Połączenie przychodzące "wywala" AM (HTC Desire Z)

  • 4 Odpowiedzi
  • 3889 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Połączenie przychodzące "wywala" AM (HTC Desire Z)
« dnia: Październik 31, 2012, 00:14:38 »
Witam!

Przetestowałem ostatnio "androidową" AM na HTC  Desire Z podczas przejazdu przez Warszawę. Ogólnie byłoby bardzo dobrze, gdyby nie to, że odebranie połączenia telefonicznego "wywaliło" AM i konieczny był kompletny restart. W czasie "akcji" w Śródmiesciu nie było to przyjemne. Wielki minus dla softu.

Może Ktoś ma "patent" na ten ewidentny błąd, taki który nie polegałby na wyłączeniu obsługi telefonu podczas nawigowania.

Pozdrawiam,
Buszmen

*

Offline sejan

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC ONE X
Odp: Połączenie przychodzące "wywala" AM (HTC Desire Z)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2012, 12:01:54 »
U mnie na HTC one x jak przychodzi połączenie to odbieram na słuchawce i klikam na tel w lewy klawisz ( strzałka w lewo ) i mam dalej automapę. 

Odp: Połączenie przychodzące "wywala" AM (HTC Desire Z)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2012, 23:13:49 »
Mam to samo na WM5 na Mio A701. I support mi nie wierzy.

*

Androider

Odp: Połączenie przychodzące "wywala" AM (HTC Desire Z)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2012, 13:35:45 »
współpraca z telefonem tego programu to porażka. Jak jeszcze używałem tego programu na moim Sony Ericcsonie to "modliłem" się, żeby nikt do mnie nie zadzwonił. Kiedyś żona do mnie zadzwoniła jak byłem w centrum obcego miasta i miałem sporo manewrów blisko od siebie oddalonych. Nie dość , że program mi się zamknął, to jeszcze po odpaleniu już nie miałem trasy, a miałem powstawiane punkty przelotowe. Szkoda czasu na razie na używanie tego softu. Pozdrawiam

Odp: Połączenie przychodzące "wywala" AM (HTC Desire Z)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2013, 12:51:24 »
Mi też zaczęło się tak dziać po aktualizacji do wersji 4.1.2. (T-Mobile) na SIII (aAM  - Europa). I najśmieszniej, że nie jest to po każdym odebranym połączeniu. Dzieje się tak w 70%.
Ma ktoś jakieś rozwiązanie?? Takich problemów nie ma przy nawigacji Google.