HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?

  • 185 Odpowiedzi
  • 39767 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline toja

  • ***
  • 343
  • Płeć: Mężczyzna
  • POZNAŃ
  • Sprzęt: iPhone4S, iPad3
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 15, 2007, 21:57:10 »

... jakieś fotki dokładne tego futerału? :)
-ciągle interesuje mnie kwestia czy ma on mocowanie do paska i czy da się komfortowo z tym żyć? :D
...

raczej nie ma mocowania do paska: http://www.youtube.com/watch?v=6m2Fhsh1lTU


*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 16, 2007, 07:29:31 »
już polubiłem Ameo :] Vario i Vario II staniały mocno dzięki temu :D

daj wyciąg z cennika jak możesz.. :) (wiem, leniwy jestem)
Napisane: Kwiecień 15, 2007, 23:33:11
toja dzięki za video.
No to widzę, trzeba będzie pokombinować, aby go poupychać po kieszeniach czy cóś. Albo samemu zrobić jakiś niewielki, odzielny pokrowiec na klawiaturę i odzielny na PDA - coby klawiaturę np. w kieszeń spodni wsadzić... No.. jeszcze się pomyśli :D

*

Offline toja

  • ***
  • 343
  • Płeć: Mężczyzna
  • POZNAŃ
  • Sprzęt: iPhone4S, iPad3
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 16, 2007, 12:16:15 »
toja dzięki za video.
No to widzę, trzeba będzie pokombinować, aby go poupychać po kieszeniach czy cóś. Albo samemu zrobić jakiś niewielki, odzielny pokrowiec na klawiaturę i odzielny na PDA - coby klawiaturę np. w kieszeń spodni wsadzić... No.. jeszcze się pomyśli :D

Nic nie trzeba kombinować; klawiatura utrzymywana jest w pokrowcu za pomocą magnesów, zresztą też za pomocą magnesów trzyma się Atheny  ;D
Co do wieszania na pasku lub innej formy przenoszenia - zareklamuję tutaj firmę Yagals (obecna na Allegro) http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3556546, w której sam kupiłem do swojego SPV M5000 saszetkę dopasowaną do PDA + portfel. Szeroki asortyment, prawdziwa skóra i przystępna cena  :) Nie, nie mam żadnych profitów od tej firmy. Po prostu jestem zadowolony z zakupu.

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 16, 2007, 15:46:42 »
z tym chowaniem klawiatury to chodziło mi o to aby całośc była cieńsza, gdize klawiaturę chowamy do kieszeni, bo powinna się zmieścić. Natomiast z PDA kombunujemy, aby gdzieś wygodnie (już cieńszego) zamocować w jakimś innym pokrowcu. No trudno mi spekulować, musiałbym mieć w ręce :D

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 17, 2007, 02:58:17 »
Cytuj
ja tam bym się decydował na UMPC przy takich zapatrywaniach

UMPC za drogi.. (tzn nie mówię, że Athena tańsza.. ale UMPC nie będzie w promocji u operatora)..to raz. dwa: UMPC z modułem telefonu jak narazie jest niewiele. No i trzy: czas życia na baterii wyrzuca urządzenia z wyścigu :)
Napisane: Kwiecień 14, 2007, 13:01:52
poza tym widziałem tego Sony w akcji, u człwowieka w ręce, w sklepie w UK. Muszę stwierdzić, że jak dla mnie, to dla Windowsa pełnowymiarowego(Vista) to raczej 10'' minimum.

1. z tego co czytalem na zagranicznych forach moduly telefoniczne do UMPC sa / beda glownie do data a nie voice .... wiec dostep do netu tak, ale nie bedzie to zapewne dzialalo jak telefon, choc kilku producentow modulow HSDPA chce zrobic z tego najwyrazniej telefon (np. sierra wireless)  ;D
2. 10cali jest juz calkiem duze i jeszcze lekkie .... moj z klawiatura TC1100 wazy 1,8kg a bez niej .... duzo lepiej bo 1,4kg .... jak dla mnie to co z tego ze UMPC wazy 900gram skoro nic na tym nie widac, i kosztuje duzo wiecej niz ma mozliwosci (wydajnosc, wielkosc ekranu, uzytecznosc ekranu jak i samej konstrukcji)

dla zwolenikow UMPC link do malego testu wydajnosciowego paltformu Core oraz Pentium-M

http://www.pocketables.net/2007/04/benchmark_battl.html
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2007, 03:14:32 wysłana przez andy_bez_wandy »

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 17, 2007, 09:30:28 »
no bo czy można zrobić coś, co będzie jednocześnie za małe i za duże?










jak najbardziej tak... udowodniono na przykładzie i nazwano UMPC ;]

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 17, 2007, 10:56:33 »
z tym chowaniem klawiatury to chodziło mi o to aby całośc była cieńsza, gdize klawiaturę chowamy do kieszeni, bo powinna się zmieścić. Natomiast z PDA kombunujemy, aby gdzieś wygodnie (już cieńszego) zamocować w jakimś innym pokrowcu. No trudno mi spekulować, musiałbym mieć w ręce :D

swoja droga to ja zdecydowanie wole odczepiana kbrd ... nie widac, nie ma, nie wazy, nie trzeba nosic, jedna kieszen wiecej wolna  ;D
chce biore versus nie chce nie biore .... end of story

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 17, 2007, 16:05:59 »
swoja droga to ja zdecydowanie wole odczepiana kbrd ... nie widac, nie ma, nie wazy, nie trzeba nosic, jedna kieszen wiecej wolna  ;D
chce biore versus nie chce nie biore .... end of story
no też tak myślę, dzięki temu PDA cieńszy.. a klawiaturę możemy gdzieś wcisnać.. i wyciągać tylko do SMSów lub potrzeby pisania innego tekstu :)

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 19, 2007, 20:23:13 »
to wyglada ciekawie
niech ktos kto zna niemiecki sprawdzi czy to nie jest uszkodzone czy cus bo troche tanie mi sie to widzi

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 19, 2007, 21:54:10 »
chciałem powiedzieć że tak :
http://www.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.de%2Fws%2FeBayISAPI.dll%3FViewItem%26item%3D190104558546&langpair=de%7Cen&hl=en&ie=UTF8

no ale nie wiem czemu nei działa.. pierwszy raz mi się zdaża.. aby nie działało googlowate tłumaceznie stron.. :|
Napisane: Kwiecień 19, 2007, 21:47:53
z opisu by wynikało że w pełni sprawny..

a co wżniejsze BEZ SIMLOCKA!!!!!!!!!!!!!!!



tylk odziwi mnie w opisie Micro-SD oraz podczerwień.. bo z tego co ja iwem to on nie ma podczerwieni.. i posiada mini-SD.. no ale może po prostu przeoczenie autora??

ale propozycja bardzo ciekawa.. ktoś sie odważy?? ;>
Napisane: Kwiecień 19, 2007, 21:51:11
w dodatku koleś ma  prawie 84 tys komentarzy z czego 98.8% pozytywnych.. ;]

hmm.. a moze by tak wyłozyć gotówkę i olać ere?? :D

*

Offline Krzychu Blues

  • *
  • 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GPSMap60CS, 60CSx, Colorado 300, FS Loox N560
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 20, 2007, 11:39:32 »
Ornitolog:
Cytuj
nie wiecie czy play planuje dorzucić do swojej oferty jakies palmofony?

Internet w playu drogi, to nie jest platforma na palmofony, gdzie zazwyczaj chodzi o szybki dostęp i dużą ilość transmitowanych danych. Jak ktoś kupi Atenę, to nie po to by rozmawiać ! Od tego ma się telefon.
Krzysztof.
ETrexLegend, GPSMap60CS, 60CSx, Colorado 300.
Yakumo Delta X5, FS N560.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 20, 2007, 15:54:03 »
jednak gdzieś słyszałem pogłoski ze jeszcze przed wakacjami ma wejsc jakiś tanszy net w playu i ma być taniej niż u innych nawet o 15% ale moze to tylko pogłoski

*

Offline mariuszgsm

  • ***
  • 463
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: x7500
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 24, 2007, 01:16:36 »
Juz mona kupic Ameo bez locka http://allegro.pl/item188951982_super_nowosc_nowy_mda_ameo_bez_simlocka_gps.html ale wydaje mi sie ze i tak cena z kosmosu ...

*

Offline Goompie

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA AMEO - (HTCX7500)
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 29, 2007, 11:50:23 »
Próbowałem szukać różnić pomiędzy x7501 a x7500
Ta podstawowa to WM 6.0 w x7501 i WM 5.0 w x7500
W związku z tym pytanie czy kupując x7500 (np w erze) możliwy będzie upgrade do WM 6.0 czy też ten system przeznaczony jest tylko do x7500 i po to właśnie producent oferuje ten sam sprzęt z dwoma nazwami ?

Druga różnica na stronie www.htc.com to jedna kamera 3MP w x7501 i dwie (3MP i VGA) w X7500, ale to akrat jak dla mnie wydaje się jakimś błędem w tekście HTC. No chyba że się myle i w praktyce takie różnice występują ?

Pozdrawiam

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 29, 2007, 11:52:50 »
była już o tym mowa przecież... Te sprzęty różnią się TYLKO softem...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2007, 12:14:55 wysłana przez Super_Ghost »

*

Offline Goompie

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA AMEO - (HTCX7500)
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 05, 2007, 00:29:48 »
Zastanawiająca jest różnica w opisie kamer na oficjalnej stronie HTC ale to pewno przypadkowa pomyłka.
ROMów z WM 6.0 nie ma jeszcze nigdzie dostępnych ?
Napisane: Kwiecień 29, 2007, 10:57:31
No to kupiłem :)
Jakby ktoś widział ROM z WM 6.0 dla AMEO to proszę o info :)
Na i na jakim porcie tam chodzi GPS (tzn jaki port wpisuje się w ustawienia sprzętu i oprogramowanie nawigacyjne np automapa) Jaka prędkość ?
Posiadacze Ameo łączcie się ;))

*

Offline xprimo

  • ***
  • 477
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG G (E975)
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 05, 2007, 00:35:01 »
chciałbym go miec ale cena zaporowa zreszto wizarda mam dopiero kilka miesięcy :)

*

Offline Goompie

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA AMEO - (HTCX7500)
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 05, 2007, 00:48:38 »
Co do portu GPS to na XDA przeczytałem że 4
Jutro sprawdze w praktyce.
Jeszcze jedno: Czy w tego typu zabawkach też formatuje się baterię, czy jest to zbędne ?

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 05, 2007, 01:12:27 »
Goompie gratulujemy zakupu.
Oczywiście aku zawsze warto formatować - zawsze przedłuża to życie aku  ;D
Co do WM6 to wyłacznie obserwacja xda-developers może pomóc.
T-Mobile już oficjalnie wypuściło update WM6 do Excalibura to może i do Ameo szybko wypuści ( bo Era mimo iż jest już całkowicie TMobilem- poza logiem oczywiście - nie bedzie chyba aż tak wspaniałomyślna).
potrzebna zgoda

*

Offline Goompie

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA AMEO - (HTCX7500)
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 05, 2007, 22:22:15 »
Przesiadka z ETEN M700 na MDA AMEO to dość szokująca zmiana :)
GPS nie startuje tak szybko jak w etenie,  ale ekran to cudo.
Wrzuciłem zwykły divx na microdrive'a i chodzi bez najmniejszych zacięć na pełnym ekranie.
Telefon też całkiem fajnie sie sprawuje w połączeniu ze słuchawką BT
Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
A jak wrażenia innych właścicieli MDA AMEO ?

WM 6.0 podobno ma być dopiero za 2 miesiące
Na XDA pojawił się ROM RUU_Athena_HTC_WWE_1.25.405.2_1.38.00.00_Ship.rar
To spory skok w stosunku do tego co wgrywa T-Mobile.
Nie wiem tylko o co chodzi z tym opisem na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=305505

"this time i have tested it and its working 100 % i can only say to all of you out there that need it please be advise that this is only the original shipped rom for the htc black version and it will not install and run on any other unit beside the htc unit so all of you users whoare trying to install this riom on the t-mobile ameo or vis versa the tmobile rom on the htc x7500 this is not working for now untill yoru units will be cid unlocked."

Jak dla mnie to tylko ostrzeżenie dla tych którzy mają simlocka. Skoro w moim nie ma to znaczy że mogę wgrywać ?
Mam srebrne AMEO a ROM jest do czarnego X7500 ale jak zapewniano wcześniej w tym wątku to identyczne urządzenia różniące się tylko kolorem a x7501 dodatkowo systemem operacyjnym
Oczywiście pomijając fakt, że obecnie na ich ftp ten plik jest uszkodzony ale pewno lada dzień poprawią.

EDIT:

No i pojawił się kolejny post na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=305505

"ftp://xda:xda@ftp.xda-developers.com...00.00_Ship.rar
this is only to be used on the htc-x7500
this is the shipped rom with wm5 and not wm6
will work only on the htc branded device and not the dopod or tmobile "

Tylko na x7500 ?? Na T-mobile nie ??
I teraz nie wiem czy chodzi o to, że jak wgram do AMEO to go zepsuje, czy o to, że nie ma żadnej możliwości wgrania tego do czegoś co nie jest czarne i nie nazywa się HTC x7500 ?
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2007, 16:07:17 wysłana przez Goompie »

*

Offline mariuszgsm

  • ***
  • 463
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: x7500
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 07, 2007, 15:16:13 »
Tu jest ameo w bardzo rozsadnej cenie :http://allegro.pl/item193076615_nowy_ameo_z_gps_okazja_.html

*

Offline Goompie

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA AMEO - (HTCX7500)
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 07, 2007, 15:41:01 »
Cena faktycznie super, tylko ten simlock na T-mobile.
Ściągnięcie go w Polsce to doliczenie do ceny 2999 jeszcze 600 zł. No i wtedy mamy 3599 a to już cena standardowa.
Na dzień dzisiejszy simlocka z tego modelu ściągają tylko operatorzy.

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 08, 2007, 11:25:55 »
Palmtop Experts twierdzą, że u nich X7500 będzie za niecałe 4 koła, więc taniej niż "specjalna oferta" Ery. Mają mi dac znac kiedy będzie u nich dostepne to cudo. Powoli zaczynam szykowac kasę...

*

Offline Tomko

  • ***
  • 330
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XdaExec, Omnia, BB Bold.
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 08, 2007, 12:00:29 »
A swoją drogą to Era dziwna jakaś  ::) tu : http://www1.era.pl/phones/phones.php?type=1&subtype=0&firm=18
Ameo tańsze od MDA PRO  :o - nawet jeśli dotyczy to umów biznesowych z "górnej półki"....
Broń - To prawo wolnego człowieka, nie przywilej nadany przez urzędnika.

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 08, 2007, 12:05:53 »
Haha....
Może ktoś chce się zamienić mam na zbyciu MDA Pro  z Ery  nie bedę się domagał dopłaty.... ;D ;D
potrzebna zgoda

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 08, 2007, 15:46:10 »
Goompie - może napisałbyś o tym sprzęciku kilka zdań na zasadzie "recenzji"? Ja chętnie bym się czegos dowiedział bardziej praktycznego, niż tylko opisy na stronie HTC. Z opisów to jestem napalony jak diabli (ale na wersję z WM6), natomiast nie ma nic cenniejszego, niż informacja z pierwszej ręki...

Przy okazji pytanie - jak się sprawuje bateria w tym cudzie? na ile starcza przy normalnym użytkowaniu? No i jak ten twardziel? Czy on działa na zasadzie "wbudowanej karty pamięci"? (tj. można na nim tez instalować programy, czy tylko przechowywać pliki?). I jak Ci współpracuje z N73? mam taką dostac służbową, więc pytanie to istotnie mnie dręczy ;) No i wiele, wiele innych pytań...

*

Offline Goompie

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA AMEO - (HTCX7500)
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 08, 2007, 17:51:58 »
6nt - Spróbuje tak na szybko odpowiedzieć na Twoje pytania, a bardziej szczegółowo postaram się innym razem bo teraz siedze w pracy.
Ja też wolałbym WM6.0 ale nie chciałem czekać do lipca a podobno dopiero wtedy mają wyjść takie modele.
No i wierze w magików z XDA którzy sprawią że i w moim AMEO zagości WM 6.0 :)
Bateria ma pojemność 2200 (Sanyo) i to nawet całkiem przywoita wartość. Przy  normalnej pracy wystarcza na jakieś 2 dni. Przy GPSie i nonstop podświetlonym ekranie można ją zajechać w kilka godzin :)
Wejście na ładowarkę jest standardowe (USB) można więc sobie podłączyć bez problemu do zapalniczki w samochodzie.
Jak tylko pojawi się jakaś zastępcza bateria to kupię żeby nie martwić się o przerwy w dostawie prądu ;)
Microdrive działa jak karta pamięci. Można na nim instalować co się chce no i przechowywać pliki. Dlatego nie kupowałem żadnej karty miniSD (taki jest slot) bo te 8GB w zupełności mi wystarcza :)
Całkiem przyjemnie używa się tego jako telefonu (oczywiście przez słuchawkę BT) Nie gubi zasięgu a wybieranie numeru na tak dużym wyświetlaczu nie stanowi żadnego problemu i nie wymaga rysika.
W AMEO mam jednak tylko karte prepaid bo normalnie do rozmawiania używam N73
To jak dla mnie najlepsza obecnie nokia. Duży jasny wyświetlacz, aparat 3MP i bateria która jak na telefon z UMTS trzyma całkiem przyzwoicie. Około 3 dni. Dla porównania w N95 czasem trudno popracować bez ładowania jedną dobę.

Jak będziesz miał jakieś następne pytania to pisz :)
Polecam divx na AMEO :) Obejrzałem z przyjemnościa cały filmw pociągu :)
Ciągle jestem pod wrażeniem, a miałem już troche tych zabawek ;) (MDA III, MDAIV, FUJITSU-SIEMENS N560, MIO A701, ETEN M700)
Ty jak widzę bawisz się teraz A701, więc zmiana wielkości i jasności ekranu będzie baardzo przyjemnym zaskoczeniem :)

Pozdrawiam

Rafał
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 18:00:48 wysłana przez Goompie »

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 08, 2007, 20:01:17 »
Dzięki za super odpowiedź. Mnie akurat czas nie przeszkadza, bo właśnie koło czerwca - lipca spodziewam się "strzału" kaski i właśnie wtedy kup[ię sobie "czarnego" X7501. Z Twojej opinii wynika, że HTC pomyśleli sobie: "co by można takiemu 6nt zaoferować? co tako gostek by chciał kupić?" i takiego zrobili ;)

Cieszy mnie tez Twoja opinia o N73. Dostanę toto jako służbówkę pod koniec maja, więc dobrze wiedzieć, że to żaden przereklamowany szajs (jak to się często zdarza - oj, tęsknię do mojej starej 6310i!).

Oczywiście bardzo chętnie poczytam jak będziesz miał czas napisac coś więcej o tym Ameo. Normalnie już bym poszedł i kupił ;) ;) ;)

*

Offline Tomko

  • ***
  • 330
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XdaExec, Omnia, BB Bold.
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 08, 2007, 20:22:39 »
LUUUUDZIE PRZEEESSSSTAAAAŃCIEEEEE  8) - już byłem zdecudowany na MDA PRO; a teraz to musze zastanowić sie nad AMEO  ;D
Broń - To prawo wolnego człowieka, nie przywilej nadany przez urzędnika.

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
Odp: HTC Ameo / HTC X7500 w ERA GSM - od kiedy ? czy z simlock ?
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 08, 2007, 20:23:56 »
Nie zastanawiaj się - qp! ;)