AM na Androida?

  • 79 Odpowiedzi
  • 48143 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 20, 2011, 10:48:30 »
Cisza jak makiem zasiał. Trzeba czekać znów do 1 kwietnia na jakiś "przeciek" :P

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 20, 2011, 13:26:44 »
Cześć.

Czy coś w temacie się ruszyło? W firmie trzeba zmienić kilkanaście słuchawek a na WM6.5 /ze względu na AM/ operator zaproponował naprawdę leciwe telefony bo innych nie ma, albo właśnie coś na androidzie. I nie wiem czy przedłużać licencje czy trzeba kupić coś pod googla.

Pozdrawiam, M.

Chcesz znać moje zdanie? Odpuść sobie na razie WM, chociażby ze względu na brak nowych słuchawek u operatorów. Wymień na coś z Androidem, zainstaluj NaviExperta i korzystaj. W międzyczasie może się w końcu pojawi AM na Androida. Ja mam licencję na AM do maja 2012, jeżeli do tego czasu nie pojawi się AM na Androida, ew. AM na WM nie zacznie w końcu poprawnie działać to przechodzę do obozu NaviExpert.
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 20, 2011, 16:23:04 »
Na Androida jest dobrze działająca MapaMap, kilkunastu znajomych się przestawiło i docirają do celu.
Z AM na Androida nie ma nawet obiecanek.

*

Offline twinsen

  • ****
  • 528
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS Pocket Loox n560, Samsung i9000 Galaxy S
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 20, 2011, 20:38:23 »
Może Aqurat nie stać na programistów, którzy potrafią programować pod Androida, nie mówiąc już o wykorzystaniu możliwości sprzętu. Jedno ogłoszenie nie czyni programu na Androida ;-)
--
twinsen

*

Offline Teodoryk

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A696, Samsung I9070, Acer 811 3G
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 20, 2011, 21:28:59 »
Czy coś w temacie się ruszyło? W firmie trzeba zmienić kilkanaście słuchawek

Miałem taki sam dylemat ponad rok temu, nie czekałem tylko mam teraz Androida i mnóstwo różnych nawigacji do wyboru, używam Sygic który na Polskę kosztuje 15€ i DZIAŁA w mojej opinii wyśmienicie.

Jeżeli pragniesz poczekać i przekonać się jak Nasi Ulubieńcy totalnie zawalą sprawę, to ryzykuj. Twoja kasa. Dostaniesz subskrypcję na rok za horrendalną sumę a następnie zostaniesz wiecznym i  mocno wkurzonym betatesterem wiecznie niedziałającej aplikacji.  vide iAM. Może więc pora zacząć wyciągać wnioski ?   A nieudacznikom grzecznie podziękować za pomocą nieodnawiania subskrypcji.

*

Offline pasza_sadyka

  • ***
  • 366
  • Sprzęt: Xperia Neo
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 20, 2011, 21:51:59 »
Szkoda bo zaletą AM jest chyba najlepsza adresacja. Z drugiej strony rozważam opcję dodatkowego pakietu internetowego i jazdę z nawigacją od googla, co prawda nie ma bajerów z traficcem ale z drugiej strony działa w miarę przyzwoicie. Ostatni tydzień jeżdżę właśnie z tym programem.

*

Offline mkursor

  • **
  • 139
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 20, 2011, 22:09:58 »
Ja sobie odpuszczam AM na Androida. Nawet jak wyjdzie to nie zamierzam (jak napisano wyżej) być "wiecznym betatesterem".
Jeżdżę póki co na NE i czekam na TomToma.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 20, 2011, 23:54:26 »
Szkoda bo zaletą AM jest chyba najlepsza adresacja. Z drugiej strony rozważam opcję dodatkowego pakietu internetowego i jazdę z nawigacją od googla, co prawda nie ma bajerów z traficcem ale z drugiej strony działa w miarę przyzwoicie. Ostatni tydzień jeżdżę właśnie z tym programem.
No tylko algorytmy wyznaczania tras są moim zdaniem kiepściutkie... Dużo używam w celach testowych i proponowane przez Googla trasy czasami rozbawiają mnie do łez ;)

*

Offline darek.sko

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note 4 + Google Maps
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 21, 2011, 11:01:10 »
Ja już sobie odpuscilem am na andka. Trasa Londyn - Kielce - Warszawa - Marki - Białystok - Siedlce - Wołomin - Lublin itp itd - Londyn pokonana z TT bezproblemowo. 3000 mil bez jednego zwisu, oczywiście czasem traffic pokazywał głupoty ale bez większego wpływu na czas przejazdu. Wyszukiwanie Google działa przyzwoicie, podobnie poi. 290 funtów dobrze wydane.

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 23, 2011, 10:46:10 »
a Aqurat nie ma jakiegoś rzecznika prasowego, który łaskawie udzieliłby jakiejś informacji n/t wersji na androida? Moim zdaniem nie jest dobrze milczeć i nie mówić nic potencjalnym klientom...

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 26, 2011, 09:15:31 »
Nie ma co ściemniać, jeżdżenie po Europie z nawigacją online, to nie jest ani wygodny, ani tani pomysł.
W tmacie tych, którzy chcą jeździć po Europie to nie do końca rozumiem czekanie na AM. Przecież w Europie Automapa korzysta z map Navtequa, czyli takich samych jak np. w iGo. Więc po co?

*

Offline Sonny

  • ***
  • 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S 2
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 28, 2011, 15:31:27 »
Wracając do głównego tematu:
Obecnie mamy AutoMapę 6.9 może więc wersja 7.0 będzie także dostępna na Android ? Myślicie, że jest na to szansa ?
Pozdrawiam
Sonny

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 29, 2011, 23:19:11 »
Dzisiaj macałem Galaxy Note i się przymierzam do zakupu więc lepiej niech się pospieszą :)
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline statler

  • **
  • 209
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto G6 Plus
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 31, 2011, 15:44:01 »
Dzisiaj macałem Galaxy Note i się przymierzam do zakupu więc lepiej niech się pospieszą :)

Nie liczyłbym na to zbytnio. U mnie w firmie jest sto kilkanaście licencji na WM. Ze względu na styczniową wymianę sprzętu i przesiadkę na Androida, Dział Infrastruktury już kilkakrotnie pisał do Aquratu z pytaniem o wersję na tę platformę. Jeden jedyny raz dostali wymijąjącą odpowiedź, z której nie dało się nic wywnioskować.

*

Offline Waszko

  • *****
  • 1330
  • Sprzęt: TomTom Go 5200 WiFi, Discover
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 31, 2011, 20:35:47 »
Coś mi się wydaje że prędzej ujrzymy TomTom na androida niż Am :ok:

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 31, 2011, 20:51:23 »
Jeśli o mnie chodzi, to może być i Tomtom ;)

*

Offline Bankier

  • ****
  • 763
  • Sprzęt: TomTom 1015
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 01, 2011, 08:53:31 »
Coś mi się wydaje że prędzej ujrzymy TomTom na androida niż Am :ok:

Skoro AM ma problem na iOS, gdzie jest jedno urządzenie, to co będzie na androidzie ?:)
Mimo wszystko bym wolał AM na andku, bo mógłbym się pozbyć archaicznego WinCE :mrgreen:

*

Offline Sonny

  • ***
  • 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S 2
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 01, 2011, 09:32:31 »
Kiedyś miałem przyjemność korzystać z TomTom'a jeżdżąc po Warszawie i  bardzo fajnie się spisywał. Jeśli więc Aquart się nie pospieszy z wejściem na Androida, to TomTom może zgarnąć klientelę czekającą właśnie na AutoMapę. Ja wybiorę to co będzie pierwsze (przy założeniu, żę TomTom, będzie w ludzkiej cenie), gdyż czekanie do nie wiadomo kiedy, na nie wiadomo co (gdyż nie wiemy czy AM na Androidzie będzie taka stabilna jak na WM, czy będą z nią takie problemy jak na iOS) nie jest czymś co mi się podoba i co akceptuję w świecie, gdzie wszystko ma być dla potencjalnego klienta...
Pozdrawiam
Sonny

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 01, 2011, 12:38:29 »
... Dział Infrastruktury już kilkakrotnie pisał do Aquratu z pytaniem o wersję na tę platformę. Jeden jedyny raz dostali wymijąjącą odpowiedź, z której nie dało się nic wywnioskować.

I nie spodziewaj się niczego innego w najbliższym czasie.
Ludzie, zrozumcie wreszcie że, tam pracuje raptem 2 programistów  "na krzyż", a cała reszto to tylko otoczka finansowo-marketingowa.  :]

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 02, 2011, 11:59:04 »
[gmod]Proszę o skończenie offtopa i trzymanie się tematu. To jest wątek o Automapie na Androida, a nie o WinCE itp.[/gmod]

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 04, 2011, 08:13:55 »
OT wydzielony
można w wydzielonym śmiecić dalej  :-?
ten wątek przenoszę do działów Androidowych tam będzie mniej offtopu

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 04, 2011, 11:55:58 »
Kiedyś dobrym obyczajem było podawanie linku do wydzielonego wątku :) nawet jeśli był offtopowy ;)
Nic to, znalazłem :)
Polecam Regulamin forum !!

*

Offline spolak

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.icsr.agh.edu.pl/~polak/
  • Sprzęt: Asus 636N, SGN
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 06, 2011, 15:31:30 »
Czy coś w temacie się ruszyło? W firmie trzeba zmienić kilkanaście słuchawek a na WM6.5 /ze względu na AM/ operator zaproponował naprawdę leciwe telefony bo innych nie ma, albo właśnie coś na androidzie. I nie wiem czy przedłużać licencje czy trzeba kupić coś pod googla.

A tak na serio, ciekawe czy AM na Androida, podobnie jak parę lat temu AM  4.0, pojawi się "jeszcze przed wakacjami" :wink:  albo ...  "jeszcze przed nowym rokiem" - fajnie pomarzyć. :mrgreen:

[admin]warez (marcinl)[/admin]
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 20:19:54 wysłana przez marcinl »

*

Offline mareko

  • **
  • 217
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 09, 2011, 01:13:19 »
Napisalem pare maili do supportu AM z zapytaniem kiedy mozna sie spodziewac na androida ?
Odpowiedzi takie same : Nic nie wiemy, nie powiemy.  :sad:  :mrgreen:

*

Offline spolak

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.icsr.agh.edu.pl/~polak/
  • Sprzęt: Asus 636N, SGN
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 13, 2011, 09:36:40 »
Napisalem pare maili do supportu AM z zapytaniem kiedy mozna sie spodziewac na androida ?
Odpowiedzi takie same : Nic nie wiemy, nie powiemy.  :sad:  :mrgreen:
Wkrótce zamierzam kupić telefon z Androidem i widzę, że jako wieloletni, wierny użytkownik AM, będę ... musiał się z nią chyba  pożegnać.   :S

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 13, 2011, 15:59:00 »
Ja właśnie kupiłem Galaxy Note, trzeba będzie poszukać jakiejś nawigacji. Szkoda, że Aqrat tak się opóźnia, potem pewnie już mi się nie będzie chciało wracać
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline mareko

  • **
  • 217
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 19, 2011, 23:43:30 »
Panowie (i Panie jesli takowe czytają)

Po kilku dniach testów różnych nawigacji (NaviExpert, CoPilot, Sygic) i po rozważeniu postawy jaką prezentuje Automapa doszedlem do następującego wniosku :

Musze sie na zawsze pożegnać z AM !!! Dlaczego ?
Oto dlaczego - android dominuje juz na rynku telefoni komórkowej a oni sobie lecą w kulki i nawet nie chcą podac orientacyjnego terminu wydania AM na andka. A przeciez wielu wiernych klientów (w tym ja) wstrzymaloby sie z wyborem innej navi gdyby AM miala wyjsc np. do 3 miesiecy. Ale oni wola nic nie mowic, mysle ze powód jest prosty - są w głębokiej i ciemnej duu***pie z tym systemem i nawet jesli wydadzą jakąs wersje w bliżej nieokreslonym czasie to bedzie znowu to samo co przerabialismy dotychczas - czyli beta testy na userach, ktorzy nie tylko testują ale jeszcze frajerzy płacą za to :D

Dlatego kategorycznie powiedzialem pass i wybieram Sygica. Mapy dobre a w Europie to juz bardzo dobre, update dosc czesty. Licencja dozywotnia za 140 zl na cala Europe a ostatnio nawet naprawili jedną rzecz, ktora sprawiala ze sie apka wieszala na SGS-ach. Czyli podejscie do klienta maja wzorowe.


*

Offline DeNavarro

  • 48
  • Sprzęt: Samsung Galaxy II, HTC 3600
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 20, 2011, 08:09:22 »
Ja prztestowałem NaviExperta i też rezygnuję z AM. Trudno, skoro dla firmy Aqurat android to jakiś trędowaty system to ich problem.
Rzeczywiście, ostatnie dane pokazują, że to najbardziej popularny system na smartfonach. Niech sobie odpuszczają taki rynek.
Pozdrawiam

*

Offline frankie12

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 01, 2011, 19:07:04 »
Panowie (i Panie jesli takowe czytają)

Po kilku dniach testów różnych nawigacji (NaviExpert, CoPilot, Sygic) i po rozważeniu postawy jaką prezentuje Automapa doszedlem do następującego wniosku :

Musze sie na zawsze pożegnać z AM !!! Dlaczego ?
Oto dlaczego - android dominuje juz na rynku telefoni komórkowej a oni sobie lecą w kulki i nawet nie chcą podac orientacyjnego terminu wydania AM na andka. A przeciez wielu wiernych klientów (w tym ja) wstrzymaloby sie z wyborem innej navi gdyby AM miala wyjsc np. do 3 miesiecy. Ale oni wola nic nie mowic, mysle ze powód jest prosty - są w głębokiej i ciemnej duu***pie z tym systemem i nawet jesli wydadzą jakąs wersje w bliżej nieokreslonym czasie to bedzie znowu to samo co przerabialismy dotychczas - czyli beta testy na userach, ktorzy nie tylko testują ale jeszcze frajerzy płacą za to :D

Dlatego kategorycznie powiedzialem pass i wybieram Sygica. Mapy dobre a w Europie to juz bardzo dobre, update dosc czesty. Licencja dozywotnia za 140 zl na cala Europe a ostatnio nawet naprawili jedną rzecz, ktora sprawiala ze sie apka wieszala na SGS-ach. Czyli podejscie do klienta maja wzorowe.

Potwierdzam w 100%.  Jeżdżę z Sygic'iem od kilku tygodni. Ostatnia wersja jest rewelacyjna tak wizualnie jak i pod względem dopracowania "technicznego". Nie ma mowy o zwiechach. Ostatecznie pożegnałem się z AM choćby za ich ignorancję, która nie wróży dobrze nie tylko im, ale także użytkownikom AM.

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: AM na Androida?
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 01, 2011, 19:37:01 »
Erm... Czy ja dobrze widzę na stronie Sygica? 15 euro i dożywotnia aktualizacja za darmo za Polskę? To tyle co za roczny pakiet AM...
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4