HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?

  • 185 Odpowiedzi
  • 39773 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 13, 2007, 23:35:47 »
Sprawdzilem dzisiaj jak to jest.
W salonach niewiekle wiedzą - wg nich w magazynach nie ma nic.
W tzw dostawie kuriera przy przedlużeniu umowy na stanie mają kilka sztuk - ale cena przy przedlużeniu umowy wynosi sztywno tyle samo ( a wtedy nie zdejmą Ci locka za darmo - dopiero po dwóch latach)
W wysyłce(kurierze) nie można zakupić bez umowy - i kółeczko się zamyka.
Jak zwykle " takie rzeczy to tylko w Erze" ( tym razem ma to wydźwięk negatywny).
 
potrzebna zgoda

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 13, 2007, 23:47:54 »
czyli co? przy przedłużaniu umowy tez chcą 4,5 tys? to niech się wypchają.. i ja biorę połowę tańszy abonament a telefon kupuję przez ebay w UK za 2,5tys zł.. :D (o ile są już metody na simlock? > chyba,żee ROM zmienić?)

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 14, 2007, 00:10:50 »
Metody na zdjęcie jeszcze nie ma - gdyby nie to to też juz bym kupił .
Z drugiej strony sporo jest raportów o uszkadzających się microdrive-ach , chyba warto mieć gwarancję .
Aczkolwiek mój kontakt potwierdził iż kilku klientów którym zaproponowano ( ze znacznymi zniżkami) sprzęt - odesłalo go ze względu na wielkość i brak mozliwości prowadzenia normalnych rozmów telefonicznych.
Jeśli tak samo  bedzie z ich  nastepnymi prestizowymi klientami to być może zapadnie decyzja o wprowadzeniu promocji dla noemalnych klientów ( szaraczków).
Era zamówiła przecież już pewną ilość brandowaną na nasz ryneki i jeśli w ciągu najbliższego miesiąca sprzedaż się nie ruszy to bedzie to wprowadzone w  promocję.
Chyba im w tym pomożemy i też nie rzucimy się aby kupować za dość słoną cenę ( zwłaszcza że złotóka się umacnia i import bedzie bardzo opłacalny).
Prawdopodobnie też ERA nie przygotuje updatu do WM6 dla tego modelu. Myslę iż HTC zaproponuje konkurencyjną cenę w Polsce przez swoje kanały dystrybucji.
potrzebna zgoda

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 14, 2007, 00:20:15 »
no to ja się wstrzymam do tego czerwca.. i zobaczymy.. :)
a własnie.. jak to z tym WM6? będzie można wrzucić ROM od x7501 ?? bo już przywykłem do WM6.. i fajnie byłoby :)
Cytuj
i brak mozliwości prowadzenia normalnych rozmów telefonicznych.

w sensie takich trzymając telefonu w ręce? a niby czemu nie? to nie jest wyposarzone w głośnik i mikrofon do niegłośnowówiącego? bo z tego co po screenach widziałem, to w łapie zmieściłby się.. :)
Napisane: Kwiecień 14, 2007, 00:18:32
Cytuj
Prawdopodobnie też ERA nie przygotuje updatu do WM6 dla tego modelu.

oni do tej pory nie zrobili do Wizarda nic nowszego niż AKU 2.2 ... to to nie "prawdopodobnie" a na pewno nie będize update.. ;] > chyba, że naprawde będą musieli o klienta powalczyć.. :P

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 14, 2007, 00:53:11 »
mnie spodobal sie tylko i wylacznie czarny HTC Ameo .... a teraz gross dostepnych modeli/egz jest w kolorze srebrnym .... buuuuu
wiec i chyba tak bede musial poczekac ... a cena zapewne spadnie, byleby nie musialbym za dlugo czekac  8)

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 14, 2007, 00:59:28 »
Niestety Athena nie ma standardowego głośniczka do rozmowy telefonicznej - wyłacznie do trybu głośnomówiącego - oczywiście mozna rozmawiać trazymając jak zwykły telefon ale pod warunkiem iż ściszymy do mnimum tryb głośnomówiący - ale mimo to osoby obce będą słyszeć treść  tej rozmowy.
Oczywiście można bez problemu wrzucić ROM od X7501 - układowo jest to to samo urządzenie .
potrzebna zgoda

*

Offline toja

  • ***
  • 343
  • Płeć: Mężczyzna
  • POZNAŃ
  • Sprzęt: iPhone4S, iPad3
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 14, 2007, 10:51:01 »
Qrde, mam coraz większy dylemat jak ten osioł przy żłobie: z jednej strony Athena, która właściwie nie ma konkurencji za to wydaje się mieć tyleż wad co zalet, a z drugiej strony Ultimate 7150, któremu jak dla mnie brakuje niewiele (przede wszystkim host usb). Pozostaje trzymać emocje na wodzy i czekać, czekać ... tylko jak długo ???

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 14, 2007, 11:21:03 »
dla mnie raczej Ultimate odpada, ze względu właśnie na brak host'a.. 
no i nie wiadomo jaka cena.. poza tym ma mniejszy wyswitlacz.. a dla mnie ten 5'' to też zalicza się do zalet Atheny.. :)

*

tramp

Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 14, 2007, 11:56:11 »
ja tam się Wam dziwię chlopaki, cegła jakich mało niby służąca do rozmów telefonicznych :))

ja tam bym się decydował na UMPC przy takich zapatrywaniach, przecież to jako telefon to może od razu kupić sobie analogowego Centertela - może nawet za darmo by się udało :)))
kompletnie nieudany wyrób HTC

zamiast się skupiać na wygodnych komputero-telefonach produkują cegły dla maniaków
Nokia z kolei produkuje telefony

i tak kółko się zamyka

*

Offline toja

  • ***
  • 343
  • Płeć: Mężczyzna
  • POZNAŃ
  • Sprzęt: iPhone4S, iPad3
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 14, 2007, 12:38:11 »
ja tam się Wam dziwię chlopaki, cegła jakich mało niby służąca do rozmów telefonicznych :))...

nie masz racji, rozmiar universala jest jeszcze do zaakceptowania, zwłaszcza gdy korzystasz ze słuchawki BT.
Klawiatura nie ma sobie równych - chyba każdy kto raz napisał jakiś tekst na keybordzie execa zgodzi się ze mną w 200%;
miałem Wizarda, rozmiar - przyznaję - wygodniejszy jednak po 40-ce wzrok już nie ten i ekran 2,8" odpada. Dla mnie ekran 3,6" to absolutne minimum dlatego wybór sprzętu mam ograniczony przez naturę ;D.

Cytuj
zamiast się skupiać na wygodnych komputero-telefonach produkują cegły dla maniaków
IMHO HTC produkuje wygodne "komputero-telefony" jak je ładnie nazwałeś; no ale przecież o gustach się nie dyskutuje...

dla mnie raczej Ultimate odpada, ze względu właśnie na brak host'a.. 
no i nie wiadomo jaka cena.. poza tym ma mniejszy wyswitlacz.. a dla mnie ten 5'' to też zalicza się do zalet Atheny.. :)
Co do Atheny zgadzam się z Tobą całkowicie: wyświetlacz to bezsprzeczny atut, ale rozmowa telefoniczna w wyłącznie głośnomówiącym trybie to już krok w tył :-[

O Ultimate jest ostatnio bardzo mało informacji, może dołożą hosta zanim się pojawi na rynku? Tak tylko się rozmarzyłem ;)

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 14, 2007, 12:56:10 »
Funkcjonalność telefonu w tym urządzeniu jest wątpliwa bez słuchawki BT - ale pozostałe użytecznośći PDA  /szybkość transmisji HSDPA ( 1,8Mbps) / dużo RAM-u /twardy dysk- Microdrive/ GPS/ ekran 5 cali/klawiatura odłączana   .
To nie jest cegła dla maniaków ale narzedzie pracy.
Odwracając twój wywód okreslę iz urządzenie z ekranem 2,8 cala( Wizard Hermes itd ) są dla maniaków wybajerowanych telefonów   bo pracować na ich ekranach  nie można bez lupy  ;D
JAk widzisz w moim profilu - mam zarówno Hermesa ( transmisja) jak i Universala - wielkość ekranu/klawiatura - niestety już po 40 -stce  - zmuszanie się do ogladania danych/stron internetowych w zbyt malym rozmiarze to już nie to.
W chwili obecnej takim prawie super sprzętem jest dla mnie ( SONY UX1XN) na tej aukcji sprzedawany bardzo tanio : http://www.allegro.pl/item185177675_sony_ux1xn_male_jest_piekne_.html
ale nie ma pewnej niezbednej funkcjonalności - nie może słuzyć jako typowy PDA ( ma tylko VISTĘ)  .
Wielkość - Atheny - ja i tak Hermesa w futerale i Universala w futerale noszę w teczce.
Dla mnie athena może zastąpić  właśnie te dwa urządzenia. 
potrzebna zgoda

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 14, 2007, 13:06:26 »
Cytuj
ja tam bym się decydował na UMPC przy takich zapatrywaniach

UMPC za drogi.. (tzn nie mówię, że Athena tańsza.. ale UMPC nie będzie w promocji u operatora)..to raz. dwa: UMPC z modułem telefonu jak narazie jest niewiele. No i trzy: czas życia na baterii wyrzuca urządzenia z wyścigu :)
Napisane: Kwiecień 14, 2007, 13:01:52
poza tym widziałem tego Sony w akcji, u człwowieka w ręce, w sklepie w UK. Muszę stwierdzić, że jak dla mnie, to dla Windowsa pełnowymiarowego(Vista) to raczej 10'' minimum.

*

Offline toja

  • ***
  • 343
  • Płeć: Mężczyzna
  • POZNAŃ
  • Sprzęt: iPhone4S, iPad3
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 14, 2007, 13:09:24 »
Metody na zdjęcie jeszcze nie ma - gdyby nie to to też juz bym kupił .
Z drugiej strony sporo jest raportów o uszkadzających się microdrive-ach , chyba warto mieć gwarancję .

Czy microdrive w Athenie to takie samo novum jak skrzynia biegów w bolidzie Kubicy??? ;D
Trochę mnie wystraszyłeś tą informacją.

Zgadzam się również, że należy przeczekać okres pazerności operatorów i doczekać się metody na zdjęcie SIM
locka.


*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 14, 2007, 13:17:27 »
a czy to nie jest tak, że SIMlock siedzi w ROMie? i jeśli np. T-Mobile udostępnia PDA bez umowy tak jak ERA (no chyba, że nie udostępnia:D) to zrobić kopię tego z SIMlockiem i wgrać tego bez? > i wtedy byśmy gwarancje mieli,bo standardowo w razie kłopotów przywrócić ROM z SIMlockiem.
Ja pamiętam, że w taki właśnie sposób ściągałem SIMlocka z SPV E200.

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 14, 2007, 14:15:26 »
SIMLock jest w Romie urzadzenia ale poza zakresem ulegającym nadpisaniu w czasie zmiany/flaszowania.
Zmiana ROM nie zdejmuje/zakłada SIMLOCKA we wszystkich obecnie produkowanych urządzeniach HTC .
 Athena/Ameo w ERZE jest sprzedawana bez promocji - oznacza to iż SIMLOCK jest sciągany za darmo przez ERĘ na podstawie numeru IMEI. Dokładnie tak samo jest w TMobile - ale ceny bez umowy ( bez SIMLocka) są powalające i tu i tam.
Są sprzedawane urzadzenia z lockiem dużo taniej ale zdjecie go u operatora  ( 600 PLN w Erze albo 150 Euro w TMobile to trochę za drogo - zwłąszcza że nie jest to robione od reki i zdalnie)   
potrzebna zgoda

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 14, 2007, 14:18:19 »
za jakis czas na xda developers pewnie znajda sposób na zdjęcie simlocka i bedzie po problemie ;)

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 14, 2007, 14:20:11 »
mi tam simlock ERY nie będzie przeszkadzał.. byleby zechcieli mi PDA sprzedać z umową :D

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 14, 2007, 14:24:06 »
poczekajcie do wakacji to napewno ceny spadna i wtedy mozna kupowac

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 14, 2007, 14:25:55 »
za jakis czas na xda developers pewnie znajda sposób na zdjęcie simlocka i bedzie po problemie ;)
Myslę uiż to będzie prędziej niż czerwiec - już ekipa pracuje nad tym tematem  ;D
Gdzieś znalazłem łopatologiczne określenie wartości Atheny  zgodnie z realizowanymi funkcjami :
- TomTom Go (400-500 euro)
- Modem UMTS (100-200 euro)
- PDA  z duzym ekanem VGA (300 euro)
- Telefon z UMTS  (100-200 euro)
A tu zebrałem ceny z niektórych państw Europy, cena w Erze za bardzo nie odstaje  ;D

Francja: http://www.expansys.fr/p.aspx?i=146296
€1 089,95

USA: http://www.mobileplanet.com/p.aspx?i=145430
$1,224.95

Portugalia: http://www.expansys.pt/p.aspx?i=146719
€1.194,95

Irlandia: http://www.expansys.ie/p.aspx?i=145430
€1,124.95


Niemcy: Wyłacznie w  sieci TMobile 2 letni kontrakt 499,99 €

UK: http://www.expansys.com/p.aspx?i=145430
£739.95

Holandia: http://www.expansys.nl/p.aspx?i=146755
€1.189, 95


Grecja: http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=146755
€1,194.95

Hiszpania: http://www.expansys.es/p.aspx?i=146755
€1.159, 95


Athenie brakuje tylko radia ( a myślę iż dodanie Bluetooth stereo NOKIA HS-12W i już będzie wszystko). ;D
Zalaczam kilka ciekawych zdjęć porównawczych oraz nowych akcesoriów:
porównanie wielkości
stacja dokująca
stacja dokująca
kabel DSUB/Svideo/USB

Na koniec zdjęcia z wnetrza Atheny ( dozwolone od lat 18-tu )
Microdrive 8GB

Mainboard
Radioboard

Athena rozebrana
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2007, 16:36:34 wysłana przez jas_pik:: Janusz Piwiński »
potrzebna zgoda

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 14, 2007, 17:48:10 »
hmmm, jaki fajny dock, rozumiem iz nie ma w boxowym zestawie  ???

BTW czy to jest oryginalny produkt od HTC (dock) czy jakas dorobka kogos innego ?
to raz a dwa, to czy czarna edycja Atheny ma inne nazewnictwo czy tez ... takie samo a rozni sie jedynie rynkiem zbytu i kolorem .. i tylko tym ?!

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 14, 2007, 19:07:45 »
Dock oraz kabel  jest firmowany przez HTC . Niestety do kupienia osobno - nie jest częscią zestawu , tak samo jak kabelek z taką samą funkcjinalnością ( on jest dużo tańszy)  .
Czarna Athena jak na razie jest w sieciach sprzedaży DOPOD oraz HTC.
Dużo zdjęć Ameo z T-Mobile można znaleźć tutaj:
http://amd.co.at/anti/?pocket/pics/Ameo/
Miłego ogladania  ;D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2007, 22:14:10 wysłana przez jas_pik:: Janusz Piwiński »
potrzebna zgoda

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 15, 2007, 01:55:19 »
no tak, ladne i duze ...... i klawiatura QWERTZ  ;D

jakos kolorystyka w ponizszym linku o wiele bardziej do mnie przemawia ..... pomijam cyrylice na kbrd

http://www.mobile-review.com/pda/review/htc-advantage-en.shtml

*

Offline icemont

  • ****
  • 507
  • Sprzęt: HTC Touch Pro WM 6.5 WWE; HTC P3300 - WM 6.0 PL
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 15, 2007, 14:54:05 »
No to niezłe rzeczy tu piszecie ;) Przy okazji ujawniliście kolejny i już chyba ostatni gwóźdź do trumny Atheny – brak głośniczka  pozwalającego na normalne prowadzenie rozmowy. Wiem, że w taki sprzęcie należy używać Słuchawki i to najlepiej BT, sam używam takiej do Universala ale czasem na szybko trzeba zadzwonić i tu kicha. Wygląda na to, że moduł telefoniczny jest tu tylko do transmisji danch, a ja jestem zwolennikiem jednego urządzenia.
No to ja już odpuszczam na 100% Athenę; raz - cena i brak możliwości zakupu w promocji – jak na razie, dwa - brak głośniczka no i ten rozmiar. Czekam na i-mate 7150 może on godnie zastąpi uniwerslakę.
max 4 linijki - Regulamin !!
Motorola A925 > MDA III (Blue Angel) > MDA Pro (HTC Universal) > HTC P3300 (HTC Artemis) & HTCTouch Pro (HTC Raphael)

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 15, 2007, 15:36:23 »
Tu masz porównanie z Imate:
http://pdadb.net/index.php?m=pdacomparer&id1=721&id2=687
A porównanie wielkościowe do Hermesa masz na tym zdjęciu:

Do kultowej nokii 6310i oraz Palm-a 750v

Zaś dla innych dobrym porównaniem będzie to: hx4700 i athena


Bardzo ciekawy jest system VueFlo:

potrzebna zgoda

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 15, 2007, 18:54:04 »
jak dla mnie Ultimate odpada ze względu na:
- zestawienie "brak HDD" i microSD > rozsądne karty microSD będą zapewne za kilka lat, zauważcie że na miniSD nawet teraz trudno dostać 4GB nie mówiąc o większej pojemności
- beak USB host
- brak trybu macro w kamerze, a często przychodzi mi potrzeba zrobienia zdjęcia tekstu, gdzie bez AF raczej nie da rady.


dlatego chyba przeboleję brak głośniczka w Athenie, chociaż będę musiał znaleźć słuchawkę, która pozwala na łądowanie bez wyłączania BT (obecnie mam BT Stereo, które niestety wyłączają się na czas ładowania)

Nie wiedziałem o tym VueFLO.. ciekawa sprawa. Coś podobnego bodajże ma być w iPhone(miało być innowacją.. a tu widać HTC jest szybciej :D)

*

Offline icemont

  • ****
  • 507
  • Sprzęt: HTC Touch Pro WM 6.5 WWE; HTC P3300 - WM 6.0 PL
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 15, 2007, 19:56:51 »
jas_pik dzięki już kiedyś zrobiłem sobie to porównanie na tej stronie  8)
W i-macie jakoś kiepsko wypada bateria bo zaledwie 1400 mAh ale mam nadzieję, że to jeszcze poprawią. Procesor to rozumiem, że jest taki sam w Athenie i w i-mate 7150 tylko w tym pierwszym inaczej ustawiony?

Super_Ghost no fakt aparat w i-mate to zaledwie 1,9 mpix i trochę jak na dzisiejsze czasy za mało, dokumentów tym czytelnie nie pstrykniesz :(
Za to waga i-mata jest powalająca jak na taki duży sprzęt  bo zaledwie 180 g., a to dużo mniej bo uniwersal ma ok. 280 g. No i ma radio FM co dla mnie jest dużym plusem, reszta właściwe pozostaje jak w HTC Universalu
max 4 linijki - Regulamin !!
Motorola A925 > MDA III (Blue Angel) > MDA Pro (HTC Universal) > HTC P3300 (HTC Artemis) & HTCTouch Pro (HTC Raphael)

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 15, 2007, 20:01:12 »
mnie się wydaje, że 1,9MPx w i-mate nie byłoby problemem, gdyby miał on (tak jak Athena) AutoFocus czyli zarazem tryb macro.

no i fakt, waga Atheny jest trochę przerażająca.

A wie ktoś, czy PDA takiej wielkosci dałoby się umocować do paska i czy owy futerał, przez sieć dostarczany, ma takie mocowanie?


*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 15, 2007, 21:06:18 »
hm... to może was zainteresować  :o
http://allegro.pl/item183591080_era_mda_ameo_pierwszy_na_allegro_pewny_sprzedawca.html
o tym wiadomo z komentarzy na głównej PDA :)
o..a tu moze pytanie do sprzedawcy, jeśli zagląda na ten wątek: Mógłbyś zrobić jakieś fotki dokładne tego futerału? :)
-ciągle interesuje mnie kwestia czy ma on mocowanie do paska i czy da się komfortowo z tym żyć? :D
Cytuj
http://www1.era.pl/phones/phone_details.php?type=1&subtype=0&id_phone=1344
 8) ::)

no to już chyba było w tym wątku?

*

Offline Bio

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 15, 2007, 21:47:04 »
już polubiłem Ameo :] Vario i Vario II staniały mocno dzięki temu :D