Asus a636n wyłącza sie problem

  • 3 Odpowiedzi
  • 21122 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asus a636n wyłącza sie problem
« dnia: Grudzień 20, 2011, 00:03:45 »
Witam
Od dziś jestem posiadaczem asusa a636n , i już są problemy. Znaczy sie urządzenie kupiłem używane. Na początku bawiłem się tylko automapą i wszystko działało elegancko, potem zachciało mi się ustawić wi-fi i zaczeły się schody, po wlłączeniu wi-fi urzadzenie się wyłącza. Znalazłem w necie jak zrobić HR , i wszystko się elegancko zrobiło i nie dość , że nadal jest ten sam problem z wi-fi to prawie na każdym programie podczas jego startu się wyłącza.

Proszę o pomoc

pozdrawiam

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Asus a636n wyłącza sie problem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2011, 09:09:49 »
sprawdź czy na zasilaczu jest to samo, może po prostu bateria pada

Odp: Asus a636n wyłącza sie problem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2011, 21:45:03 »
No właśnie , problem się rozwiązał. Pod zwykłym zasilaczem w aucie działa wszystko ok , a pod ładowarką z kompa przez usb nie działa nic. A powiedzcie mi ile powinna trzymać bateria w tym modelu i jak go ładujecie z domu ??

*

Offline dzanik

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: 636N, AM
Odp: Asus a636n wyłącza sie problem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2011, 23:41:19 »
(...) ile powinna trzymać bateria w tym modelu i jak go ładujecie z domu ??
Wszystko zależy - jak w życiu, nie ma standardowego czasu. Mój 5-cio letni 636N z baterią używaną od nowości w trybie uśpienia potrafi "zjechać" z pełnej baterii do 70% w jakieś 3 tygodnie. Ale ja go używam, na chwilę obecną,  już praktycznie wyłącznie jako nawigacji, gdy jadę w dalszą trasę. A tak to sobie grzecznie leży na półce w uśpieniu.
Kwestia ładowania w domu - fabryczna ładowarka sieciowa do gniazdka i do oryginalnego kabelka USB a kabelek do asuska i zostawiam "dziada" na noc... a rano, naładowany albo w trasę albo na półkę i niech oczekuje aż będzie potrzebny.