janlol

  • *
  • 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • ?
  • Sprzęt: Navroad Auro 2S, Automapa 6.15 Europa
Dziś AM bez Live Drive
« dnia: Październik 29, 2012, 20:50:04 »
Zaniepokojony czerwonym prostokącikiem, który był dziś przez długi czas wyświetlany (od rana do 19.00, a być może i teraz) postanowiłem zapytać co się dzieje, może znowu moje sparowane urządzenia - nawigacja i telefon komórkowy mają problem ze współpracą. Po dziewięciu minutach zrezygnowałem z dzwonienia i napisałem maila do pomocy AM. Odpowiedź przyszła szybko:
"Dziękujemy za kontakt i informację o nieprawidłowym działaniu usług dostarczanych przez AutoMapę. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Z naszych ustaleń wynika, że jeden z globalnych providerów internetowych, u którego utrzymywane są niektóre z serwerów obsługujących serwery AutoMapa Traffic ma w tej chwili problem z prawidłowym działaniem. Może mieć to wpływ również na usługi oferowane przez AutoMapę. Wiemy również, że trwają intensywne prace nad przywróceniem prawidłowego działania wszystkich usług. Gdy usterka zostanie usunięta, niezwłocznie prześlemy stosowną informację."
No, rzeczywiście do teraz nie otrzymałem informacji o usunięciu awarii, zresztą widać to na Targeo - same przerywane linie.

Ciekawe jak długo potrwa ta awaria, już się trochę do tego LD przyzwyczaiłem tym bardziej, że działa coraz lepiej (nie licząc dnia dzisiejszego).

Odp: Dziś AM bez Live Drive
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2012, 12:34:17 »
Potwierdzam w dnu dzisiejszym w dalszym ciągu LD nie działa :S
Pięknie! lud w tym ja będzie teraz wyjeżdżał na Wszystkich Świętych, ale co tam, po co komu LiveDrive :]

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: Dziś AM bez Live Drive
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2012, 16:12:23 »
Na stronie AutoMapy jest prawdopodobnie od wczoraj informacja o awarii i przeprosiny ale została przykryta przez ten idiotyczny slogan :
Ludzie, którzy nie mają zainstalowanej AutoMapy nie wiedzą, że mogą być szczęśliwi.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Dziś AM bez Live Drive
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2012, 16:20:07 »
Ludzie, którzy nie mają zainstalowanej AutoMapy nie wiedzą, że mogą być szczęśliwi.
Daj mi telefon do Twojego dealera, bo to co palisz musi być towar pierwsza klasa.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: Dziś AM bez Live Drive
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2012, 16:35:13 »
ochkarol czytaj wolniej, napisałem : slogan ze strony AM, wyświetla się losowo nad przyciskiem do pobierania programu i pod tym sloganem na pewno jest informacja producenta, bo przecież gdzieś być musi.
Kontaktu do dealera nie mogę podać bo zioło kupuję w Amsterdamie od faceta w szarej kurtce który stoi zaraz za rogiem.

*

Androider

Odp: Dziś AM bez Live Drive
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2012, 06:45:18 »
LD ożyło !

*

Offline janlol

  • *
  • 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • ?
  • Sprzęt: Navroad Auro 2S, Automapa 6.15 Europa
Odp: Dziś AM bez Live Drive
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2012, 07:58:46 »

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Dziś AM bez Live Drive
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2012, 09:51:28 »
Nieprawda.
O 1:28 już działało. ;)
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .