PROŚBA: Kupię w rozsądnej cenie a632, a636, a636n, a639, a639n na części

  • 0 Odpowiedzi
  • 3999 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Bartolomeo

  • *
  • 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS MyPAL A639 i Xperia P
Jak w temacie. Właściwie to mam nadzieję, że macie jakieś złomy z uszkodzonymi płytami głównymi, które wam zalegają w szufladach i oddalibyście w cenie... wdzięczności + przesyłka... :ohreally: . Albo podobnej . No dobra - bo wystraszyłem tą wdzięcznością... niech to będzie po prostu rozsądna cena, powiedzmy europejsko-brytyjska. Ostatnio gość na Axxxxxo ;) sprzedawał za 29zł komplet 3 uszkodzonych, ale się zagapiłem :-| .

Potrzebuję części do reanimacji mojego połamanego staruszka a636n. Potrzebne - w kolejności priorytetu:

- najważniejsze: ekran, może nie mieć podświetlenia, może być zwalony dotyk, byle wyświetlacz wyświetlał kolory normalnie. Podświetlenie mogę wyjąć ze swojego, dotyk też, nie problem. Oczywiście może być i dobry... . U mnie jest "uchrupana" szybka na dole przy złączu i wyświetla jakby mu mocy zabrakło + chyba z 16 kolorów + pasy... :S.
- działająca klawiaturka z całą taśmą. Co prawda u siebie dolutowałem włosowy drut zamiast ścieżki taśmy :proud:, ale wątpię że to podziała długo... :E.
- płyta główna z całym nie uszkodzonym złączem głośnika, moje się (samo... :mysli: nie... :-|) oderwało bez możliwości przylutowania, ale przylutowałem :proud:, tylko że teraz wtyczuszka nie włazi bo cyna wsiąkła :-?.
- obudowa nie rozwalona w drobny mak przy śrubach...

Celem jest wbudowanie go na stałe do samochodu jako nawigację... :ok:

Póki co wyświetla tak... :-| :

Pomocy :grin: .
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2011, 11:53:32 wysłana przez Bartolomeo »
Pozdrawiam wszystkich :)