AM 6.6

  • 779 Odpowiedzi
  • 158373 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 19, 2010, 17:04:09 »
Powracając do tematu - różnic w stosunku do beta2 nie zauważyłem w samym programie.

To znaczy, ze sa te same bledy?  :P


Chodzi mi o to że nowych funkcji nie zaobserwowałem w samym programie, wygląda identycznie jak wersja B2.
Ważne aby to czego na początku nie widać działało dobrze (wyznaczanie tras, itd....)

*

djdavemix

Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 19, 2010, 17:06:09 »
A ja przepraszam, że zmienię nieco temat.
Taki oto kwiatek w wersji 6.6 beta 2 i tej najnowszej 6.6:
trasa (odcinek) Bytom - Katowice - zachowanie po wyznaczeniu również całej trasy.
Wczoraj miałem okazję tak pojechać - zaznaczę, że ten kawałek drogi ma się świetnie więc ciekawi mnie taki absurd :)
LD włączone ale tylko w trybie offline :)
Być może nie zdążą tego poprawić w wydaniu jutrzejszym.


*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 19, 2010, 17:07:29 »
To w takim razie ja polecam swoją kawę.....

Jak tylko mi zmielisz i polecisz coś dobrego to na weekendzie chętnie wpadnę po jakąś smaczną którą zaproponujesz do ciśnieniowca  :ok:

Ale koniec OT, bo Pan Moderator zapewnie zaraz przybędzie i ....... :-|

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 19, 2010, 17:13:00 »
A ja przepraszam, że zmienię nieco temat.
Taki oto kwiatek w wersji 6.6 beta 2 i tej najnowszej 6.6:
trasa (odcinek) Bytom - Katowice - zachowanie po wyznaczeniu również całej trasy.
Wczoraj miałem okazję tak pojechać - zaznaczę, że ten kawałek drogi ma się świetnie więc ciekawi mnie taki absurd :)
LD włączone ale tylko w trybie offline :)
Być może nie zdążą tego poprawić w wydaniu jutrzejszym.


Albo rzeczywiście babol AM ( niestety nie mało ich ), albo ma Kolega jakąś blokadę ustawioną. Może coś z MiploTraffic.
No chyba że to LiveDrive tak namieszał.

*

Offline matmic

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mateusz Miciński
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S21 Ultra
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 19, 2010, 17:15:05 »
Gdyby blokada to byłoby ją widać na screenie.
LD teoretycznie też nie, patrzałem jak to wygląda w LD i SR. Korkuje się, ale ten objazd też je zakorkowany.
Samsung Galaxy S21 Ultra
Microsoft Surface Pro 6

*

djdavemix

Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 19, 2010, 17:17:05 »
Niestety to świeżutka instalacja. Jeżdżę raczej na standardowych ustawieniach i nie aktualizuję blokad i innych.
P.S. o godz 21 brak korków na drodze, omijany odcinek ma raptem 250m. Wczoraj celowo pojechalem po usłyszeniu komend"w prawo - potem w lewo) :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2010, 17:22:50 wysłana przez djdavemix »

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 19, 2010, 17:17:29 »
Zrobiłem eksperyment: wyznaczyłem trasę od miejsca położenia, włączyłem demo i jak na razie nie przelicza co 5 minut (z LD)... chyba, że to sie uwidoczni podczas normalnej jazdy... ale będę mógł to sprawdzić w trasie dopiero jutro...
ISTQB Certified Tester

*

Offline Darkph

  • ***
  • 493
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 19, 2010, 17:46:01 »
TomTom wydaje mapy raz na 3 miesiące i ostatnio z opóźnieniami, o dokładności map nie wspomnę...
Hihi ciekaw jestem ile czasu minie, kiedy stwierdzisz że lepiej jeździć z mniej dokładnymi mapami , ale za to z programem, który się nie wywala i jest stabilny aż do znudzenia :-).  :P

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 19, 2010, 18:05:13 »
Dokładność to jedno. Jeszcze jest kwestia aktualności map oraz restrykcji drogowych.
A jak z kosztem subskrypcji (bo nawet nie wiem). Da się to jakoś porównać?
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline Miedzio

  • ***
  • 492
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 19, 2010, 18:16:17 »
No przecież jak byk napisane... Chodzi o linki, nie informacje!
Przepraszam jeśli kogoś uraziłem - choć jednak mam wątpliwości czy powinno to być upubliczniane bo tego maila jednak skierowali do konkretnych osób a nie na jakimś portali.....


Wiesz, taki szeptany marketing. Wiadomo że pójdzie w świat. Gdyby nie chcieli to jutro by wrzucili na serwer jak zawsze.

A tak się rozejdzie, tylko ciiiiiiiicho - jutro nowa AM. I będą mówić ?? Będą pisać ??  Będą  :ok:

Tez mi sie wydaje, ze to jakas dziwna zagrywka... no chyba, ze w tym mailu byly jeszcze jakies tajne (lub ukryte) akcje do wykonania :) Typu: sa babole z bety, ale jak przed wgraniem wiekszosc uzytkownikow bedzie wiedziec, ze w finalnej wersji i tak one sa, to bedzie mniejszy krzyk, gdy sie juz wszyscy rzuca do pobierania AM z serwerow :P

A tak serio, to pewnie taka beta 3 dla tych najbardziej aktywnych, bo od nich mozna liczyc na szybka reakcje, a zarazem duza tolerancje do produktu AM. Wyjda duze babole, to od razu dostana info od tych uzytkownikow i oficjalna wersja nie wyjdzie jutro, tylko np w poniedzialek.

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 19, 2010, 18:48:06 »
Problem z ul. Konwaliową w Warszawie poruszony w wątku AutoMapa 6.6.0 beta 2 #445 nadal występuje.

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 19, 2010, 19:01:37 »
TomTom wydaje mapy raz na 3 miesiące i ostatnio z opóźnieniami, o dokładności map nie wspomnę...
Hihi ciekaw jestem ile czasu minie, kiedy stwierdzisz że lepiej jeździć z mniej dokładnymi mapami , ale za to z programem, który się nie wywala i jest stabilny aż do znudzenia :-).  :P

Powiem Ci tak - mam na pokładzie 2 programy - TomTom i AM. Z reguły korzystam z TT. Nigdy mnie nie zawiódł. Ale mapy póki co w PL średnio na jeża. Dlatego gdy nie mam TT korzystam z AM w telefonie  :mrgreen:

*

Offline Darkph

  • ***
  • 493
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 19, 2010, 19:11:20 »
Dokładność to jedno. Jeszcze jest kwestia aktualności map oraz restrykcji drogowych.
A jak z kosztem subskrypcji (bo nawet nie wiem). Da się to jakoś porównać?
Co do ceny to subskrypcja dla całej Europy na okres 18 miesięcy (6 map ) kosztuje 55 EUR czyli około 220 zł. (Automapa Europa 149zł za 12 miesięcy)
Ja mam jeszcze rok aktualizacji za darmo bo kupiłem nawigację z dwuletnią aktualizacją w cenie ..

Co do aktualności map -  nie jest aż tak źle jak się powszechnie mówi. Fakt - pod tym względem Automapa jest bardzo szybka. Mi to w każdym razie nie przeszkadza -  zawsze trafiam tam gdzie chcę :-).
Ciekawą możliwością jest to że z poziomu nawigacji można sobie poprawić mapę np wstawić rondo , zmienić kierunek ruchu ulicy itp (MapShare).
To co z wielkim bólem rodzi się w automapie , jest już od jakiegoś czasu ( asystent pasa ruchu, wyświetlanie drogowskazów , IQ Routes ) i po prostu działa.
Najlepiej sam spróbuj ocenić - tylko testuj urządzenie z serii Go - inne są w mniejszym lub większym stopniu okrojone :-).

 jartro - dzięki - już się poprawiłem...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2010, 22:31:49 wysłana przez Darkph »

*

Offline DarekWa

  • **
  • 149
  • Sprzęt: iPhone 6S, Galaxy S8
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 19, 2010, 19:32:16 »
No przecież jak byk napisane... Chodzi o linki, nie informacje!
Przepraszam jeśli kogoś uraziłem - choć jednak mam wątpliwości czy powinno to być upubliczniane bo tego maila jednak skierowali do konkretnych osób a nie na jakimś portali.....


Wiesz, taki szeptany marketing. Wiadomo że pójdzie w świat. Gdyby nie chcieli to jutro by wrzucili na serwer jak zawsze.

A tak się rozejdzie, tylko ciiiiiiiicho - jutro nowa AM. I będą mówić ?? Będą pisać ??  Będą  :ok:

Ale oni sami zrobili zajawkę publicznie na Facebooku w swoim profilu http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=5035866&id=49122325877&ref=notif&notif_t=photo_reply

*

Offline jartro

  • ****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Auro S 6, AM EU aktualna, TomTom Go 6000, 6200
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 19, 2010, 20:21:56 »
AM EU kosztuje 149 za roczną subskrypcję :ohreally:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2010, 20:29:12 wysłana przez jartro »

*

Offline sp2sci

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: S I9100, N7000, N7100, N8000, I9505, N9005,Gear
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 19, 2010, 20:30:39 »
Dla mnie wciąż jest duży błąd w kolejności pól pilota.
Pola ustawiam sobie tak:
najbliższy manewr (nie można zmienić)
Następny
Pikietaż
Do celu
Dojazd o
I w momencie kiedy przychodzi rozmowa, albo ja gdzieś zadzwonię drugie pole (w moim wypadku Następny) zmienia się na prędkość. Dzieje się tak również przy minimalizacji programu.
Zapomniałem napisać że mam ustawienie poziome obrazu, a kiedy ktoś dzwoni to na chwilę przekręca się na pion i wtedy właśnie resetuje drugie pole.
Kilkakrotnie zgłaszałem ten problem i dalej nic :-(
Jutro mnie czeka z samego rana jazda jakieś 60km w jedną stronę to po testuję jak najnowsze dziecko Aqurat się zachowuje.

Pzdr
Ludzie marzą o aniołach, ja miałem jednego w ramionach...

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 19, 2010, 21:05:22 »
Co do istnienia tego wątku, to na naszym forum zabrania się naruszania praw autorskich oraz podawania informacji o sposobie omijania zabezpieczeń.

Ten wątek - nawet jeśli ujawnia poufne dane - nie narusza praw autroskich firmy Aqurat. Tym samym - w mojej ocenie - jest zgodny z regulaminem forum i powszechnie bowiązującymi przepisami prawa - dlatego zostaje.

[admin]I tym optymistycznym akcentem kończymy dyskusję na temat tego, czy Dolek powinien, czy też nie, dzielić się tymi informacjami.[/admin]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2010, 21:07:58 wysłana przez ajed »

*

Zachu

Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 19, 2010, 22:36:36 »
Dokładność to jedno. Jeszcze jest kwestia aktualności map oraz restrykcji drogowych.
A jak z kosztem subskrypcji (bo nawet nie wiem). Da się to jakoś porównać?
Nie tak do końca z tą dokładnością. Masz siatkę dróg elegancko przerysowaną ze zdjęcia, tylko nie ma kategoryzacji. Wtedy czy A czy gruntowa ciągnie Cię tak samo. Jest kłopot?
Co do ceny to subskrypcja dla całej Europy na okres 18 miesięcy (6 map ) kosztuje 55 EUR czyli około 220 zł. (Automapa Europa 199zł za 12 miesięcy)
Ja mam jeszcze rok aktualizacji za darmo bo kupiłem nawigację z dwuletnią aktualizacją w cenie ..
W Garminie masz za 277zł licencję Lifetime. Czyli do końca życia urządzenia.

*

Offline matmic

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mateusz Miciński
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S21 Ultra
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 19, 2010, 22:45:22 »
Co do istnienia tego wątku, to na naszym forum zabrania się naruszania praw autorskich oraz podawania informacji o sposobie omijania zabezpieczeń.

Ten wątek - nawet jeśli ujawnia poufne dane - nie narusza praw autroskich firmy Aqurat. Tym samym - w mojej ocenie - jest zgodny z regulaminem forum i powszechnie bowiązującymi przepisami prawa - dlatego zostaje.

I tym optymistycznym akcentem kończymy dyskusję na temat tego, czy Dolek powinien, czy też nie, dzielić się tymi informacjami.
Mam więc pytanie do admina, czy kogoś tam z wyższymi uprawnieniami:
Taki samo wątek utworzyłem kilka godzin wcześniej, przed userem Dolek.
Zostałem najpierw nazwany "gnojem" przez użytkownika puniek, a chwilę później (prawdopodobnie) nocnyMarek usunął mój wątek.
Cenzura, chamstwo, nie przestrzeganie regulaminu... ogólnie sytuacja, która mnie ...
Samsung Galaxy S21 Ultra
Microsoft Surface Pro 6

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 19, 2010, 23:03:53 »
Znalazłem problem i proszę o potwierdzeniu lub zaprzeczenie...
Jest to problem z zapamiętaniem ustawień w zakładce "Ostrzeganie - Parametry".
Problem polega na tym, że zmiany ustawień nie zapamiętywują się i po zamknięciu AM i ponownym otwarciu wracają do tych, które były przed zmianą...

System: Windows CE


Pozdrawiam
ISTQB Certified Tester

*

Dżeju

Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 19, 2010, 23:11:52 »
Jak już sobie ustawisz ostrzeganie po swojemu, to musisz dać: zapisz jako..., inaczej wraca do domyślnie wczytanego pliku *.war.

*

Offline jagga68

  • **
  • 187
  • Sprzęt: NR460 + AM EU, Nokia E52 + Ovi Maps, HTC Desire S
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 19, 2010, 23:15:35 »
Na Lubelszczyznę tylko z najnowszą mapą  :mrgreen: :proud: :ok: :wink:
och, akurat tutaj odpoczywam, najnowsza mapa by się faktycznie przydała :ok:

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 19, 2010, 23:17:42 »
Jak już sobie ustawisz ostrzeganie po swojemu, to musisz dać: zapisz jako..., inaczej wraca do domyślnie wczytanego pliku *.war.
Gdzie to jest?
Ja działam na wbudowanym pliku i zawsze tak robiłem ale nie pamiętam by nie zapamiętywało się...
ISTQB Certified Tester

*

Offline Miami

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS MyPal A636N SDHC Class6 8GB FAT32 klaster4KB
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 19, 2010, 23:22:47 »
Zmiana ustawien ostrzegania zapamietuje sie (u mnie) również na pliku standardowym dla_kierowcow.
Bez problemu pamieta ustawienia po KONIEC i RESET. Po wejscu do kategorii nie potrzebnie tylko pojawia się OK, sugerujace dokonanie zmian.
AutoMapa PL/EU 6.27.1(3126), mapa: teraz Polska 2303 6.1491

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 19, 2010, 23:26:49 »
Czy  coś się zmieniło w tej wersji finalnej bo .. bo dotychczas (nawet w 6.6 beta 2) zamykałem kategorie ostrzegania po zmianie ustawień i zapamiętywało sie a tu słyszę (pierwsze słyszę) by trzeba było zapamiętywać/zapisywać odniesienie do pliku?
Fakt, że ostatnio kopiowałem katalog profiles przy każdej instalacji więc może przeoczyłem jakieś zmiany...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 00:35:14 wysłana przez puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline Miami

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS MyPal A636N SDHC Class6 8GB FAT32 klaster4KB
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 20, 2010, 00:55:46 »
Coś mi się wydaję, że dziś rano tej oficjalnej wersji być nie powinno,
ALBO niektóre błędy będziemy mieć DOŻYWOTNIO, według zasady jak się da jechać to błąd może zostać.
Ostatnio pisanie do supportu przynosi efekt jedynie taki: "Dziękujemy"
Dziś to nawet nie dziękują pewnie tak jak i my (ja) mają już wszystkiego powyżej dziurek w nosie.

1. Obliczanie trasy przy zawracaniu (gdy minęliśmy cel) przeważnie przy rondach (jazda chwilowo ta sama drogą w przód i nawrotka) nadal generuje błąd czerwony krzyżyk. (opisane beta2)
2. Pomieszane wpisy w ustawieniach prędkości trasy, plus znów zużycie paliwa dla pieszego.
3. Postój 3 minuty na 180 minut.
4. Piruety wyznaczania trasy w Chorzowie, znalazłem jeszcze lepszy niż djdavemix (KONIEC na Metalowców 7)
5. Znaki drogowe poza zakresem ekranu 240x320 (QVGA), "chińskie" znaczki w tekście.
6. Brak aktualizacji POI wbudowanych, downloads = 40 tys POI zamiast 5-10% tego.
7. Nadal koślawe "rondo Hitlera" i komunikaty najpierw jedz w prawo, a gdy jesteśmy za rondem to "na rondzie drugi wyjazd" a takie dwa ładne ronda są o 1 km dalej.
8. Zero aktualizacji nowych kierunkowości ulic w Jaśle, a budynki to już wprowadzają 3 rok.
9. Nadal nie poprawione ikony z złym tłem "Blokuj odcinek "Parametry blokady" "Kopiuj", bo przecież da się zobaczyć (odczytać)
10. Pokaz ślad dla plik.gps.bin = error Nie można odczytać pliku śladu.
11. Gdy już raz AMTraffic złapie "czerwona diodę" czyli błąd komunikacji (bo zatwierdzimy używaj traffic co 5 minut a mamy tylko polaczenie przez PC) to komunikat błędu zostaje na zawsze.
12. Nieaktywne "Pobierz" zdarzenia drogowe przy ActiveSync (PC).
13. Nawet 120-140% paska postępu trasy.
14. Jedz po pomoc = error ekran wisi.
15. Pojeździłem dziś po mieście 30 minut bez wyznaczania trasy, gdy chciałem wybrać cel dowolny POI = niespodzianka kategorie POI zniknęły, pusty ekran zamarł.
16. Wywalenie nie istniejących od 4 lat torów na trasie Dąbrowy-Opacie i wszystkich POI ostrzegających o nich. My po torach nie jeździmy to mogą leżeć następne 4 lata.
Oczywiście świeża instalka po formacie karty.
Nie chce mi sie robić screenów, ale jakby ktoś bardzo chcial jakiś babol to poszukam.

Dziękuje PPepe za załatwienie rozpoczęcia prac przy przyjmowaniu POI do bazy Miplo o identycznych wspołrzędnych jak dowolny inny POI. Od czasu AM660 beta2 pojawił się problem przy dodawaniu POI połączonych w grupy, ale przynajmniej to nie wina AutoMapy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 01:18:23 wysłana przez Miami »
AutoMapa PL/EU 6.27.1(3126), mapa: teraz Polska 2303 6.1491

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 20, 2010, 01:13:14 »
6. Brak aktualizacji POI wbudowanych, downloads = 40 tys POI zamiast 5-10% tego.
U mnie aktualizuje się trochę ponad 26.ooo punktów
ISTQB Certified Tester

*

Offline Miedzio

  • ***
  • 492
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 20, 2010, 01:18:19 »
Coś mi się wydaję, że dziś rano tej oficjalnej wersji być nie powinno,
ALBO niektóre błędy będziemy mieć DOŻYWOTNIO, według zasady jak się da jechać to błąd może zostać.

Tak jak myslalem, to taka beta 3 dla mocno zaangazowanych testerow. Zdziwie sie jesli jutro (w zasadzie juz dzis) wyjdzie finalna wersja.

*

Offline Miami

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS MyPal A636N SDHC Class6 8GB FAT32 klaster4KB
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 20, 2010, 01:22:03 »
U mnie aktualizuje się trochę ponad 26.ooo punktów
A 24 godziny temu miałeś zapewne 25900, to teraz nie powinieneś mieć 26000 tylko np: 150 reszta w mapie.
AutoMapa PL/EU 6.27.1(3126), mapa: teraz Polska 2303 6.1491

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AM 6.6
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 20, 2010, 01:25:05 »
U mnie aktualizuje się trochę ponad 26.ooo punktów
A 24 godziny temu miałeś zapewne 25900, to teraz nie powinieneś mieć 26000 tylko np: 150 reszta w mapie.
Też mnie to zastanawia tylko chciałm napisać, ze to 26.ooo a nie 40.ooo...
Co do ustawień ostrzegania to jeśli nie zmienili czegoś wcześniej a ja nie przeoczyłem tego (bo poprzednio nadpisywałem katalog Profiles swoim) to chyba coś jest nie tak z zapisywaniem się tych ustawień.. owszem, jeśli zapiszę/nadpiszę plik *.war to pamięta ale nie jestem pewien czy tak być powinno...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 01:29:17 wysłana przez puniek »
ISTQB Certified Tester