AutoMapa i X7500

  • 4 Odpowiedzi
  • 1491 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AutoMapa i X7500
« dnia: Październik 22, 2007, 02:18:11 »
Witam wlasnie wgralem sobie AM 4.1.2 no i przy wyznaczaniu dluzszych tras wywala out of memory. Wszystkie dzialajace programy zamkniete. Czy mozna cos na to poradzic (w systemie pokazuje storage 44 MB in use program 35MB in use)
Z gory dzieki za pomoc

Odp: AutoMapa i X7500
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2007, 09:08:34 »
Po calonocnej walce udalo mi sie uruchomic trase. Jedyna zmiana polegala na zezwoleniu na wyznaczanie trasy poprzez drogi platne i autostrady. Wczesniej mialem ustawione obie na pytaj. i wlasnie w trakcie wyswietlania okna pytaj AM sie wykladala. Troche dziwne ale prawdziwe. Czy ktos z szanownych kolegow mial podobny przypadek?

*

Offline wpmike

  • *****
  • 1169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia Z
Odp: AutoMapa i X7500
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2007, 09:32:12 »
Zglos do supportu AM.

*

Offline jacol

  • ***
  • 400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: całe pudło złomu
Odp: AutoMapa i X7500
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2007, 14:36:23 »
i wlasnie w trakcie wyswietlania okna pytaj AM sie wykladala. Troche dziwne ale prawdziwe. Czy ktos z szanownych kolegow mial podobny przypadek?

Nic takiego u mnie się nie dzieje. Okno jest wyświetlane i dalsze funkcje realizowane są prawidłowo.

Prawdę mówiąc, to za te parę tys km przejechane z wersją 4.1.2 to jeszcze mi się nie wyłożyła ani razu.
Sprawdź może ustawienia bufora danych mapy AM - u mnie jest 16 MB
Ponieważ wyświetlaniu okna towarzyszy dźwięk ostrzegawczy, sprawdź czy nie masz coś w tej kwestii przestawione
Co do zajętości pamięci to u mnie storage jest zajęte 64 MB, program memory 34 MB (WM6.0).

Odp: AutoMapa i X7500
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2007, 23:12:03 »
A zapomnialem dodac podstawowej sprawy mapa byla w wresji Europa i trasa byla z lublina do madrytu. Na pewno Europa jest znacznie bardziej pamieciozerna. Z trasami wyznaczanymi po Polsce tez nie ma problemu jezeli wybiore tylko mape Polski stworze trase kilka razy dookola polski (w przyblizeniu taka sama odleglosc jak z lublina do madrytu).
 No nic trzeba bedzie wyznaczac trasy kawalkami