Czy na tym sie da pisać....?

  • 2 Odpowiedzi
  • 940 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czy na tym sie da pisać....?
« dnia: Grudzień 14, 2008, 11:25:05 »
Witam serdecznie starszych (stażem) kolegów na forum. Chciałbym nabyć x7500 jako mobilna rzecz do sprawdzania poczty, logowania do FTP i zarzadzania strona internetowa ktora administruje. Potrzebuje wiec moc napisać kilka słow na klawiaturze tego urządzenia, a przeraziłem sie troche testem gdzie na klawiaturę narzekają, a wrecz znalazłem na forum wypowiedz, że tekst na ekranie ukazuje sie z bardzo duzym opóźnieniem, praktycznie dopiero po napisaniu całego zdania pojawia sie na ekranie. CZY JEST AŻ TAK ŹLE? z tym X7500. Posiadaczy prosze o kilka słów komentarza. I jeszcze pytanie?> Nie macie na zbyciu takiego w stanie IGŁA lub nowego?

*

Offline snowcraft

  • **
  • 162
  • Sprzęt: HTC X7500 Orange/BB 8310 Era
Odp: Czy na tym sie da pisać....?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2008, 12:21:44 »
Jest czasami drobne opóźnienie, ale mi nie przeszkadza, no i nie są to zdania lecz kilka liter lub krótkie wyrazy.
Zarządzanie stroną ogranicza się jedynie do pisania? Nie wymaga dodatkowych narzędzi występujących np. jedynie pod normalną windą?
-----------------
Saludos

*

Offline fizol

  • Ekspert Blackberry
  • ***
  • 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • BlackBerry Addict
    • BBNews.pl
  • Sprzęt: Blackberry 9700/9520/9000/9530/ 8300/8310/ 7100/88
Odp: Czy na tym sie da pisać....?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2008, 18:16:22 »
A mi się udaje spokojnie na tej klawiaturze sprzętowej całkiem długie testy. Fakt, że nie należy ona do najwygodniejszych (klawiatura z IBM to to nie jest), ale naprawdę da się na niej pisać. Nie wszystkimi palcami, ale 4,5 lub 6 da się bez problemu. Trzeba się tylko trochę przyzwyczaić. Opóźnienie pewnie jest, tym większe im więcej aplikacji działa w tle i im bardziej zasyfiony jest sprzęt, ale ja powiem tak: dbam nie tylko o stan fizyczny, ale i softwareowy mojego Ameo i nawet jeśli jest to opóźnienie to jest na tyle nie przeszkadzające, że go nawet nie zauważyłem. Raz czy dwa może pomyślał dłużej, nawet się klepsydra pokazała, ale domyślam się, że to miało jakiś związek z przychodzącym w tle mailem (push-email).
Tak więc książki na tej klawiaturze pewnie i byś nie napisał, ale jakąś nowelkę - czemu nie:)
"Dotknij ciemności – jakiż sens,
gdy palec wskaże tę czy inną.
Nie w tym cel życia, co w nim jest,
lecz w wierze w to, co być powinno."