Co robić z aAutoMapą

  • 107 Odpowiedzi
  • 40759 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 24, 2012, 17:13:38 »
Założyłem ten temat i uważnie czytałem wpisy, jest wiele uwag krytycznych, oczywiście słusznych bo producent zwyczajnie olewa temat aAM i traktuje ten program wyjątkowo niechlujnie, nie rozumiem dlaczego bo iAM zasłużyła na więcej szacunku prawdopodobnie dlatego że sklep od iPhona bardziej dba o klienta i niedoróbki wycina.
Brak jakiejkolwiek reakcji, zainteresowania i poprawy tego nie w pełni funkcjonalnego programu przez ostatnie trzy miesiące oraz brak prostych poprawek i aktualizacji mapy oraz plików SR wywołuje protest do dalszego użytkowania lub choćby płacenia za to co oferuje Aqurat, dlatego tak wielu przeszło na wersję bezpłatną i mają to samo co płatni ale bez wyrzutów sumienia że wspierają olewacza i firmę mało wiarygodną.

Ja przyzwyczaiłem się do obecnej prostoty programu z małą ilością funkcji, to dla mnie jest zaletą, na moim Leo z Androidem to co jest działa stabilnie i pewnie, biorąc również pod uwagę fakt że nie wyobrażam sobie powrotu do WM i to że zwyczajnie nie chcę mi się crakować czegoś co raptem kosztuje 0.33 PLN dziennie, kupiłem przedłużenie licencji na kolejny rok - to akurat świetnie w programie działa.
Nie będę rozpatrywał konieczności zakupu programu za 10 złotych miesięcznie jak czegoś istotnego w moim życiu i wszystkim z rozterkami kupić czy nie kupić życzę tego samego.
Aspekt wychowawczy nie zapłacę to się nauczą też nie ma tu znaczenia bo producent i tak ma Nas w D****  i vice versa.

*

Offline majki2

  • ***
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS A636, Samsung Galaxy SII, SE P1i
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 29, 2012, 21:17:52 »
Mam wersję AM EU od wielu lat i chciałbym przenieść licencję na androida ale nie mam zamiaru płacić więcej a tu jeszcze chcą więcej kasy za gorszy produkt to w ogóle dziwię się że ktoś się zgadza na takie warunki i płaci im za taki szajs. Wszyscy powinni poczekać na porządny program w podobnej cenie jak na WM a nie tracić kasę na beta wersje. Nic dziwnego że się nie starają skoro ludzie i tak zapłacą za każdy szajs jaki im zaproponują.

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 29, 2012, 23:28:41 »
Dla jednego ten koszt to majątek a dla drugiego psie pieniądze, wyliczyłem to wyżej.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 01, 2012, 10:04:48 »
Mam wersję AM EU od wielu lat i chciałbym przenieść licencję na androida ale nie mam zamiaru płacić więcej a tu jeszcze chcą więcej kasy za gorszy produkt
Wszystko zależy jaki weźmiemy punkt odniesienia.
Jeśli tym odniesieniem będzie wAM to aAM na pewno jest gorsza/uboższa.

Ale jeśli punktem odniesienia będzie reszta softu na Androida to już się nie zgodzę.
A drugi wariant wystąpi, gdy zdechnie Ci sprzęt (lub z innego powodu sprzęt będziesz musiał zmienić) i wówczas są tylko dwie alternatywy na sprzęt pod AM.
1. iOS
2. Android
Kupowanie (nawet nowego) sprzętu z WM do dla mnie masochizm.

Wszyscy powinni poczekać na porządny program w podobnej cenie jak na WM a nie tracić kasę na beta wersje. Nic dziwnego że się nie starają skoro ludzie i tak zapłacą za każdy szajs jaki im zaproponują.
Nie lubię takiej retoryki, gdy ktoś mówi mi co ja powinienem - ja sam wiem co ja powinienem.
aAM nie jest żadną betą tylko dobrze działającym (w zakresie swojej funkcjonalności) programem.
A skoro to dla Ciebie szajs to kupować nie musisz ale gwarantuję Ci, że jeśli musiałbyś/chciałbyś przesiąść się na Androida to lepszej alternatywy nie znajdziesz.

Aqurat dobrze wie, że niewiele osób jest przywiązana do AutoMapy jak chłop do ziemi i jej powodu nie będzie trzymać muzealnych smartfonów.
Wie, że większość przesiądzie się (oprócz tych co nie czekając na Aqurat już się przesiedli) bez względu na to czy AM na androida jest czy nie i czy aAM będzie dobra czy nie.
Wie też, że jeśli chce na tej platformie zaistnieć i zarobić kasę (bo zgadzam się, że iAM to raczej kwestia prestiżowa niż biznesowa - tak jak handel piwem w beczkach) to musi wypuścić program lepszy od konkurencji - i taki wypuścił.
I moja nadzieja w tym, że konkurencja będzie szła naprzód. Wówczas Aqurat też będzie się musiał starać.
Dlatego bardzo się cieszę, że jest NE - ma z kim konkurować aAM w zakresie trafficu w PL i cieszę się, że jest TT bo to jest synonim niezawodności i dobrego routingu (choć można by było z tym dyskutować).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2012, 10:12:00 wysłana przez ochkarol »
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 01, 2012, 10:45:11 »
Kupowanie (nawet nowego) sprzętu z WM do dla mnie masochizm.
Czemu mam wrażenie, że piszesz 'sprzęt', a myślisz 'smartfon'?
Są jeszcze ludzie i to całkiem sporo, którzy telefonu używają komunikowania się,
a od nawigowania mają nawigację i ona nie służy im do niczego innego.
IMO dla nich wybór iOSa czy Androida wcale nie jest lepszym wyborem.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 01, 2012, 10:57:31 »
Bo PNA rzadko mają modem GSM, przez co się odcinasz od LiveDrive? Już lepiej kupić używany HD2 jako PNA.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 01, 2012, 11:07:11 »
Czemu mam wrażenie, że piszesz 'sprzęt', a myślisz 'smartfon'?
Słuszne wrażenie. ;)
Taki jest wątek - o aAM. A PNA z Androidem jest stosunkowo niewiele.

Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 01, 2012, 11:16:10 »
No właśnie jest ich coraz więcej. Dotego jest już mnóstwo stacji multimedialnych z androidem do samochodów. Już prawie żaden producent nie wypuszcza nowych modeli z WinCE.

*

Offline majki2

  • ***
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS A636, Samsung Galaxy SII, SE P1i
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 01, 2012, 15:02:41 »
Mam wersję AM EU od wielu lat i chciałbym przenieść licencję na androida ale nie mam zamiaru płacić więcej a tu jeszcze chcą więcej kasy za gorszy produkt
Wszystko zależy jaki weźmiemy punkt odniesienia.
Jeśli tym odniesieniem będzie wAM to aAM na pewno jest gorsza/uboższa.

Ale jeśli punktem odniesienia będzie reszta softu na Androida to już się nie zgodzę.
A drugi wariant wystąpi, gdy zdechnie Ci sprzęt (lub z innego powodu sprzęt będziesz musiał zmienić) i wówczas są tylko dwie alternatywy na sprzęt pod AM.
1. iOS
2. Android
Kupowanie (nawet nowego) sprzętu z WM do dla mnie masochizm.

A dlaczego nie mam porównywać do wersji wAM ? Taką wersję posiadam i widzę że na androida oferują dużo gorszy produkt i do tego za wyższą cenę. Za niewiele niższą cenę niż abonament EU dla wAM dla androida jest tylko Polska. Do tego nawigacja przestaje działać jak się nie przedłuży abonamentu a w wAM nie było takiego problemu. Jeśli google bierze za dużo kasy za pośrednictwo to powinni sprzedawać taniej bez pomocy googla tak jak do tej pory.
Nawigacje z windowsem nawet ze sporym ekranem nie są wcale drogie i w razie awarii obecnego sprzętu można taką zakupić,a program na windowsa jest lepszy i tańszy w eksploatacji.
Zresztą nawet nie wiem czy można by w ogóle przenieść licencję z WM czy i tak trzeba by płacić od nowa co zupełnie dyskwalifikuje AM na androidzie. Na zaplanowane dalsze wyjazdy zawsze mogę wziąć osobną nawigację, a nieplanowane to głównie jazda po mieście czyli wystarczy darmowa nawigacja google.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2012, 15:13:24 wysłana przez majki2 »

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 01, 2012, 15:42:44 »
A dlaczego nie mam porównywać do wersji wAM ?
Bo nie o tym wątek i OT się robi.

Może macie jakieś doświadczenia i propozycje na inny program pod Androida[?]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2012, 15:45:17 wysłana przez ochkarol »
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline statler

  • **
  • 209
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto G6 Plus
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 31, 2013, 15:04:02 »
Podejrzewam jednak, że mnóstwo osób skorzystało z dobrej ceny promocyjnej i kupiło od razu dwa pakiety po 90 dni (jak ja np) , tak więc aktualizacja będzie raczej po 23 stycznia 2013, o czym już pisałem. Chodzi o to, żeby lemingi nie dostały "za friko" aktualizacji programu w ramach wykupionej licencji, tylko po jej wygaśnięciu wyskoczyły z kasy ponownie. No może się mylę, ale to wyjdzie dopiero po "najbliższej" aktualizacji samego programu.
Wczoraj skończyła mi się licencja kupiona 2x90 dni. Szkoda, że Aqurat nie sprzedaje licencji w cenach jak z promocji, bo myślę że miałby więcej chętnych. A tak mając ważną subskrypcję na Windowsa do czerwca 2013 na pewno nie wydam 120 zł na kastrowany produkt...
Na dłuższe trasy pojedzie więc Goclever, a na krótsze spokojnie wystarcza Google Maps, czy Yanosik  :ok:. Za znacznie lepszą cenę jest też NaviExpert. Testowałem wszystkie, więc znam wady i zalety wyżej wymienionych produktów, do jeziora czy rzeki nie wjechałem, z wiaduktu też skakać nie musiałem  :wink: i wszędzie gdzie chciałem dojechałem.
Fakt, że wolałbym AM, ale na ten moment roczną licencję na andka za 120 zł mogę kupić tylko jeśli pojawią się funkcjonalności znane z Win, choćby nawigowanie do punktu GPS i obsługa POI (dodawanie, przeglądanie opisów, Miplo).

*

Offline tesbor

  • **
  • 242
  • Sprzęt: Galaxy sIII + Galaxy Note II
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 31, 2013, 21:01:53 »
Moja ostatnia działająca licencja wygasla 27 stycznia.  Obecne wydanie aAM nie spełnia moich oczekiwań.  Jeżeli aAM będzie wyposażona w funkcjonalności znane z Windows Mobil to być może wrócę do AM. Posiadalem 5 licencji na wAM i 2 aAM - obecnie wszystkie wygasły. Korzystam z alternatywnych rozwiązań.

*

Offline rgr

  • *****
  • 1044
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 31, 2013, 23:53:39 »
No właśnie jest ich coraz więcej. Dotego jest już mnóstwo stacji multimedialnych z androidem do samochodów.

Jakich?
To nie tablica ogłoszeń !

*

Offline WWoytek

  • ***
  • 329
  • TomTom Go Mobile Android
  • Sprzęt: Xiaomi Redmi Note 4X
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 01, 2013, 11:55:31 »
->>>----TomTom-Go-Mobile---->

*

Offline grzesk

  • *
  • 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SG A5(2016)
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 01, 2013, 17:52:37 »

a no np. takich TomTom Europe dla Androida - rewelacja.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomtom.europe&feature=top-grossing#?t=W251bGwsMSwxLDIwNywiY29tLnRvbXRvbS5ldXJvcGUiXQ..
lub tylko Polska
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomtom.poland#?t=W251bGwsMSwyLDIxMiwiY29tLnRvbXRvbS5wb2xhbmQiXQ..

Pytanie czy on się pytał o mapy czy o te stacje multimedialne? Na pytanie "Jakich?" sądziłem, że dostaniemy odpowiedzi o stacje multimedialne bo oprogramowanie znamy :)

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 01, 2013, 18:07:34 »
No bez jaj, tak ciężko wpisać w google/allegro: stacja multimedialna android?

http://allegro.pl/listing.php/search?string=android&category=20178

A PNA to już jest na pęczki. Zresztą iGo sprzedaje swoją nawigację na Androida tylko z dedykowanymi PNA.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 02, 2013, 00:42:06 »
TomTom Europe dla Androida - rewelacja.
Byłbym bardzo ostrożny z taką oceną  :mrgreen:

W szczególności mając na uwadze nasz kraj rodzimy ;)
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 02, 2013, 00:50:32 »
Ano. We wtorek TomTom zrobił mi wycieczkę krajoznawczą po Łodzi, a to zapomniał przeczytać, że mam skręcić, a to kazał skręcić w zakaz...
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline WWoytek

  • ***
  • 329
  • TomTom Go Mobile Android
  • Sprzęt: Xiaomi Redmi Note 4X
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 02, 2013, 10:27:08 »
ochkarol -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Byłbym bardzo ostrożny z taką oceną  :mrgreen:
W szczególności mając na uwadze nasz kraj rodzimy ;)
kocureq-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Ano. We wtorek TomTom zrobił mi wycieczkę krajoznawczą po Łodzi, a to zapomniał przeczytać, że mam skręcić, a to kazał skręcić w zakaz...
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Jeździłeś Kolego z najnowszymi mapami używałeś HD Traffic (bo wiele się zmieniło na lepsze i idzie w tym kierunku) kilka tras po Krakowie i okolicach i żadnych niemiłych niespodzianek. Nawet bez HD Traffic wyznacza lepsze trasy niż aAM. Oczywiści posiadam aktualną aAM ale na razie z niej nie korzystam. Nie jestem stronniczy to są moje odczucia po skorzystaniu i ocienie obydwu programów - jak na razie wygrywa TomTom w moim przypadku Europe + HD Traffic.
Porównując wady i zalety AM i TT+HD Traffic to zdecydowanie TomTom wypada lepiej, zauważ, że ta aplikacja jest o wiele "młodsza" od aAM.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2013, 10:35:48 wysłana przez WWoytek »
->>>----TomTom-Go-Mobile---->

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 02, 2013, 11:32:19 »
Mam aktualną aAM i aktualnego Tomtoma. Nie mam żadnych dodatkowych usług płatnych.

Tomtom po prostu ma sporo starsze mapy i tu przegrywa, przez co wychodzą takie kwiatki.
Za to routing aAM to nadal często wycieczki turystyczne po nieznanym mieście.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 02, 2013, 11:48:28 »
Tomtom po prostu ma sporo starsze mapy i tu przegrywa, przez co wychodzą takie kwiatki.
Aktualność to jedno a kategoryzacja i restrykcje drogowe to drugie.

Za to routing aAM to nadal często wycieczki turystyczne po nieznanym mieście.
Ja osobiście nie doświadczyłem tego ani w rodzinnym Lublinie ani jeżdżąc po Poznaniu czy przejeżdżając przez Warszawę.
Może dlatego, że na maksa ograniczyłem routing po drogach "miejska lokalna" i gorszych (a jeżdżę na szybkiej).
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 02, 2013, 19:02:17 »
Może. Ja nie ograniczałem, nie chcę za bardzo kombinować, bo potem mi będzie robił objazdy przez pół miasta żeby nie przejechać małego kawałka drogą z kostki.

Ale faktem jest, że szybka nadal routuje dość łopatologicznie, nie biorąc pod uwagę np. tego, że każdy manewr kosztuje czas, że kierowca który "leci" jedną drogą cały czas prosto wyciąga na niej średnią prędkość X, a taki który na nią wjedzie i za 200 metrów zjedzie, zupełnie inną.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline Yankee

  • ***
  • 256
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II N7100
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 03, 2013, 19:10:45 »
Do jazdy po Europie TomTom a do jazdy po Polsce aAM.

Wystarczy raz zapłacić za TomToma i mamy dożywotnio aktualizacje map i programu (o ile android będzie dożywotnio funkcjonował). Do jazdy po europie wystarczy takie coś. Jak kots potrzebuje to można na wyjazd wykupić za grosze radary i HDtraffic na miesiąc.
Jak nie zapłacimy nic, to mamy nawigację na zawsze na aktualnych mapach.

aAm ma w kraju bardzo dokładną mapę, adresy i ograniczenia prędkości na drogach. Cena EU jest za droga i na dodatek jak minie okres za który zapłaciliśmy przestaje nawigować.
Najlepiej mieć oba :-)
Wadą obu jest to że są na etapie wstępnej wersji beta.

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 03, 2013, 19:22:22 »
Właśnie tak zrobiłem i mam obydwie. Cena za dożywotniego Tomtoma nie jest wysoka, na wyjazdy za granicę się przyda i bez dodatków.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline WWoytek

  • ***
  • 329
  • TomTom Go Mobile Android
  • Sprzęt: Xiaomi Redmi Note 4X
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 03, 2013, 19:41:01 »
I takim to sposobem osiągnęliśmy konsensus  :ok: a w perspektywie niedalekiej przyszłości samo się okaże która z tych map osiągnie prowadzenie  :)

ja podobnie jak Koledzy posiadam i aAM i TT (z przewagą na TT - dożywotnie i aktualne mapy za niewielkie pieniądze + HD Traffic niekoniecznie wykupiony na rok tylko na potrzebę dalszego wyjazdu np. na miesiąc i działa super), aAM po zakończniu subskrypcji trzeba wyłożyć kasę na następną i tu cena/ koszty działają rosnąco na naszą niekorzyść. TT jest o wiele młodszy od aAM ale działa bezproblemowo, może dlatego że ta firma to taki "rekin" na rynku gps to tym samym mają większe możliwości, lepszych programistów, doświadczenie. Zobaczymy za rok jak to się rozegra w tym wyścigu... o pierwsze miejsce w niezawodności, aktualności map i rzeczywistego ruchu aut na drogach z odwzorowaniem tego na tych właśnie aplikacjach gps.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2013, 19:44:07 wysłana przez WWoytek »
->>>----TomTom-Go-Mobile---->

*

Offline rgr

  • *****
  • 1044
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 05, 2013, 12:49:15 »
No bez jaj, tak ciężko wpisać w google/allegro: stacja multimedialna android?

http://allegro.pl/listing.php/search?string=android&category=20178

A PNA to już jest na pęczki. Zresztą iGo sprzedaje swoją nawigację na Androida tylko z dedykowanymi PNA.

Ech, myślałem że pokazało się coś w chińskich cenach znanych z WinCE -- a nie sprzęt od 2k wzwyż. Może i dla Kowalskiego, ale takiego powyżej przeciętnej.
To nie tablica ogłoszeń !

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 05, 2013, 13:39:32 »
Jak chcesz, to ten sam sprzęt kupisz na eBayu za 40% polskiej ceny. Sam tak kupowałem 2 lata temu Eonona z WinCE.

*

Offline meszugga

  • 48
  • Płeć: Kobieta
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 06, 2013, 14:27:00 »
To i mnie dopadł temat co robić z aAM. Kończy się to co wykupiłam a nowości i zmian nie widać.
Dawno temu Aqurat odpisał mi na mój problem że za kilka tygodni wyjdzie wersja 1.5 z poprawką i nic się nie dzieje, kilka już było kilka razy.
Wykupię TomToma i jak się sprawdzi to do AutoMapy już nie wrócę, nie można olewać klienta w nieskończoność.
Zauważyłam że na tym forum też zimowy sen i wielu trafnie tu piszących przestało zaglądać

*

Offline spinnek

  • ***
  • 396
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Tab (GT-P1000)
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 06, 2013, 17:33:38 »
@meszugga

Kurcze, no daj zarobić Polakom ;)

Jak już aAM Cię wnerwia, to może NE wypróbuj chociaż, zanim Holendrom nabijesz kabzę? ;)

Inna sprawa, że przecieram ze zdumienia oczy... Sam zgłaszałem do pomocy technicznej jeszcze w końcu grudnia problem odnośnie aAM z pętlą ładowania się map przy instalacji, piszą o tym problemie często i zaniżają średnią oceniający produkt na Google Play (w tej chwili - średnia ocen to mało budujące 3.1 plus ostatnie komentarze raczej negatywne), też była mowa o tym, że ma wyjśc nowa wersja.. I cisza. Dane SR są bodajże z początku grudnia.

No cóż, aAM wymaga ogromu cierpliwości :)

Inna sprawa, że zauważyłem cykliczność, że najpierw musi być zrobiona nowa wersja wAM (właśnie kilka dni temu się pojawiła), teraz pewnie czas na iAM, potem, na szarym końcu ;), czas będzie na aAM. To dziwne, bo aAM przecież robi firma trzecia (JAVART)...

*

Offline Yankee

  • ***
  • 256
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II N7100
Odp: Co robić z aAutoMapą
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 06, 2013, 20:26:31 »
Wszelkie chaotyczne ruchy nie wskazane. Zarówno aTT jak i aAM są w fazie wczesnej bety i oba mają swoje minusy.
Choć mając do wyboru aAM i aTT wybrałem aTT z uwagi na to, że pieniądze wydane teraz na pewno nie będą stracone bo jeśli aTT będzie kiepski przez nawet i najbliższy rok to i tak zapłaciłem za dożywotnie aktualizacje.
Niestety na chwilę obecną złotego środka nie ma takiego jakim była AM na WinMob.