ASUS 636 - NO WAY OUT!

  • 2 Odpowiedzi
  • 2486 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ASUS 636 - NO WAY OUT!
« dnia: Styczeń 10, 2006, 22:02:03 »
Czołem! Jak mi powiedział mój dealer wersja PL nie była dostępna...
Teraz mam Angielską a przy próbie instalacji MÓJ Asus sepleni "language not much"! WHY?!

Dzięki za pomoc, bez lektury bforum NIGDY nie wpadł bym na to jak działa hard reset bo instrukcja kłamie a firmowe forum ASUSA olewa.
Żałuję, że kupiłem ten sprzęt  :( . Nie chce się włączać, tylko resetem a wyłączony w 48 godzin jest po bateriach. :cry:

Może nowy soft pomoże ale dlaczego nie pl?

Proszę o pomoc.

Buldi

PS nowa wersja ma pozmieniać błędy. Ja mam angielską. there is no upgrade for me! :x [/b]

*

Offline Youki

  • 13
    • http://czytnik-rss.pl
ASUS 636 - NO WAY OUT!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2006, 22:50:45 »
Cytuj
Teraz mam Angielską a przy próbie instalacji MÓJ Asus sepleni "language not much"! WHY?!

Poszukaj na forum jeszcze lub w komentarzach newsa o nowym romie, bo widziałem tam osobe z podobnym problemem - cos tam trzeba jeszcze ustawic.
Cytuj
Nie chce się włączać, tylko resetem a wyłączony w 48 godzin jest po bateriach.

Jesteś pewny czy to nie wina jakichs wgranych programow? Po hard resecie to samo?  Oddaj do sklepu i niech ci naprawiaja - od tego jest gwarancja. Jesli przy wylaczonym tak szybko rozladowuja sie baterie to cos jest nie tak.

ASUS 636 - NO WAY OUT!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2006, 07:56:00 »
Nie rozladowuje sie szybko , tylko wskazania sa takie. Jest 100% po kilku godzinach 70% , za chwile 30%. Przy ladowaniu dochodzi do 90% w 0,5 godz. Swiadczy to dobitnie, ze bateria trzyma. Po wgraniu nowego ROM-u wszystko dziala prawidlowo i wskazania sa prawidlowe i nie trzeba wykoywac miekkiego resetu itd..

Pozdrawiam