AM 6.8.1e - problem z instalatorem

  • 3 Odpowiedzi
  • 2030 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
AM 6.8.1e - problem z instalatorem
« dnia: Lipiec 08, 2011, 20:13:43 »
Witam!
Koledzy i Koleżanki... mam problem z instalatorem AM 6.8.1e Europe.
Problem polega na tym, że mogę zainstalować AM 6.8.1e Polska ale nie mogę zainstalować 6.8.1 Europe ponieważ dochodząc do opcji instalacji map mapę europy mam wszerzoną i nie mogę jej zaznaczyć. Co ciekawe... jak np  rozpakuję instalator i wrzucę do niego mapy europy i polski to mogę zaznaczyć do instalacji mapę Polski ale nie mogę zaznaczyć mapy europy ponieważ jest wszarzona.
Czy może ktoś mi pomóc coś w tym zakresie???

EDIT: co ciekawe, na czystej karcie nie ma tego problemu....

Pozdrawiam,
Piotr

Połączone: Lipiec 09, 2011, 07:58:02
Informacyjnie donoszę, że dostałem właśnie odpowiedż z supportu, że jest błąd w instalatorze AM 6.8.1 EU, który poprawią za kilka dni.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 07:58:03 wysłana przez puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 6.8.1e - problem z instalatorem
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2011, 11:42:49 »
Informacyjnie donoszę, że dostałem właśnie odpowiedż z supportu, że jest błąd w instalatorze AM 6.8.1 EU, który poprawią za kilka dni.

Może niech udostępnią kod instalatora to poprawimy błąd w kilka-kilkanaście minut.  :E

*

Offline andi4444

  • **
  • 101
  • Sprzęt: iPhone 6 plus 64GB + Samsung S6 Edge Plus
Odp: AM 6.8.1e - problem z instalatorem
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2011, 11:51:06 »
W czym był problem, bo ja wersję 6.8.1e EU pobrałem dwa dni temu, normalnie zainstalowałem (poprzez nadpisanie wersji d) i wszystko działa jak należy. Całość instalowałem na HTC HD2
Jedynym problemem jaki na razie zauważyłem jest fakt, że nie mogę wczytać utworzonej wcześniej trasy. (Przygotowałem sobie wcześniej trasę na wakację i do wersji d mogłem bez problemu tą trasę wczytywać) Zastanawiam się w czym jest kłopot?
iAM 5.3 Polska 1604
AM'Traffic

*

Offline rgr

  • *****
  • 1044
Odp: AM 6.8.1e - problem z instalatorem
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2011, 12:20:50 »
W instalce jest błąd z numerem mapy, wskutek czego nowa mapa ("e") jest starsza od poprzedniej ("d") i nie można nadpisać starej wersji (bo dla instalatora stara wersja jest nowszą).

Co ciekawe, mnie przy pierwszej instalacji poszło. Następne już nie chcą (wyszarzenie). Ale pomaga skasowanie plików mapy (katalogu Maps), wtedy instalator już działa. Ciekawe czy następny instalator sobie poradzi :)
To nie tablica ogłoszeń !