HTC Athena, Windows Mobile 6.5.5 PLK dla HTC x7500.

  • 2 Odpowiedzi
  • 4545 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HTC Athena, Windows Mobile 6.5.5 PLK dla HTC x7500.
« dnia: Czerwiec 09, 2015, 23:55:37 »
Witam.
Mam problem z ROM'em Windows Mobile 6.5.5 PLK dla HTC x7500 zamieszczonym na forum. O ile wszystko ładnie i płynnie w porównaniu do 6.1 Ery chodzi, to nie mogę z WiFi się łączyć. W menedżerze bezprzewodowych połączeń nawet nie ma możliwości włączenia WiFi. W opcjach "Karty sieciowe" jednak widzi kartę WiFi.
Próbowałem przez mtty wgrywać plik wygenerowany przez mac1 (też na forum jest poradnik), ale nic to nie dało.
Myślałem, żeby zmienić ROM na AP 4.0, ale mam problem z wgraniem SPL 3.5 (3h szukałem jak przywróćić telefon do "użytku").
Mam nadzieję, że ktoś mi poradzi, co z tym można zrobić.
Z góry dziękuję.
Tomasz.

Odp: HTC Athena, Windows Mobile 6.5.5 PLK dla HTC x7500.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2017, 17:53:15 »
mam podobny problem z  htc x7500 athena windows mobile 6.5 MiChY rom który się wiesza i tez nie widzi wifi próbowałem go odblokować  AthenaUnlocker żaden inny rom nie podchodzi może kolega zna jakiś inny program który może  mi pomóc

*

Offline malylysy

  • ******
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: HTC Athena, Windows Mobile 6.5.5 PLK dla HTC x7500.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2017, 01:12:36 »
Problem jest taki, że T.Ryczaj zadał pytanie ponad dwa lata temu i nikt mu nie odpowiedział.
Myślę, że raczej mało jest dziś ludzi z tym sprzętem, którzy na dodatek grzebią w nim. Czas płynie i takie smartfony są raczej w szufladach, jako egzemplarze kolekcjonerskie. Sam mam taka szufladę.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.