(A636N) Kiepski dzwiek w sluchawkach

  • 2 Odpowiedzi
  • 2804 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

(A636N) Kiepski dzwiek w sluchawkach
« dnia: Wrzesień 15, 2006, 23:50:13 »
Witam

Mam problem bo nie wiem, czy to przypadlosc tego modelu, czy tylko mojej sztuki. Chodzi o dzwiek w sluchawkach, ktory jest strasznie kiepski. Przy normalnym uzytkowaniu (klikaniu po ekranie) dzwiek klikniecia jest jakby pol na pol z nieprzyjemnym trzaskaniem. Przy sluchaniu muzyki dzwiek jest bardzo ostry, wrecz nieprzyjemny. Po skorygowaniu na eq. mozna sluchac, ale dalej jest tragicznie kiepski.
Probowalem na roznym sprzecie (sluchawki, amp.).
Przy korzystaniu z glosniczka wbudowanego, jest OK.

Prosze o pomoc, bo nie wiem czy wysylac go na serwis czy co.

Pozdrawiam

tomy78

(A636N) Kiepski dzwiek w sluchawkach
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2006, 11:14:36 »
Jeśli sprawdzałeś z różnymi słuchawkami i różnymi programami, a na głośniczkach jest spoko to wychodzi na to że wyjście jest skopane.
P.S. Jeszcze się nie spotkałem żeby ktoś narzekał na wyjście w a636.

Kiepski dźwięk
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 17, 2006, 12:08:57 »
Miałem to samo - przezuciłem się z MIO-168 i jak włączyłem MP3 to mi uszy zwiędły - myślałem że cisnę nim o ziemie - bo dźwięk w nim jest dla mnie ważny. Ale na szczęście znalazłem rozwiązanie.
Najprawdopodobniej wstawili jakąś nową kartę muzyczną lub inne sterownik dla niej - Wgrałem najnowszą wersję Pocket Music ver 4.3.2 i wszystko gra miodzio - a nawet lepiej. Dodatkowo zauważyłem że naciśnięcie np start, lub wybór dowolnej funkcji w menu toważyszy takie małe piknięcie - nie słychać tego na zwykłych słuchawkach ale jak masz lepsze to zauważysz. Nie musis się tym także przejmować (w mio-168 tego nie było) bo sprawdziłem u kumpla na Asus 636 i jest to samo.

http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=22106