Ankieta

Czy chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?

Tak
7 (77.8%)
Nie
2 (22.2%)
Może
0 (0%)

Głosów w sumie: 9

Głosowanie skończone: Kwiecień 26, 2012, 12:50:44

[ANKIETA] chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?

  • 13 Odpowiedzi
  • 21456 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

remigiusz.b

Jestem posiadaczem Motoroli Atrix i chciałbym i napisać kilka istotnych FAQ i poruszyć temat rom'ów których jest coraz więcej dla Atrixa, niestety mam związane ręce ponieważ nie ma działu.


Osoby głosujące "nie" proszę o opinie na forum.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2012, 09:38:51 wysłana przez remigiusz.b »

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Czy chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2012, 13:27:53 »
W czym problem? Pisz w "Motorola Android". Jeśli rzeczywiście zbierze się tych wątków trochę i ktoś poza Tobą będzie w nich pisał, co potwierdzi, że użyszkodników jest więcej, na pewno ktoś utworzy odpowiedni dział i przeniesie do niego istniejące wątki.

*

remigiusz.b

Odp: [ANKIETA] chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2012, 13:39:28 »
Z jednej stron masz racje, ilość tematów poświęcona Motoroli Atrix i Flipout jest stosunkowo mała, aczkolwiek nie rozumiem jednej zależności Flipout ma tyle samo tematów co Atrix i ma swój dział. Mimo próśb kilku osób od dłuższego czasu nikt nic nie zrobił w temacie działu dla Atrixa. Moja propozycja jest taka aby zrobić na razie dział ogólny Motorola Atrix (tak jak jest to w wypadku Flipout) i wrzucić wszytko co jest związane z Atrixem, czas pokaże czy warto będzie go rozbudowywać na podziały.



« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 14:05:40 wysłana przez remigiusz.b »

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: [ANKIETA] chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2012, 14:28:06 »
Gdzie widzisz tyle samo tematów? Jest jeden temat tak naprawdę, z jednym pytaniem i jedną odpowiedzią. Pozostałe tematy to odnośniki do newsów na stronie głównej (2) oraz prośby o założenie działu (3). Możemy oczywiście założyć dział by spełnić te prośby, ale jak dotąd nic nie wskazywało na to że nie pozostanie on pusty. Jesteś pierwszym użytkownikiem Atrixa który zadeklarował chęć zebrania wiedzy na temat tego modelu. Jeśli tak się stanie, dział oczywiście zostanie założony. Po prostu nie chcemy tworzyć kolejnych  działów w których nic się nie dzieje. Dla pojedynczych tematów dotąd wystarczał ogólniejszy dział Motorola Android. Jeśli będzie większe zainteresowanie - zmienimy to i dział zostanie utworzony.

*

remigiusz.b

Odp: [ANKIETA] chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2012, 14:53:06 »
OK, w takim razie zabieram się do pracy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 14:56:49 wysłana przez remigiusz.b »

*

Offline Makubo

  • ****
  • 939
  • Płeć: Mężczyzna
  • System: Android 8.0
  • Sprzęt: LG G7 ThinQ
Odp: [ANKIETA] chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2012, 09:35:25 »
Do administracji --> jaki problem w założeniu osobnych działów, nawet jeśli z początku będą prawie puste to się z czasem zapełnią. Ale najważniejsze, że dana osoba będzie mogła zadać pytanie w konkretnym dziale a nie w ogólnym gdzie wszystko jest wymieszane ze sobą.
"We are the Borg, resistance is futile!"

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: [ANKIETA] chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 29, 2012, 15:10:34 »
Technicznie oczywiście nie jest to problem. Ale sprawa zakładania działów przypomina trochę dyskusję o tym co było pierwsze - kura czy jajo. Zwolennicy kury, tak jak Ty, twierdzą, że najpierw ma być dział, by móc pisać posty. Zwolennicy jaja uważają, że najpierw powinny być posty, by warto było je grupować w nowym dziale. Którąś opcję wybrać trzeba i tak się złożyło, że ja jestem za jajem ;)

*

Offline Makubo

  • ****
  • 939
  • Płeć: Mężczyzna
  • System: Android 8.0
  • Sprzęt: LG G7 ThinQ
Odp: [ANKIETA] chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 11, 2012, 11:16:56 »
Technicznie oczywiście nie jest to problem. Ale sprawa zakładania działów przypomina trochę dyskusję o tym co było pierwsze - kura czy jajo. Zwolennicy kury, tak jak Ty, twierdzą, że najpierw ma być dział, by móc pisać posty. Zwolennicy jaja uważają, że najpierw powinny być posty, by warto było je grupować w nowym dziale. Którąś opcję wybrać trzeba i tak się złożyło, że ja jestem za jajem ;)

Ja się z tym absolutnie nie zgadzam.
Weźmy taki przykład - wprowadzasz się do nowego mieszkania i co? - najpierw zaczynasz od umeblowania czy od tego co w tych meblach będziesz chował? Bo na razie to dział Motorola wygląda tak, że analogicznie ubrania i naczynia walają się wymieszane po podłodze i kątach w tym mieszkaniu i czekają aż ktoś je w meblach posegreguje. A każdy gość rzuca prezent (wątek) na podłogę bo nie ma nawet gdzie go schować.
Ja osobiście by tu coś znaleźć to muszę używać szukajki a ona za rewelacyjnie tutaj nie działa na tym forum.

Wielkie brawa dla tego co daje z przodu swoich wątków nazwę [atrix] bo bez tego totalnie bym nie wiedział czego dotyczy zapytanie lub tytuł wątku a wiadomo nie każdego modelu dany temat może się tyczyć.

Jeśli są, jak to mówisz "jajka" to dla nich jest dział główny Motorola ale reszta informacji powinna być uporządkowana tematycznie wedle danych smartfonów. Inaczej obecny stan rzeczy to, przoszę o wyrozumiałość, burd.... ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2012, 11:20:33 wysłana przez Makubo »
"We are the Borg, resistance is futile!"

*

remigiusz.b

Odp: [ANKIETA] chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 11, 2012, 12:31:58 »
Wielkie brawa dla tego co daje z przodu swoich wątków nazwę [atrix] bo bez tego totalnie bym nie wiedział czego dotyczy zapytanie lub tytuł wątku a wiadomo nie każdego modelu dany temat może się tyczyć.

Dziękuje. Na razie skupiam uwagę na podstawowych FAQ, następnie przejdę do Romów i innych ciekawostek.



*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: [ANKIETA] chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 11, 2012, 12:39:21 »
Makubo, przesadzasz chyba. Dział Motoroli z Androidem to niecałe 1,5 strony wątków i ogarnięcie tego nie wymaga nadludzkich wysiłków ani korzystania z szukajki. A na pewno jest to znacznie łatwiejsze niż wchodzenie kolejno do 15 działów z jednym tematem wewnątrz. Posługując się Twoim przykładem, póki dobytek składa się z jednej koszuli i talerza, można się obyć bez garderoby i szafek kuchennych. I to tyle odnośnie dywagacji teoretycznych. Dział Motorola Atrix zostanie założony, ponieważ dzięki koledze remigiuszowi.b nie będzie już pustym, bezużytecznym meblem  :ok:

*

Offline Makubo

  • ****
  • 939
  • Płeć: Mężczyzna
  • System: Android 8.0
  • Sprzęt: LG G7 ThinQ
Odp: [ANKIETA] chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 11, 2012, 13:50:22 »
Makubo, przesadzasz chyba. Dział Motoroli z Androidem to niecałe 1,5 strony wątków i ogarnięcie tego nie wymaga nadludzkich wysiłków ani korzystania z szukajki.

No ja tam wyznaję inną filozofie, myślę wedle określonych schematów i tak szukam informacji podążając wedle określonych ścieżek: google - wortal/portal - dział - poddział - wątek - post.
Ale bardzo cieszy mnie decyzja o nowym dziale dzięki temu 1,5 stronicowy dział Motorola skurczy się do jednej strony a ja leniwy jestem w szukaniu informacji hehe ;)
"We are the Borg, resistance is futile!"

*

remigiusz.b

Odp: [ANKIETA] chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 19, 2012, 10:21:07 »
Dział Motorola Atrix zostanie założony, ponieważ dzięki koledze remigiuszowi.b nie będzie już pustym, bezużytecznym meblem  :ok:

Odświeżam temat ;)

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: [ANKIETA] chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 19, 2012, 13:09:41 »
zrobione  :ok:

*

remigiusz.b

Odp: [ANKIETA] chcieli byście dział poświęcony Motoroli Atrix ?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 22, 2012, 13:56:23 »
Wielkie dzięki !!!