Pare spraw dotyczacych asus p525

  • 3 Odpowiedzi
  • 2688 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pare spraw dotyczacych asus p525
« dnia: Styczeń 09, 2007, 23:19:51 »
Na samym poczatku chcialem powitac wszystkich zapalencow pocketow asusa. Jest to moj pierwszy post wiec chialem sie dowiedziec pare informacji na temat tego urzadzenia mam go dopiraz kilka tygodni. Ale do sedna
1 Czy jest mozliwe powiekszenie liter w sms mam na mysli podobny program do zoomsms z etena x500
2 Czy jest mozliwe odpalenie gier z nokia ngage lub innych gier w formacie sis z telefonow z symbianem i czy wogule istnieje jaki kolwiek emulator symbiana na pocket pc wm5 (s60v2 lub s60v3)
3 Czy jest mozliwe wpisywanie znakow tak jak w etenie x500 za pomoca rysika z rozpoznawaniem pisma
4 Gdzie w etenie x500 znajduja sie pliki programow mdesk i aplication recowery i czy jest mozliwe zainstalowanie tych programoww na asusie p525
5 Czy znacie jakies fajne gierki na wm5 bo ja jakos nic nie moge znalesc ciekawego prosze o podanie tylulow gier mam na mysli jakies wypasione gry i najlepiej aby mozna bylo w nie grac za pomoca klawiatury nie rysika
i prosil bym o liste programow w jakie warto sie zaopatrzyc by kozystanie z pocketa bylo bardziej konfortowe i wydajne

To juz wszystkie pytania pozdrawiam wszystkich niezadowolonych i zadowolonych uzytkownikow pda

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Pare spraw dotyczacych asus p525
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2007, 07:19:05 »
3. tak

5. w dziale PPC ogólnie są przyklejone dwa tematy jeden o programach:
http://www.pdaclub.pl/forum/viewtopic.php?t=1415 , drugi o grach

Pare spraw dotyczacych asus p525
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2007, 14:44:57 »
Dzieki marcinl na poczatek sie przyda A wiesz cos o emulacji gier ngage

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Pare spraw dotyczacych asus p525
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2007, 14:45:57 »
barylka1986brat
na emulacji zupełnie sie nie znam
ale zobacz w tym dziale:
http://www.pdaclub.pl/forum/viewforum.php?f=58