x7500 i słuchanie muzyki przez sluchawkę bt

  • 0 Odpowiedzi
  • 889 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jackpe

  • **
  • 140
    • Zdrowie psychiczne
  • Sprzęt: Galaxy Tab P1000, SGS i9000, Compaq 8710p
x7500 i słuchanie muzyki przez sluchawkę bt
« dnia: Wrzesień 21, 2008, 11:16:16 »
Witam
Mam 2 pytania może nie najciekawszej najbardziej przydatne, ale zawsze:)
Pierwsze to współpraca X7500 i słuchawki bt Sony Ericsson HBH-610A. To takie bardziej z ciekawości. Czy da się za pomocą tej słuchawki słuchać muzyki z x7500? Jest to zwykła słuchawka mono. Pytam, ponieważ aby ją połączyć z x7500 muszę nacisnąć 1 raz przycisk na słuchawce, a wtedy automatycznie w pda uruchamia mi się program do wybierania głosowego. Po naciśnięciu przycisku na słuchawce do chwili uruchomienia tego programu w słuchawce jest normalnie odtwarzana muzyka. Niekiedy a raczej rzadko udaje mi się włączyć i słyszeć muzykę podczas rozmowy, a rozmawiam baaardzo długo. Wygląda to w ten sposób że już po zainicjowanej rozmowie włączam dowolny odtwarzacz i bez problemu słyszę muzykę, której głośność automatycznie się dostosowuje do rozmowy tel. Ale udaje mi się to raz na kilkanaście rozmów. Nie mam pojęcia dlaczego. Nie pytajcie po co chcę słuchać muzyki podczas rozmowy:) To jest jedno z takich pytań teoretycznych.
Drugie dotyczy klawiatury. Co zrobić aby w czasie rozmowy tel klawiatura automatycznie nie przechodziła w tryb numeryczny? Często potrzebuję coś zapisać w czasie rozmowy i niestety zamiast liter mam tylko cyfry i nie da się tego w żaden sposób wyłączyć?
Pozdrawiam wszystkich
 
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2008, 19:13:52 wysłana przez jackpe »