Ekran po skręceniu działa OK

  • 35 Odpowiedzi
  • 40567 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tkossak

  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS A639
Odp: Ekran po skręceniu działa OK
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 27, 2007, 19:51:11 »
Parę miesięcy temu mój ASUS A639 był w naprawie w związku z rozkalibrowywaniem się ekranu (nawet w kilka minut po kalibracji), ale pomogło tylko na ok 4 miesiące. Jak zacząłem go używać znacznie bardziej intensywnie - problem znowu powrócił. Dwa tygodnie temu dokręciłem śrubki ale nic to nie dało. W ostatnią środę wysłałem pda drugi raz do serwisu i dzisiaj wrócił (szybko to niby zrobili). Wydaje mi się że wymienili ekran - bo ma teraz trochę inne kolory (jest bardziej czerwonawy). Potestuję teraz kilka dni i zobaczymy co się będzie dziać... Mam nadzieję że tym razem usunęli to na dobre :)

*

Offline tkossak

  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS A639
Odp: Ekran po skręceniu działa OK
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 18, 2007, 19:02:37 »
Zdaje się, że mniej więcej naprawili - mniej więcej, bo z dwa razy zdarzyło się że kliknąłem ekran w jednym miejscu, a tak naprawdę kliknęło się PARĘ cm obok... ale to były tylko te dwa przypadki, jak na razie nie musiałem kalibrować ekranu ani razu.

Odp: Ekran po skręceniu działa OK
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 06, 2008, 23:49:28 »
Hello!
Po kilku(dziesięciu) bojach z wiatrakami (wkrętakiem torx i moim asusem) poddałem się - dziś zabrał go kurier. Mam nadzieję że szybko się z tym uporają - jest mi w pracy niezbedny...
Jak dojdzie - dam znać.
Pzdr.

*

Offline Pawel92

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus A636N
Odp: Ekran po skręceniu działa OK
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 09, 2008, 17:44:58 »
Mam pytanie - czy ta piątka przy TORX5 oznacza wielkość wkrętaka czyli 0.5?

Odp: Ekran po skręceniu działa OK
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 14, 2008, 22:38:32 »
Helloł!
Dziś kurier przywiózł mi mojego Asusa (po 8 dniach, 6ciu roboczych) - na razie działa bezproblemowo  :ok: Przyznać musze że nieco sie obawiałem wysyłac do serwisu - opinie nt Oriki nie zachęcały. Serwis w Koszalinie uwinął się szybko - wymiana lcd. Pzdr.

*

Offline Bartolomeo

  • *
  • 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS MyPAL A639 i Xperia P
Odp: Ekran po skręceniu działa OK
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 09, 2008, 14:08:53 »
Również bawiłem się w skręcanie, nawet w tym celu kupiłem cały zastaw mini śrubokrętów za ponad 70 zł :O . Ale przydaje się :ok: .
Po skręceniu jakiś czas było lepiej (nie Ok tylko lepiej). Nie wiem, czy wiecie, ale jak się rozkalibruje, to najlepiej go wyłączyć i przesunąć palcem, mocno dociskając wzdłuż lewej krawędzi ekranu. Będzie lepiej jakiś czas...
W końcu stwierdziłem, że lepiej jest wykorzystać gwarancję i na 100% otrzymać nowy ekran - tak zrobiłem i teraz to jest Ok, szczególnie widać to przy pisaniu notatek ręcznie, jest duuużo lepiej! Nawet bez porównania! Także polecam po prostu wymianę a nie kombinowanie. Kolega ma navigację Mio już prawie rok i kalibrował ją RAZ! I taka powinna być częstotliwość przy dobrych ekranikach mniej więcej :)
Pozdrawiam wszystkich :)