[wydzielony] OT z wątku: Jak skopiować pliki z Garmina, MapSource lub BaseCamp do aAM

  • 7 Odpowiedzi
  • 5355 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rgr

  • *****
  • 1044
Witam,
od wczoraj jestem posiadaczem automapy na androida ( chyba szczęśliwym )
Trochę się uśmiechnąłem. Pierwszy szczęśliwy użytkownik Automapy (oprócz kol. jachraniaka rzecz jasna :) ).

To nie tablica ogłoszeń !

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Trochę się uśmiechnąłem. Pierwszy szczęśliwy użytkownik Automapy (oprócz kol. jachraniaka rzecz jasna :) ).
Trochę się uśmiechnąłem. Sami nieszczęśliwi użytkownicy, a w AppStore Automapa rządzi od grudnia 2011  :mrgreen:
Widok praktycznie się nie zmienia... W okresie wyjazdów wakacyjnych na prowadzenie wychodzi EU...
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2014, 20:02:16 wysłana przez jachraniak »

*

Offline rgr

  • *****
  • 1044
Trochę się uśmiechnąłem. Pierwszy szczęśliwy użytkownik Automapy (oprócz kol. jachraniaka rzecz jasna :) ).
Trochę się uśmiechnąłem. Sami nieszczęśliwi użytkownicy, a w AppStore Automapa rządzi od grudnia 2011  :mrgreen:
Widok praktycznie się nie zmienia... W okresie wyjazdów wakacyjnych na prowadzenie wychodzi EU...
Jaka platforma, taki wybór :) .

PS. To w nawiasach to liczba ocen? Bogato...

To nie tablica ogłoszeń !

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Jaka platforma, taki wybór :) .

PS. To w nawiasach to liczba ocen? Bogato...
Jeśli to miał być sarkazm, to nie udało się... Może kolega po prostu nie wie, że AppStore to największy na świecie sklep z aplikacjami... Więc wybór jest.

Tak, te cyferki w nawiasach to liczba ocen, od ostatniej aktualizacji.

No ale widzę, że pozycja aAM w google play jest podobna,
https://play.google.com/store/apps/category/TRAVEL_AND_LOCAL/collection/topselling_free?hl=pl
 tyle że w AppStore mogę jeszcze porozbijać na bezpłatne, płatne i najbardziej dochodowe, więc łatwiej ocenić co tak naprawdę ludzie pobierają i dlaczego... I wbrew czemu :)

Nie uważasz, że to jakiś paradoks? AM niezależnie od platformy wszędzie jest hejtowana, a mimo to świetnie sobie radzi.

*

Offline rgr

  • *****
  • 1044
W GooglePlay też jest podział na płatne, bezpłatne, najlepsze, dochodowe i coś tam jeszcze (nie pamiętam - nie używam).

Patrząc na ocenę AM (3,8) to jest znacznie niższa od NE (4,2), a w porównaniu z Yanosikiem, który ma 4,5, to katastrofa (chociaż IMHO do nawigacji to Yanosik nie nadaje się).

PS. Po spojrzeniu na inne aplikacje, to AM ma wyjątkowo niskie oceny (najniższe*). I tyle w temacie "świetnie sobie radzi".

* - znalazłem tylko jedną apkę, z którą AM wygrywa - Mapamap.

To nie tablica ogłoszeń !

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
znalazłem tylko jedną
Zastanawiam się czy bardziej jesteś nieudolny czy nieobiektywny ...
Garmin viago - 3.2
Navigo, NavigoPlus - 2.3
NAVIGON Europe - 3.6
Navmax - 3.7
TomTom Europa - 3.5
...
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F

*

Offline rgr

  • *****
  • 1044
znalazłem tylko jedną
Zastanawiam się czy bardziej jesteś nieudolny czy nieobiektywny ...
(lista zapomnianych aplikacji)
...
No k.. gratuluję!

PS. Żeby nie było, że nie starałem się - Navigation2GO - 3,5 (nie mam pojęcia co to jest)
To nie tablica ogłoszeń !