PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS => AutoMapa => AutoMapa Android => Wątek zaczęty przez: lukcio33 w Czerwiec 12, 2017, 16:42:10
-
Posiadam AutoMapa dla Android w wersji 4.4.0 (1472) z Mapa: Polska 1704
Wyznaczyłem w AutoMapa trasę od punktu startowego(mój adres domowy) do punktu końcowego i jako typ trasy wybrałem:krótka(zależy mi na jak najkrótszym przejeździe trasy od punktu startowego do punktu końcowego). Niestety nie odpowiada mi trasa wyznaczona przez AutoMapa.
Czy jadąc wyznaczoną trasą w pewnym momencie np: na rondzie pojadę inaczej niż pokazuje wyznaczona w AutoMapa trasa,to czy program automatycznie po zjechaniu z wyznaczonej trasy wyznaczy nową trasę do punktu końcowego od momentu zjechania z wcześniej wyznaczonej trasy?
-
Tak. Przeliczy i pokaże inną trasę Chociaż a początku będzie przeważnie próbowało cię zawrócić na poprzednią trasę( zależnie od ustawień i lokalnego układu dróg ) Jak chcesz wymusić lepszą/inną trasę to wstaw punkt (punkty) VIA
-
Przeliczy jak każda navi. Nie używaj krótkiej.