Posiadam Automapa 5.0.6 z najnowszą mapą Polski(aktualizacja dnia 19.07.2018).Ustawiam w nawigacji trasę od punktu początkowego(aktualna pozycja) do celu(miasto/ulica i numer).Jako typ trasy wybieram:Bezpieczna,nastepnie:Gotowe,po czym wybieram:Pokaż trasę.Trasa się wyświewtla pewien odcinek trasy jest taki jak być powinien.Niestety Automapa dość dziwnie pokazuje mi sam dojazd do celu(miejscowość ,ulica plus numer) jakimś dziwnym dojazdem do ustawionej ulicy,gdzie po zbliżeniu widoku na miejsce dojazdu,dojazd do punktu docelowego jest wyznaczony miejscem gdzie na mapie nie widać żadnej drogi(dopiero w pewnym momencie widać na mapie ulicę do jakiej mam dojechać) i przez to łatwo będzie pobłądzić.
Czy ktoś z posiadaczy Automapa Android wersja 5.0.6(1792) z Mapa Polska(najnowsza wersja maoy Polska) mógłby sprawdzić jak u niego wygląda trasa od miasta Radom woj.mazowieckie ul.Warszawska(dowolny numer) do miejscowosci Kajetany powiat Pruszkowski gmina Nadarzyn ulica Mokra 1 (trasa ma być:Bezpieczna) i pokazać dojazd doi miejsca docelowego na screenie,bo wydaje mi się,że Automapa dość dziwnie prowadzi do celu?
Bardzo proszę o pomoc