Problem z głośnikiem w asusie p525

  • 4 Odpowiedzi
  • 2356 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z głośnikiem w asusie p525
« dnia: Marzec 24, 2007, 07:41:03 »
Od wczoraj nie działa mi głośnik w asusie p525 .Słuchałem muzyki kiedy zadzwonił telefon.Słuchawki są w nim beznadziejne więc wyciągnąłem je i zacząłem wybierać nr a tu cisza patrzę że połączenie zawiązano ale nic nie słychać .Odpaliłem muzykę i działała ok.Potem parę razy próbowałem zadzwonić ale nie było słychać .Włożyłem więc słuchawki zadzwoniłem i od tamtej pory głośnik już nie odtwarza muzyki i żadnych dzwięków.Można jedynie na słuchawkach słuchać i rozmawiać.Ale najdziwniejsze jest to że kiedy dzwoni się na niego głośnik normalnie gra dzwięk dzwonka mp3.Nie wiem czy to związek ale nie mogę już w kontatkach nacisnąć grupy literowej osób .Przycisk po prostu nie reaguje .Ekran jest w tym miejscu sprawny a przyciski po naciśnięciu się podświetlaja tylko nie ma na to reakcji.

Odp: Problem z głośnikiem w asusie p525
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2007, 16:56:04 »
Od wczoraj nie działa mi głośnik w asusie p525 .Słuchałem muzyki kiedy zadzwonił telefon.Słuchawki są w nim beznadziejne więc wyciągnąłem je i zacząłem wybierać nr a tu cisza patrzę że połączenie zawiązano ale nic nie słychać .Odpaliłem muzykę i działała ok.Potem parę razy próbowałem zadzwonić ale nie było słychać .Włożyłem więc słuchawki zadzwoniłem i od tamtej pory głośnik już nie odtwarza muzyki i żadnych dzwięków.Można jedynie na słuchawkach słuchać i rozmawiać.Ale najdziwniejsze jest to że kiedy dzwoni się na niego głośnik normalnie gra dzwięk dzwonka mp3.Nie wiem czy to związek ale nie mogę już w kontatkach nacisnąć grupy literowej osób .Przycisk po prostu nie reaguje .Ekran jest w tym miejscu sprawny a przyciski po naciśnięciu się podświetlaja tylko nie ma na to reakcji.
Wlasnie dzisiaj zdarzylo mi sie to samo.. Niemam zielonego pojecia jak sie wziasc do tego a pozatym na stronie asusa niestety nie ma polskiego romu do telefonu.. Moze ktos pomoc??

*

Soovek

Odp: Problem z głośnikiem w asusie p525
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2007, 18:08:21 »
A może spróbować HR na początek ???

Odp: Problem z głośnikiem w asusie p525
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2007, 18:18:55 »
HR byl robiony i nic...  Bez zadnych zmian... ???  :-[

Odp: Problem z głośnikiem w asusie p525
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2007, 20:25:36 »
Okazalo sie ze problem lezy po stronie wyjscia sluchawkowego - styki w nim nie rozwieraja a przez to pda traktuje to tak jakby sluchawki byly caly czas podpiete. Szkoda tylko ze uzywalem pda z sluchawkami tylko kilka razy telefon ma jakies 4 miesiace i juz taki problem.. Chyba asus wie jak zniechecac do siebie klientow... Mozna temat zamknac..