Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"

  • 143 Odpowiedzi
  • 83956 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Smerfik

Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 05, 2012, 10:24:05 »
ochkarol.
Ja się w pełni zgadzam z tym, co napisałeś wyżej. Jestem też w pełni przekonany, że w wersji wAM, ta funkcja jest lepiej rozwiązana, bo rozwinięta o pośredniego "tapa". Jednak argumentacja do której odwołał się spinek, do mnie nie przemawia.
Trasę, to powinno się sprawdzać bezpośrednio po jej wyznaczeniu, przed ruszeniem, a nie w trakcie jazdy. Możemy (właściwie to możecie, bo ja "zapyziały" :P dalej jestem na etapie wAM) wtedy skorzystać zarówno z suwaczka, multi-toucha, skokowej zmiany skali (o ile wcześniej ją sobie pod tą funkcję odpowiednio ustawiliśmy), odpadnie nam nawet przełączanie 2D/3D, bo powyżej ustawionej skali samo się przełączy .... Ale spinek się "zawziął" :), że musi to zrobić w trakcie jazdy ... i z niczego co ma w tej materii dostępne, nie skorzysta.
Widzę tutaj drobną niekonsekwencję.

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 05, 2012, 10:29:37 »
Trasę, to powinno się sprawdzać bezpośrednio po jej wyznaczeniu, przed ruszeniem, a nie w trakcie jazdy.

O ile za 2 minuty nie zmieni się przy pomocy LD :P
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Smerfik

Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 05, 2012, 11:52:35 »
Trasę, to powinno się sprawdzać bezpośrednio po jej wyznaczeniu, przed ruszeniem, a nie w trakcie jazdy.

O ile za 2 minuty nie zmieni się przy pomocy LD :P
... i co kolejne 2 minuty nie musisz ponownie sprawdzać i analizować "zysków i strat" :proud:
Jeżeli na tym polega ta super funkcjonalność "gadżetów", to mamy rozrywkę całą drogę - nie zaśniemy przynajmniej ... a że z "czachy" się dymi, to  :P
Ale to już niebezpieczny teren, bo co niektórzy użytkownicy, LD ufają bardziej niż własnej żonie, ale "wyczyny" LD kontrolują na bieżąco :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2012, 11:56:13 wysłana przez Smerfik »

*

Offline spinnek

  • ***
  • 396
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Tab (GT-P1000)
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 05, 2012, 11:55:58 »
@jerzu

Bingo, Mistrzu. Trafiłeś w sedno. Jazda po Warszawie z LD jest w pełni dynamiczna, trasa potrafi być zmieniana co 5-10 minut, czasem w najmniej odpowiednich porach, np. wtedy, kiedy na jeden pas usiłują się wepchać trzy samochody, i to wg szkoły warszawskiej, czyli jak mnie nie przepuścisz, to będzie to też i Twój lakierniczy problem ;)

@Smerfik

Hmm, ja nie czytam Automapy do poduszki, nie grzebię w niej sobie wieczorami, więc, hehehehe, "zarzut", że chcę korzystać z niej w trakcie jazdy, a nie spokojnie np. w przeddzień wyjazdu, używając wielu JUŻ zaimplementowanych mechanizmów, takich jak rozciąganie dwoma palcami i ikonki zmiany skali, uważam za z lekka nietrafiony ;)

@all
BTW: Mając tak mały ekran [3,2 cala], jak obecnie w Samsung i5800 (Galaxy 3), bez tego dwu-tapu bardzo trudno byłoby mi poprzez inne mechanizmy osiągnąć ten sam efekt, co dwutap w wAM.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 05, 2012, 12:01:54 »
... i co kolejne 2 minuty nie musisz ponownie sprawdzać i analizować "zysków i strat" :proud:
Nie co dwie minuty. Jeśli trasa jest zmieniona wyświetlany jest komunikat.  :P

bo co niektórzy użytkownicy, LD ufają bardziej niż własnej żonie, ale "wyczyny" LD kontrolują na bieżąco :P
Wszystko zależy od tego jaką ma się żonę. ;)
A tak na marginesie, to nie widzę powodu do osobistych wycieczek i nabijania się z kogoś, że z czegoś korzysta.
Mógłbyś sobie darować.

Krytyka funkcjonalności? Proszę bardzo - ale bez obśmiewywania ludzi.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2012, 12:07:41 wysłana przez ochkarol »
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Smerfik

Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 05, 2012, 13:31:02 »
A tak na marginesie, to nie widzę powodu do osobistych wycieczek i nabijania się z kogoś, że z czegoś korzysta.
Mógłbyś sobie darować.
Krytyka funkcjonalności? Proszę bardzo - ale bez obśmiewywania ludzi.
Bez jaj.
Daleki byłem i jestem od osobistych wycieczek, czy wyśmiewania czyichkolwiek poglądów. Uważam, że to, jak każdy z nas korzysta z udostępnionych funkcji programu, to indywidualna sprawa poszczególnego użytkownika.
Natomiast fakt, polemizując czy komentując czyjś wpis, trudno bym się nie odniósł do konkretnej osoby - to nazywasz osobistą wycieczką :shock:
Zapewniam Cię też, że o nasze osobiste relacje dot. wymiany poglądów z kol. jerzu, czy spinek, możesz być spokojny.
Karol - nie podejrzewałem Cię też o brak poczucia humoru, tym bardziej, że dyskusje na styku tematów LD/profile ... ja już od dawna traktuję z uśmiechem na ustach, czego dałem również wyraz ciut wcześniej.
Uśmiechnij się ... i nie rób ze mnie "wroga rewolucji" :)
PS.
... i pewnie znowu trafimy do "czegoś wydzielonego"

Edit. Zapomniałbym o tym:
 
Wszystko zależy od tego jaką ma się żonę. ;)
I tutaj zgadzam się z tobą w 100 %.
Moją akurat łatwiej ubrać po jej myśli, niż rozebrać wbrew jej woli :ok:
Mam też nadzieję, że odbierzesz to we właściwym kontekście i nie będę musiał Cię przepraszać :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2012, 14:10:33 wysłana przez Smerfik »

*

Androider

Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 05, 2012, 13:49:39 »
... i co kolejne 2 minuty nie musisz ponownie sprawdzać i analizować "zysków i strat" :proud:
Nie co dwie minuty. Jeśli trasa jest zmieniona wyświetlany jest komunikat.  :P
Fakt, jest komunikat, tylko trzeba go zauważyć w porę, a zakładam, że nie obserwujesz stale ekranu nawigacji. Ja już z półtora roku temu postulowałem i na forum i bezpośrednio u producenta o zrobienie opcjonalnego dźwieku jak wyskakuje ten komunikat. Marzył mi się dźwięk jaki towarzyszy komendzie zapnij pasy w samolocie, bo to przyjemne dla ucha jest. W IGO pamiętam taki dźwięk miałem jak program przeliczył mi ponownie trasę jak przejechałem skręt. Oczywiście zostało to olane, więc to co piszesz jest nie do końca skuteczne.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 05, 2012, 14:32:26 »
Bez jaj.
Daleki byłem i jestem od osobistych wycieczek, czy wyśmiewania czyichkolwiek poglądów.
Tak kończąć tego OT.
Może złego słowa użyłem (mam na myśli osobistych), bo osobiście nie wyśmiewałeś nikogo a grupę osób.
Ale trudno nie nazwać wyśmiewaniem tego fragmentu teksu, który napisałeś...

A poczucie humoru mam, lecz na publicznym forum stosuję większe granice niż na prywatnym, bo nigdy nie wiadomo czy ktoś nie poczuje się urażony.
Żeby nie było - ja urażony sie nie poczułem ale nie lubię tego typu wypowiedzi na publicznym (bądź, co bądź) forum.

Fakt, jest komunikat, tylko trzeba go zauważyć w porę, a zakładam, że nie obserwujesz stale ekranu nawigacji. Ja już z półtora roku temu postulowałem i na forum i bezpośrednio u producenta o zrobienie opcjonalnego dźwieku jak wyskakuje ten komunikat.
Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie aAM gada jak zmienia trasę (czasem gada, jak nie zmienia ale to już inna bajka) ;)
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Smerfik

Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 05, 2012, 15:22:28 »
Może złego słowa użyłem (mam na myśli osobistych), bo osobiście nie wyśmiewałeś nikogo a grupę osób.
Ale trudno nie nazwać wyśmiewaniem tego fragmentu teksu, który napisałeś...
Widzę, że albo moja argumentacja do Ciebie nie dociera, albo masz słabszy dzień.
Może też długo było tutaj zbyt spokojnie i szukasz "rozrywki".
Powiem tak - wymienialiśmy poglądy z dwoma kolegami w przyjaznej atmosferze, obdarowując się uśmieszkami .... i nic nie wskazuje na to, by któryś z nas poczuł się obrażony.
Wciąłeś się między wódkę i zakąskę, starałeś się doszukać dziury w całym, a teraz dorabiasz sobie do tego ideologię.
A poczucie humoru mam, lecz na publicznym forum stosuję większe granice niż na prywatnym, bo nigdy nie wiadomo czy ktoś nie poczuje się urażony.
Żeby nie było - ja urażony sie nie poczułem ale nie lubię tego typu wypowiedzi na publicznym (bądź, co bądź) forum.
Rościsz sobie prawo do pouczania innych, to zacznij od siebie. Mnie osobiście Twoja stopka w niczym nie przeszkadza. Natomiast jeżeli już zamieszczasz w niej określone teksty, to musisz się liczyć z tym, że ktoś w stosownym momencie się do nich odniesie.
To tyle.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 05, 2012, 15:49:59 »
Nie roszczę sobie takiego prawa. Każdy ma do tego prawo i ja z niego korzystam.
Gdybyś zamiast:
Cytuj
bo co niektórzy użytkownicy, LD ufają bardziej niż własnej żonie, ale "wyczyny" LD kontrolują na bieżąco
napisał:
Cytuj
ufacie LD bardziej niż własnej żonie, ale "wyczyny" LD kontrolujecie na bieżąco
można by było łyknąć Twoje mało wiarygodne wytłumaczenie, że cała wypowiedź dotyczyła tylko Twoich dwóch dyskutantów.

Ale napisałeś, tak jak napisałeś.
A jeśli nie jesteś w stanie jasno precyzować swoich wypowiedzi, to trzeba ponieść tego konsekwencje.
I oczywiście bardzo trudno przyznać się do popełnionego błędu i teraz dorabiasz ideologię.
To Ty dorabiasz a nie ja.

I nigdzie się nie wciąłem - to nie jest niczyje prywatne forum ani prywatny wątek.

A moja stopka dopiero po kilku latach zaczęłą Ci przeszkadzać czy nie masz już się do czego przyczepić?

Z mojej strony EOT.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 05, 2012, 16:10:18 »
Aby te wpisy nie zostały przeniesione do innego tematu to nadmieniam że odnoszą się do braków w aAM i wymianie poglądów czy te brakujące funkcje mają w ogóle sens.
Moim zdaniem taka funkcja powinna być bo czasami się przydaje.
Moim zdaniem smerfik ma rację (nie piszcie "obrońca się znalazł" bo jego rozumowanie dla mnie ma po prostu sens i się z nim zgadzam) że kontrolowanie przebiegu trasy po zmianie przez LD jest brakiem zaufania do AutoMapy i zbędnej ciekawości, jak ktoś się na LD decyduje i włącza to, to niech ufa programowi i postępuje jak LD każe nawet gdy by miał jeździć w kołko bo dookoła jest teoretyczny korek.
Moim zdaniem zbyt częste oglądanie trasy i sprawdzanie czy wskazania są po naszej myśli prowadzi do częstych szczególnie w Warszawie najazdów na kufer auta przed nami, są to zderzenia których nie rozumiemy i zastanawiamy się jak to się mogło stać przy takich niskich prędkościach na prostej drodze, ale rozmawianie z pasażerką, czytanie gazety, pisanie w tym samym czasie SMS-a i kontrolownie trasy na nawigacji jest trudne do opanowania choć wielu próbuje.

edycja : Dlaczego piszecie o dwukliku, u mnie w wAM wystarcza pojedyńczy, od czego to zależy?.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2012, 16:23:45 wysłana przez ycbo »

*

Offline rgr

  • *****
  • 1044
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 05, 2012, 16:11:51 »
@nocnyMarek, rgr
Koledzy, czy Wy naprawdę sądzicie, że ja prowadząc auto mam czas na grzebanie w skalach lub odwalanie multi-toucha?
A czy ja namawiam? Ja tylko pytam, bo w życiu nie przesiądę się na aAM m.in. z powodu takich kwiatków :). Ale sam chciałeś :).

Jeżeli to pocieszy - w NE jest tak samo.
To nie tablica ogłoszeń !

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 05, 2012, 16:18:17 »
... kontrolowanie przebiegu trasy po zmianie przez LD jest brakiem zaufania do AutoMapy i zbędnej ciekawości, jak ktoś się na LD decyduje i włącza to, to niech ufa programowi i postępuje jak LD każe nawet gdy by miał jeździć w kołko bo dookoła jest teoretyczny korek.
Nie do końca (choć trochę tak ;) ).
Żaden program i żaden traffic nie będzie idealny. A LD ma być tylko pomocą (tak jak i cały program nawigacyjny) w temacie "jak najszybciej dotrzeć do celu".
Oczywiście, że w znanym Ci mieście będziesz w stanie w miarę z sensem ocenić czy wskazania LD są OK ale w obcym i nieznanym nie ma co się silić  :mrgreen:

Jak mawiał mój dowodca komapnii - "Kontrola jest najwyższą formą zaufania" ;)
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 05, 2012, 16:29:11 »
Oczywiście, że w znanym Ci mieście będziesz w stanie w miarę z sensem ocenić czy wskazania LD są OK ale w obcym i nieznanym nie ma co się silić  :mrgreen:

Jak mawiał mój dowodca komapnii - "Kontrola jest najwyższą formą zaufania" ;)
Tu się całkowicie zgadzam, jak jestem w obcym i nie znanym mieście z włączonym lub nie LD to nie dyskutuję i jadę jak każe AM byle by dojechać do celu.
Zaufanie jest dobre, ale kontrola jeszcze lepsza - tak mówią niemcy.

*

Smerfik

Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 05, 2012, 17:00:03 »
Dlaczego piszecie o dwukliku, u mnie w wAM wystarcza pojedyńczy, od czego to zależy?.
Zależy od długości wyznaczonej trasy.
Jeżeli wyznaczysz np. 20 kilometrową trasę i w czasie jazdy tapniesz w pole najbliższego manewru, to od razu pokaże Ci całą trasę.
Jeżeki wyznaczysz trasę zdecydowanie dłuższą (np. 300 km), to po pierwszym tapnięciu zobaczysz w granicach 20 km trasy, natomiast po drugim, pokaże Ci całą.
Mówię o wAM 6.11d
Możesz to sobie sprawdzić również jadąc na demo.

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 05, 2012, 18:42:26 »
Dzięki Smerfik, człowiek będzie się uczył również na własnym pogrzebie.

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 05, 2012, 18:53:46 »
Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie aAM gada jak zmienia trasę (czasem gada, jak nie zmienia ale to już inna bajka) ;)

Czasem gada, czasem nie.
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline Yankee

  • ***
  • 256
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II N7100
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 07, 2012, 22:45:33 »
Czy działa na tej aAM taka funkcja jak MiploLoc ?

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 07, 2012, 22:49:11 »
Zapomnij.

Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline sserafin

  • ****
  • 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • GPX są wokół Nas ;)
    • profil na facebook
  • Sprzęt: SGS4 GT-i9505 AndL501-no brand
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 01, 2013, 09:41:21 »
Trasa piesza.
Suwak do parametryzowania trasy optymalnej.
widze rok minął a trasy pieszej dalej nie ma - właśnie zacząłem przygodę z AM na android
Nawigacja na drodze i nawigacja w górach :)
https://www.facebook.com/SerafinExpedition
-----------------------------------------------------
kiedyś: MIOP350, MODECOM MX2, ALGA PRIMA AN-5050 HD BT, MODECOM MX3, MODECOM SX7

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 01, 2013, 11:54:55 »
Witamy w klubie :)

Nie ma wielu funkcji z wAM.
Bardziej popularnych niż trasa piesza.
Nie ma trasy bezpiecznej, nie ma ręcznego blokowania odcinków dróg, nie ma funkcji objazd, nie ma synchronizacji POI, nie można zapisywać i odczytywać trasy...

Dużo jeszcze nie ma.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 01, 2013, 12:00:12 »
I długo pewnie nie będzie...
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline MonsterLolek

  • **
  • 241
  • Sprzęt: Iphone 6s 64GB
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 01, 2013, 12:22:18 »
... a zadawane pytania przez klientów na facebooku automapy producent tradycyjnie i zgodnie ze swoją polityką komunikacyjną ignoruje i nie odpowiada. Tak trzymać Panowie z AQ  :evil:

właśnie zacząłem przygodę z AM na android

no to teraz dopiero naprodukujesz postów i gwarantuję ci, że nie będą pochwalne dla produktu, że się tak ogólnie wypowiem  :ok:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2013, 12:26:10 wysłana przez MonsterLolek »

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 01, 2013, 12:32:29 »
gwarantuję ci, że nie będą pochwalne dla produktu, że się tak ogólnie wypowiem  :ok:
A to niby czemu?

Ja - oprócz różnicy w funkcjonalności w stosunku do wAM - do aAM nie mam wiele zastrzeżeń a poważnych nie mam żadnych.
Tym bardziej, że inne aplikacje nawigacyjne na Androida nie oferują zbyt wiele funkcjonalności (pomijając inne ich wady).
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 01, 2013, 12:51:34 »
Podpisuję się pod Tobą, ja do wAM (pomimo jej większej funkcjonalności) już nie wrócę. :E

*

Offline MonsterLolek

  • **
  • 241
  • Sprzęt: Iphone 6s 64GB
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 01, 2013, 13:50:17 »
czemu ? Za braki w funkcjonalności oraz niestabilność (wyłącza się czasami w trakcie nawigacji i już nie można go uruchomić tzn można, ale trzeba szybko wykasować trasę, bo inaczej się zamknie). Wiem, odpiszesz, że u ciebie jest okey i ja ci wierzę, ale wtedy trzeba byłoby napisać kupujcie wszyscy ten sam model telefonu co mam ja, bo tu wszystko pięknie działa. Program się zachowuje  różnie na różnych telefonach i to jego poważna wada. No i jeszcze ogromna wada produktu, to brak jakiegokolwiek planu rozwoju, a z pewnością go nie ma, bo gdyby był, to przez ponad rok cokolwiek praktycznego by dodali, a tak na razie kicha i ganianie wokół własnego ogona, czyli dostosowywanie go do nowszych androidów, żeby tylko się odpalił :(

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 01, 2013, 15:42:53 »
czemu ? Za braki w funkcjonalności
Tu się bardzo nie czepiam, bo - tak, jak już wcześniej napisałem - inni na androida nie oferują w tym temacie za bogato. ;)
Widziałeś chyba funkcjonalność NE  :mrgreen:

oraz niestabilność (wyłącza się czasami w trakcie nawigacji i już nie można go uruchomić tzn można, ale trzeba szybko wykasować trasę, bo inaczej się zamknie). Wiem, odpiszesz, że u ciebie jest okey i ja ci wierzę, ale wtedy trzeba byłoby napisać kupujcie wszyscy ten sam model telefonu co mam ja
Żeby to się jeszcze dało ogarnąć na poziomie modelu.
A tu masz pińcet romów, drugie tyle kerneli, potem jeszcze pozostała platforma programowa.
Android jest strasznie rozpieprzony.

Tu oczywiście Aqurat mógłby się bardziej postarać, bo inni (chyba) takich problemów nie mają.

Ale masz rację - pisałem w swoim tylko imieniu i mieć nadzieję trzeba, że sserafin będzie miał niegorzej ;)
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline rgr

  • *****
  • 1044
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -\"wersja finalna\"
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 01, 2013, 21:02:55 »
NE w porownaniu z aAM to jednak jest bogaty.

Połączone: Wrzesień 01, 2013, 21:06:14
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2013, 21:06:14 wysłana przez rgr »
To nie tablica ogłoszeń !

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -\"wersja finalna\"
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 01, 2013, 21:15:28 »
NE w porownaniu z aAM to jednak jest bogaty.
W co?  :shock:
Ustawień co kot napłakał.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Czego brak w AM 1.4.1 -"wersja finalna"
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 05, 2013, 18:50:16 »
Na aAM już da się sensownie jeździć, suwaków mi nie trzeba, byle dobrze prowadziło - a prowadzi coraz lepiej, i nawet danym z LD można zaufać.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4