RECENZJA Garmin-Asus M10

  • 13 Odpowiedzi
  • 24124 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)

*

Offline yo

  • ****
  • 971
  • Sprzęt: fajny Leo, galaxy tab p1000
Odp: RECENZJA Garmin-Asus M10
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2010, 09:41:43 »
całkiem fajna recenzja. sporo zdjęć - trochę dziwne skoro przede wszystkim są to zdjęcia zwykłego WM
end of fear
yo is here

*

notosiup

Odp: RECENZJA Garmin-Asus M10
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2010, 09:43:48 »
Tak naprawdę tam siedzi zwykły wm :) Nakładka na system zmienia praktycznie tylko today, o czym też napisałem.

*

Offline longu

  • ****
  • 760
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Garmin-Asus M10, HTC Diamond, SE Xperia Ray
Odp: RECENZJA Garmin-Asus M10
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2010, 14:12:42 »
Poważnie zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia, także z niecierpliwością wyczekiwałem tej recenzji. Zaniepokoiła mnie jedna rzecz, o której pisał autor: słaby mikrofon, który przeszkadza w przeprowadzaniu komfortowych rozmów telefonicznych. Mogą się na ten temat wypowiedzieć użytkownicy tego urządzenia? Jak to jest w praktyce? Może tylko testowany egzemplarz miał z tym problem?
Pozdrowionka.
iPaq H3870 -> iPaq H4155 -> Acer n311 -> Asus P535 -> HTC Diamond -> Garmin-Asus M10 -> SE Xperia Ray

*

Zachu

Odp: RECENZJA Garmin-Asus M10
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 11, 2010, 14:20:43 »
Po co te zrzuty takie wielkie? Mniejsze bardziej wiernie oddają realny widok.

*

notosiup

Odp: RECENZJA Garmin-Asus M10
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2010, 14:22:56 »
Wyobrażasz sobie oglądać zrzuty w skali 1:1 na monitorze z fullhd? :)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: RECENZJA Garmin-Asus M10
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2010, 14:29:06 »
Dobra recenzja, lekko się czyta :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

notosiup

Odp: RECENZJA Garmin-Asus M10
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2010, 14:30:49 »
To dobrze, bo pisało się ciężko :P A zrzuty jak teraz spojrzałem, to rzeczywiście spore, dużo przewijania ;)

*

notosiup

Odp: RECENZJA Garmin-Asus M10
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 19, 2010, 10:07:33 »
Czemu ten wątek znajduje się w dziale ogólnym, a nie asus z gsm?

*

Offline longu

  • ****
  • 760
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Garmin-Asus M10, HTC Diamond, SE Xperia Ray
Odp: RECENZJA Garmin-Asus M10
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 19, 2010, 11:32:23 »
Poważnie zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia, także z niecierpliwością wyczekiwałem tej recenzji. Zaniepokoiła mnie jedna rzecz, o której pisał autor: słaby mikrofon, który przeszkadza w przeprowadzaniu komfortowych rozmów telefonicznych. Mogą się na ten temat wypowiedzieć użytkownicy tego urządzenia? Jak to jest w praktyce? Może tylko testowany egzemplarz miał z tym problem?
Pozdrowionka.

Nikt?
Jeszcze dodatkowe pytanko. W innym teście (inny portal) autor pisał, że ten telefon miał problemy z zasięgiem (w miejscach o słabym zasięgu można było zapomnieć o przeprowadzeniu rozmowy) - inne telefony w tej samej lokalizacji nie miały problemów.
Jak to było w przypadku testowanego urządzenia?
Pozdrowionka.
iPaq H3870 -> iPaq H4155 -> Acer n311 -> Asus P535 -> HTC Diamond -> Garmin-Asus M10 -> SE Xperia Ray

*

notosiup

Odp: RECENZJA Garmin-Asus M10
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 19, 2010, 12:06:47 »
Tam gdzie spica gubi zasięg - m10 też gubił. Tam gdzie był minimalny zasięg dało się rozmawiać. Mam ten problem na co dzień, bo pracuję na za***iu i są problemy z zasięgiem (z tego tylko powodu musiałem się pozbyć tp2, bo był kiepski pod tym względem...).

*

Offline longu

  • ****
  • 760
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Garmin-Asus M10, HTC Diamond, SE Xperia Ray
Odp: RECENZJA Garmin-Asus M10
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 19, 2010, 12:49:51 »
Tam gdzie spica gubi zasięg - m10 też gubił. Tam gdzie był minimalny zasięg dało się rozmawiać. Mam ten problem na co dzień, bo pracuję na za***iu i są problemy z zasięgiem (z tego tylko powodu musiałem się pozbyć tp2, bo był kiepski pod tym względem...).

Czy dobrze rozumiem, że tp2 sobie nie radził a m10 w tym samym miejscu owszem?
To jest dobry znak. Ja z drugiej strony mieszkam na obrzeżach miasta i jest tam słaby zasięg, z którym mój diamond sobie różnie radzi (czasami gubi, ale można na szczęście rozmawiać).
Pozdrowionka.
iPaq H3870 -> iPaq H4155 -> Acer n311 -> Asus P535 -> HTC Diamond -> Garmin-Asus M10 -> SE Xperia Ray

*

notosiup

Odp: RECENZJA Garmin-Asus M10
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 19, 2010, 13:09:32 »
Cytuj
Czy dobrze rozumiem, że tp2 sobie nie radził a m10 w tym samym miejscu owszem?
tak, dobrze rozumiesz.

Odp: RECENZJA Garmin-Asus M10
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 13, 2010, 21:41:31 »
Mam 2 a miałem przez około 5 dni także 3 garmina. Pierwszy ten 5 dniowy poszedł do wymiany bo miał albo rysę na właściwym wyświetlaczu albo 2-3 gorące pixele. 2 następne, to jeden na wymianę tego z pixelami, a drugi nowy. Ten na wymianę ma 1 gorący pixel, drugi 2 ale mało widoczne. I to chyba jedyne i największe wady tego telefonu. Jeśli chodzi o zasięg to bije on obie moje Nokie z serii E. Tam gdzie nokia nie może chwycić zasięgu Garmin-Ausu M10 pozwala na normalną rozmowę. Zestaw głośnomówiący też jest ok, mikrofon dobrze zbiera dźwięki. WiFi to po prostu bajka a sam Windows działa bardzo sprawnie. Najbardziej wkurzające są SMSy a raczej program do ich odbioru. Tragedia, nie wiem jak go ustawić, żeby wiadomo było od kogo i kiedy. Jako nawigacja sprawuje się wyśmienicie, sygnał stabilny no i bez mrugnięcia działa Auto Mapa. Co ciekawe ten pierwszy który poszedł na wymianę miał dużo mniejszą czułość ekranu i przycisków. Dziwne? Oba pozostałe są idealne.