AM 6.6.1 już oficjalnie

  • 446 Odpowiedzi
  • 81657 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline format87

  • **
  • 215
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S2
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 16, 2010, 22:40:35 »
i900 bez zadnych kombinacji na romie SAHJ3 tylko z aktualnymi Xtra lapała mnie sygnał w 7-20 sek. i8000 lapie fixa w 5-12 sek. na romie JH2 również bez kombinacji tylko na oryginalnym romie z aktualnymi Xtra.

*

Offline lupino

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TomTom 950 9.05
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 16, 2010, 22:48:11 »
2MarkNavi
te zablokowany pas na al. KEN od Belgradzka do Wąwozowa w kierunku Kabat jest od środy w tym tygodniu, ja tez nie wiem dlaczego to jest pominięte, albo jak należy wyłączyć jeden pas ruchu....
GoClever 5066FMBT HD AM 6.12 ale w Europe wole zabrać TomTom`a 950 9.05 /kiedyś eten m700- zepsuł się gps

*

Offline piona

  • ***
  • 358
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 16, 2010, 23:03:12 »
40 minut instalacji (!) i wywaliło błąd...brak mapy.....
Jutro spróbuję jeszcze raz.
piona

Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 16, 2010, 23:07:50 »
Nie zauważyłem, żeby ktoś z forumowiczów to sygnalizował, więc być może to jest kwestia tylko mojej AM, ale po instalacji 6.6.1 EU na HTC HD (na czystą kartę) nie działa mi ustawianie rodzaju klawiatury - tzn. nie ważne czy zaznaczę QWERTY, AZERTY, to i tak mam wersję ABC...  :O

Chodzi mi oczywiście o ustawienie poprzez MENU->Ustawienia->Inne->Układ klawiatury

Nie ukrywam, że jest to dość irytujące, jeśli człowiek przyzwyczajony jest to układu klawiatury komputerowej...

Jak to u was wygląda? Ktoś potwierdza ten błąd?

Pozdr.
Opcjusz

Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 16, 2010, 23:39:28 »
Na beckerze Z215 zapamiętuje ustawienia klawiatury


A u mnie niezmiennie od v. 6.5 EU po wyznaczeniu bardzo długiej trasy (np. do Portugalii) nie da się jeździć z AM. Wykonanie jakiegokolwiek manewru nie po myśli AM powoduje ekstremalnie długie przeliczanie trasy i można zapomnieć o tym, że ma się nawigację. Wg mnie nawigacja w wersji Europe powinna umieć przeprowadzić mnie prez całą Europę, a zawsze mogłem wyznaczyć trasę z Moskwy a nie z Krakowa... :). Nic to - jednak jest to widać produkt do nawigacji na krótkich trasach po Polsce i każda złotówka wydana na licencję EU była złotówką wyrzuconą.
U mnie takie zjawisko jest na beckerze i na blow 50 ybt.
U Was też tak to wygląda?

Pozdrawiam
dziubekma
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2010, 23:51:46 wysłana przez dziubekma »

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 16, 2010, 23:55:50 »
A u mnie niezmiennie od v. 6.5 EU po wyznaczeniu bardzo długiej trasy (np. do Portugalii) nie da się jeździć z AM. Wykonanie jakiegokolwiek manewru nie po myśli AM powoduje ekstremalnie długie przeliczanie trasy i można zapomnieć o tym, że ma się nawigację. Wg mnie nawigacja w wersji Europe powinna umieć przeprowadzić mnie prez całą Europę, a zawsze mogłem wyznaczyć trasę z Moskwy a nie z Krakowa... :). Nic to - jednak jest to widać produkt do nawigacji na krótkich trasach po Polsce i każda złotówka wydana na licencję EU była złotówką wyrzuconą.
U mnie takie zjawisko jest na beckerze i na blow 50 ybt.
U Was też tak to wygląda?
Pozdrawiam
dziubekma
To nie kwestia manewru... to dotyczy wogóle długich tras ale nie wszystkich.. zauważyłem, ze ciągłe przeliczanie trasy w pętli występuje z Warszawy do Paryża czy Lizbony ale nie występuje na trasie do Saratowa (Rosja).. choć ta ostatnia jest dłuższa niż do Paryża...
Próbowałem trochę rozgryźć temat z suportem AM i przysyłali mi poprawione pliki wceAm i hubnet.a ale jak na razie bez skutku (objaw występuje nadal)... - wygląda to tak, ze stojąc w Warszawie wybieram inny punkt w Warszawie a następnie "prowadź do" w Paryżu (w moim przypadku Plac l'Opera 1) i po przeliczeniu trasy (stojąc) za chwilę ukazuje się czekam na ruch, rozglądam się a następnie znów przelicza (co najmniej 2-3 minuty)... i tak w kółko.
Co więcej... nawet jeśli jej coś nie pasi to za kolejnymi razami powinna przeliczać trasę moment bo jeśli coś się zmieni to w najbliższym otoczeniu i powinna przeliczać okolicę w promieniu 1-2 czy 5 km a nie całość. Przecież to była cecha za którą była krytykowana AM serii 3.9.x !!!
Chyba nie wrócili do tego algorytmu, ze każda zmiana trasy, skręt w inną uliczkę skutkuje przeliczaniem całej trasy a najbliższego otoczenia ....?????
Pamiętam, ze jak była automapa 4.x to liczyła i nawigowała gdy wyznaczyłem trasę o długości ponad 19.oookm
Więc jeśli ktoś ma podobny problem to piszcie do supportu.....
Wytłuszczone przeze mnie Twoje słowa powinny być dla supportu Am kluczowe i powinni się do tego przyłożyć...

« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2010, 00:02:35 wysłana przez puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 16, 2010, 23:59:31 »
te zablokowany pas na al. KEN od Belgradzka do Wąwozowa w kierunku Kabat jest od środy w tym tygodniu, ja tez nie wiem dlaczego to jest pominięte, albo jak należy wyłączyć jeden pas ruchu....
Nie wyłącza się pojedyńczych pasów ruchu w AM, bo zlikwidowałbyś w ogóle ruch w tym kierunku drogi. A ruch jest możłiwy, tylko że drugim pasem (domniemywam).
Zwróć uwagę, że wielopasmowe drogi w AM są jednokierunkowe i nie można tymczasowo uczynić ich wielokierunkowymi.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2010, 00:06:26 wysłana przez ochkarol »
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline ogien82

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 17, 2010, 00:04:35 »
Witam po długiej przerwie ;)

Zainstalowałem najnowszą AM (NOKIA 500) i tak:
- dodatek nokia 500 jest
- instalacja bez problemu
- synchronizacja z miplo OK

A teraz małe pytanka:
- czy też nie macie już punktu POI (fotoradar) na autostradzie przed bramkami z Poznania do Wrześni ?
- dlaczego AM wyznacza drogę z Poznania do Ustronia Morskiego przez inne miejscowości (LD, SR - wyłączone) niż było to dawniej tj.: Poznań - Oborniki - Piła - Szczecinek - Koszalin - Ustronie Morskie (ogólnie jest to cała trasa nr 11) - trasa szybka i optymalna wyznaczana jest tak samo - ustawienie są standardowe

Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi

Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 17, 2010, 00:14:32 »
Na beckerze Z215 zapamiętuje ustawienia klawiatury

Już wiem, gdzie leży dziwne zachowanie AM - otóż efekt zmiany ustawień klawiatury jest widoczny dopiero po restarcie AM...

Hm... trochę to dziwne, bo we wcześniejszych wersjach miałem od razu zmienianą klawiaturę... Zobaczymy co support na to.

Pozdr.
Opcjusz

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 17, 2010, 00:39:08 »

Już wiem, gdzie leży dziwne zachowanie AM - otóż efekt zmiany ustawień klawiatury jest widoczny dopiero po restarcie AM...


Chodzi Ci o qwerty, abc, telefoniczną ?? U mnie zmiana jest od razu widoczna.

Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 17, 2010, 02:23:48 »
@Puniek

Czas, jaki AM potrzebuje na ponowne przeliczenie trasy po zjechaniu z uprzednio wyznaczonej pozwala sądzić, że program liczy całą trasę od nowa. U mnie dzieje się tak jak dwa razy wykonam manerw "nie po myśli" AM.

To, co piszesz o liczeniu trasy w pętli też ma u mnie miejsce, ale nie zawsze. Często zaczyna liczyć w pętli jak "za długo "jadę zgodnie z wyznaczoną trasą :mrgreen:

Zadziwia mnie fakt, że przez 3 wersje programu nie zostało to naprawione (jestem użytkownikiem AM od sierpnia, więc pewnie rzeczy, które mnie dziwią, niektórych mogą już mniej :))


Trasa 19.000 km i działająca nawigacja? To na pewno była automapa? ;)

Pozd
dziubekma

*

Offline altroch

  • ****
  • 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Modecom WinCE 6.0/AM 6.xx, SGS3, SG Note3
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 17, 2010, 10:21:36 »
Ciekawy babol (zgłoszony):
wyznaczyłem trasę bez SR i LD, następnie włączyłem SR, nastąpiło przeliczenie trasy, ale trasa i pilot się nie wyświetlił.
Na mapie był zaznaczony początek i koniec trasy, ale bez widocznej trasy. Ponowne przeliczenie wyświetliło trasę i pilota.
Występuje to zjawisko na długich trasach (60 km i więcej).
Pisałem o tym wcześniej. Zauważyłem, że jak nie używam zdarzeń (wyrzucony plik events) to zjawisko nie występuje.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 17, 2010, 10:33:42 »
Cytat: dziubekma
... program liczy całą trasę od nowa. U mnie dzieje się tak jak dwa razy wykonam manerw "nie po myśli" AM.

To o czym piszesz to bardzo cenna właściwość AM, ale tylko dla tras małej i średniej długości.
Sprawia, że program nie jest zbytnio uparty i 'dostosowuje się' do trasy którą wybiera użytkownik.
Niestety ta właściwośc zupełnie nie sprawdza się dla tras długich i bardzo długich (kilkaset km i więcej),
bo prawdopodobieńctwo że po zjechaniu z wyznaczonej trasy, nowa po przeliczeniu
będzie się różnić od starej, jest odwrotnie proporcjonalne do długości trasy.
Czyli krótko mówiąc im dłuższa trasa tym dłużej trwa jej wyliczanie
a jednocześnie tym mniejsza jest szansa że nowa trasa będzie inna.
Znaczy to, że wraz ze wzrostem długości trasy coraz mniej sensowne jest jej przeliczanie od nowa.
O ile więc przy trasach krótkich przeliczenie trasy w całosci od nowa co trzecią rekalkulację jest
bardzo cenną właściwością AM, to wraz ze wzrostem jej długości powinno następować coraz rzadziej.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 17, 2010, 10:56:30 »
Rzeczywiście wygląda to tak, jak piszesz.

Nie narzekam na działanie AM na krótkich, "polskich" dystansach. Chodzi mi właśnie o trasy długie, które wg. mnie powinny być sprawnie liczone w wersji EU, skoro ma ona służyć do nawigacji do Europie. Becker Traffic Assist, czyli Igo w nieco innej skórce robi to na przykład wzorowo. Przy trasie rzędu 3500 km ponowne przeliczenie trasy po zjechaniu z niej to ok. 10 sekund. Inną kwestią jest, że całą trasę takiej długości przelicza 4 razy szybciej niż AM. O mapach NQ na Polskę nie można już wg. mnie powiedzieć, że są kiepskie itd.
Skutek jest taki, że coraz rzadziej włączam AM również w Polsce. Niestety, bo wolałbym dawać zarabiać Polakom, a jeśli do końca mojej subskrypcji nic się nie zmieni to zarabiać na mnie będę Niemcy i Węgrzy :(.



To nie kwestia manewru... to dotyczy wogóle długich tras ale nie wszystkich.. zauważyłem, ze ciągłe przeliczanie trasy w pętli występuje z Warszawy do Paryża czy Lizbony ale nie występuje na trasie do Saratowa (Rosja).. choć ta ostatnia jest dłuższa niż do Paryża...


Trasa do Saratowa jest dłuższa, ale siatka dróg na wschodzie jest o wiele rzadsza (nie wiem, czy to właściwe słowo :)). Może to być przyczyną. To nie ilość km a ilość możliwych kombinacji jest chyba problemem.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2010, 11:10:31 wysłana przez dziubekma »

*

Offline latonio

  • *
  • 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: B7350 Omnia Pro 4, Lark FB 35.8, Nokia Lumia 920
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 17, 2010, 11:51:47 »
Samsung I780. Jak zwykle ściągnąłem, podłączyłem przez AS, i poszło. Ale tylko do momentu Uruchomiony extracter. Proszę czekać. Po kilku chwilach wywala komunikat Błąd Automapa exe. Kurczę, nigdy dotąd tego nie było. Dziś ściągnę na nowo i jeszcze raz spróbuję wgrać. :worried:

*

Offline grypiomi

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cruser Alpha B50
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 17, 2010, 12:11:49 »
Zainstalowałem bez problemów. Program działa poprawnie.
W mapie nowe drogi widma - co niektórych kierowców szlag trafi! - Już zgłosiłem do AM.
U mnie nie mam możliwości usuwania i edycji punktów. Czy to gdzieś się włącza?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2010, 17:36:43 wysłana przez grypiomi »

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 17, 2010, 13:01:03 »
Wyłącz "Menu proste".

@latonio, spróbuj rozpakować przed instalacją.

*

Offline Pszczelarz

  • 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Becker 7928
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 17, 2010, 13:13:44 »
A.M.661-mapa polski1009 w Menu kontekstowym nie ma opcji -SKASUJ-w opcji -Kopiuj-Wytnij-Ustaw żeby skasować pojedynczy PUNKT w ULUBIONYCH.Bardzo to utrudnia kasowanie niechcianych POI ale pojedynczo.Pozdrawiam.Przyjęli to zgłoszenie w Suporcie i przesłali do odpowiedniego działu. Gps -Becker 7928,zWCE-5.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2010, 13:43:07 wysłana przez Pszczelarz »

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 17, 2010, 13:46:20 »
Z "Ulubionych", kasujesz Menu - POI - Ulubione i tu masz opcję usuń.

Przepraszam, nie tylko.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2010, 14:00:56 wysłana przez JD-MM »

*

Offline Wookash82

  • ***
  • 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio P560
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 17, 2010, 13:58:00 »
Wyłączyć można usuwając lub zmieniając nazwę pliku events w katalogu maps. Wtedy nie wyświetla i nie uwzględnia utrudnień.

wtedy nie bedzie owych zdarzen drogowych w ogole? Blokady rowniez znikna ? To moze po synchronizacji z MiploTraffic bedzie tak jak wczesniej bylo  :) i beda blokady tylko z Miplo Poprawcie jezeli sie myle

Usunalem plik events i nie mam juz wyswietlanych zdarzen drogowych Znikly rowniez blokady na drogach Ale po synchronizacji z MiploTraffic nie uzupelnily sie blokady wbudowane w mape ze zdarzen usunietych

Rozwiazanie z usunieciem pliku events napewno poprawilo logike wyznaczanych tras, poniewaz nie sa brane pod uwage roboty drogowe I to jest  :ok: ale brakuje parenascie blokad drog  :( ktore moga kiedys sie przydac

Wracam do AM beta 1 i czekam az zrobia cos z tymi zdarzeniami
Proste są dla szybkich samochodów, Zakręty są dla szybkich kierowców...

AutoMapa 6.10.0

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 17, 2010, 13:59:20 »
@Puniek
Trasa 19.000 km i działająca nawigacja? To na pewno była automapa? ;)

Pozd
dziubekma
Tak to była Automapa serii 4.x.... i dawało się po niej jechać i nawet zmienić trasą a przeliczało bardzo szybko... tu niestety liczy w pętli i jak widać całą trasę a nie najbliższe kilka ulic (jak Ty i ja zauważyliśmy).
Co do Saratowa to oczywiście masz rację ale to był tylko przykład do analizy problemu..
Sam problem z liczeniem trasy w kółko zauważyłem gdzieś od późnej wiosny i już im pisałem o tym ale nie było odpowiedzi - i ostatnio trochę się ruszuli ale na razie nie ma rozwiązania. Zresztą może tą trasę wyznaczyć na sucho (punkt-punkt) i uruchomić demo... z tym samym efektem - liczenie trasy w kółko....
Identyczny problem opisywał tu ktoś w okolicach wakacji, kto nie mógł jechać do i z Polski do gdzieś w Europie zachodniej (bo liczyła w kółko)... i zaczęła normalnie działać gdzieś w okolicach granicy Polski

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2010, 14:01:54 wysłana przez puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 17, 2010, 14:10:05 »
W mapie nowe drogi widma - co niektórych kierowców szlak trafi! - Już zgłosiłem do AM.
Gdzie? Wskaż albo załóż blokady na miplo, jeśli to nowe drogi jeszcze nie otwarte,
to IMO zgłaszać do AM nie ma większego sensu, nim je zablokują na mapie to w terenie mogą je otworzyć.

ps.
czy byłbyś łaskaw rozróżniać szlak od szlagu, niektórych trafia szlag jak muszą takie ortografy oglądać :P
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 17, 2010, 14:31:11 »
Kiedyś ten temat był już poruszany (chyba wtedy dotyczyło to Kraśnika), ale znowu powraca. Otóż chodzi o blokady dróg, związane z remontami. Otóż znowu pojawiają się ona jak wbudowane w AM. Przykład: ulica Portowa w Krakowie. Remont się skończył, blokady zostały. Wstawiłem tam przed momentem "antyblokady" w miplo. Zgłaszać takie rzeczy do supportu? Chyba tak. A tak swoją drogą to ktoś z AM/Aquratu weryfikuje takie POI? Jak widać chyba nie, skoro trafiają w produkt finalny.
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

pliers

Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 17, 2010, 14:36:58 »
Cytuj
A.M.661-mapa polski1009 w Menu kontekstowym nie ma opcji -SKASUJ-w opcji -Kopiuj-Wytnij-Ustaw żeby skasować pojedynczy PUNKT w ULUBIONYCH.Bardzo to utrudnia kasowanie niechcianych POI ale pojedynczo.Pozdrawiam.

ma to miejsce jeśli uruchomimy menu kontekstowe z poziomu mapy. Mnie to też strasznie wkurza :/

*

Offline altroch

  • ****
  • 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Modecom WinCE 6.0/AM 6.xx, SGS3, SG Note3
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 17, 2010, 14:50:18 »

Usunalem plik events i nie mam juz wyswietlanych zdarzen drogowych Znikly rowniez blokady na drogach Ale po synchronizacji z MiploTraffic nie uzupelnily sie blokady wbudowane w mape ze zdarzen usunietych


Oczywiście, że Miplo nie uzupełnia blokad wbudowanych w mapę, są tylko blokady Miplo. Tam aktualizowane przez użytkowników, dają wystarczającą informację. Po co podwójna funkcjonalność blokad miplo i zdarzeniaAM?

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 17, 2010, 15:00:16 »
Cytat: pliers
Cytuj
A.M.661-mapa polski1009 w Menu kontekstowym nie ma opcji -SKASUJ-w opcji -Kopiuj-Wytnij-Ustaw żeby skasować pojedynczy PUNKT w ULUBIONYCH.Bardzo to utrudnia kasowanie niechcianych POI ale pojedynczo.Pozdrawiam.
ma to miejsce jeśli uruchomimy menu kontekstowe z poziomu mapy. Mnie to też strasznie wkurza :/
O czym wy piszecie?  :ohreally: :mysli:
Tak wygląda menu kontekstowe z poziomu mapy (u góry menu proste, u dołu pełne):
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Wookash82

  • ***
  • 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio P560
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 17, 2010, 15:30:53 »

Usunalem plik events i nie mam juz wyswietlanych zdarzen drogowych Znikly rowniez blokady na drogach Ale po synchronizacji z MiploTraffic nie uzupelnily sie blokady wbudowane w mape ze zdarzen usunietych


Oczywiście, że Miplo nie uzupełnia blokad wbudowanych w mapę, są tylko blokady Miplo. Tam aktualizowane przez użytkowników, dają wystarczającą informację. Po co podwójna funkcjonalność blokad miplo i zdarzeniaAM?

chodzi mo o to ze, po usunieciu zdarzen z blokadami droga staje sie przejezdna a w rzeczywistosci jest nie przejzdna i Miplo nie koryguje braku blokad ze zdarzen Tzn Miplo nie dodaje blokad w miejsce usunietych blokad ze zdarzen
Proste są dla szybkich samochodów, Zakręty są dla szybkich kierowców...

AutoMapa 6.10.0

*

pliers

Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 17, 2010, 16:06:18 »
Cytuj
O czym wy piszecie?

ja akurat nie pisałem o ulubionych a o POI. Jeśli widzę na mapie punkt POI który chcę usunąć, uruchamiam menu kontekstowe i ja nie mam opcji Skasuj

*

Offline critu

  • **
  • 240
  • REGULAMIN - AVATAR
  • Sprzęt: Asus P750 WM 6.1
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 17, 2010, 16:16:37 »
A ja pokusiłem się o wgranie do AM 6.6.1 mapy z AM 6.6.0, ponieważ nie jestem w stanie przeboleć takich baboli.
No ładnie! Kawał wiaduktu zniknął!

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: AM 6.6.1 już oficjalnie
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 17, 2010, 16:23:22 »
@pliers, tego nie masz ?