Serwis UK

  • 2 Odpowiedzi
  • 933 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline wpmike

  • *****
  • 1169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia Z
Serwis UK
« dnia: Maj 15, 2008, 13:51:33 »
Hmmm... Jeśli chcecie mieć odświeżony wygląd (nową obudowę) wystarczy, że wyślecie im palmtopa z informacją, że źle złożyli poprzednim razem w serwisie (tak jak u mnie to było). Wymienili mi ten plastik z tyłu (z oczkiem kamerki), który popękał właśnie z powodu wadliwego złożenia. Przy okazji wstawili mi nową płytę główną, bo GPS nie działał (urwało się gniazdko od zewnętrznej anteny). O dziwo (co mnie naprawdę zdziwiło - nie ruszali w ogóle folii na wyświetlaczu. Ale co się do nich nadzwoniłem i ich namęczyłem, to tylko ja wiem (co 2-3 dni przez prawie 3 tygodnie) ;) Opłacało się!

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Serwis UK
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2008, 00:26:04 »
Hmmm... Jeśli chcecie mieć odświeżony wygląd (nową obudowę) wystarczy, że wyślecie im palmtopa z informacją, że źle złożyli poprzednim razem w serwisie (tak jak u mnie to było). Wymienili mi ten plastik z tyłu (z oczkiem kamerki), który popękał właśnie z powodu wadliwego złożenia. Przy okazji wstawili mi nową płytę główną, bo GPS nie działał (urwało się gniazdko od zewnętrznej anteny). O dziwo (co mnie naprawdę zdziwiło - nie ruszali w ogóle folii na wyświetlaczu. Ale co się do nich nadzwoniłem i ich namęczyłem, to tylko ja wiem (co 2-3 dni przez prawie 3 tygodnie) ;) Opłacało się!

a co jak ktos ma gwarancje w PL a nie w UK ?
bo tutaj tacy mili nie sa  :grin:

*

Offline wpmike

  • *****
  • 1169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia Z
Odp: Serwis UK
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2008, 17:17:20 »
Ja mam gwarancje US :) Sprawdź sobie na stronie http://service.europe.htc.com/ czy Twoje urządzenie (po numerze seryjnym) ma gwarancję w UK.