Problem z dotykiem w Asusie p552w

  • 4 Odpowiedzi
  • 2630 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z dotykiem w Asusie p552w
« dnia: Maj 07, 2010, 18:47:48 »
Jakis czas temu kupilem w Vobisie Asusa p552w i ostatnio mam z nim problemy.....

od jakiegoś tygodnia sam się wylączał ale poza tym wszystko działało...
Dzisiaj już mnie to zaczęło wkurzac i zrobiłem soft reset(ustawienia fabryczne w narzędziach).... i teraz coś się stało bo po resecie włącza się okno z wyrównaniem ekranu i jak "ponaciskam" sobie krzyżyki to robi się wszystko od nowa.... całą procedurę wykonywałem juz kilkadziesiąt-moze ponad setke razy i nadal nic......

ogólnie zależy mi na tym aby zachować kontakty a nie mam kopii.....

da się jakoś pominąć to okno lub czy macie jakiś sposób na ten ekran

pzdr
Bojar

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Problem z dotykiem w Asusie p552w
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2010, 19:01:15 »
Kolego, soft reset to wykonuje sie rysikiem. Ty zrobiles hard reset wiec raczej sobie kontaktow- o ile takie miales w pamieci urzadzenia a nie na karcie SIM juz nie odzyskasz, chyba, ze miales zrobiony backup a z tego co napisales tak niestety nie bylo. Sprobuj zrobic hard reset ponownie, nic nie tracisz, moze cos sie odblokuje- mowie to z wlasnego doswiadczenia, choc nie na ASUS-ie a na Universalu tak mialem, ze nie przechodzil kalibracji a pomogl HR i wtedy poszlo bez problemu.
Jesli to nie poskutkuje to zostaje ci tylko sposob z usunieciem jednego pliczku, wowczas urzadzenie omija "obowiazkowa" kalibracje ekranu, sposob ten byl opisany tu na forum.

Odp: Problem z dotykiem w Asusie p552w
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2010, 19:10:08 »
a mogłbyś zapodać linka bo nigdzie nie mogę znalezc??

edit:

ten sposob z tym plikiem welcome.not etc. nie zadzialal.... wlasnie sprobowalem i dalej to samo....

a najfajniejsza rzecz to taka ze jak sciagnalem orginalny rom ze strony asusa po polsku i wg instalatora język urzadzenia jest inny niz jezyk programu aktualizacyjnego.......

pomijając fakt ze telefon od początku jest po polsku i kupiony w polskim vobisie to ja juz nie wiem o co chodzi
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 20:12:08 wysłana przez bojar942 »

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Problem z dotykiem w Asusie p552w
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2010, 20:28:58 »
Probowales przejsc kalibracje programem My Mobiler?

Odp: Problem z dotykiem w Asusie p552w
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2010, 20:31:51 »
nie.... nawet nie wiedzialem ze cos takiego jest...... dzieki za info...
zaraz sprawdze czy dziala