P535 i Nagrywanie MP4 &

  • 3 Odpowiedzi
  • 2757 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

P535 i Nagrywanie MP4 &
« dnia: Czerwiec 11, 2007, 01:56:05 »
Witam
Dziś kupiłem Asusa P535
Wszystko jest niby ok ale....
1) Jak nagrywam video do pliku mp4 to cholernie piszczy coś w tle przy odtwarzaniu  ( w 3gp tego nie ma )
2) Podobno trochę trzeszczy jak rozmawiam przez zestaw słuchawkowy (ruszam kablem to jest raz lepiej raz gorzej )

pyt1 .co jest grane ??
pyt2. cos z zestawem słuch.. ?? czy to normalne ( w SEk750i tego nie ma )



btw zastanawia mnie jeszcze jedno , brat ma Sony ericsson K750i i u niego jest lepszy dźwięk przy odtwarzaniu mp3 ( słuchawki ) , cholera u mnie nie ma głębi , trafiłem na jakiś trefny sprzęt ?

Plik do podglądu
http://rapidshare.com/files/36419142/MOV029.mp4


mam 5 dni że by go oddać
POMOCY
Pozdrawiam

*

Offline AndiC

  • *
  • 77
  • Sprzęt: ASUS P535/Omnia
Odp: P535 i Nagrywanie MP4 &
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:09:46 »
Adam OS Jesli chodzi o zestaw to nie spotkalem sie z problemem trzasków czy czegos podobnego przy rozmowach tel.slychac i mnie i ja slysze rozmówce bardzo dobrze Co do mp4 to nie wiem A jesli chodzi o mp3 to zainstaluj inny prog. do muzy jest kilka lepszych poprawiajacych jakosc ale nie spodziewaj sie czegos nadzwyczajnego to nie jest sprzet muzyczny tak jak SE ( ja polecam 40iPLAY Client duze mozliwosci i poprawa jakosci dzwieku naprawde slyszalna)

*

Soovek

Odp: P535 i Nagrywanie MP4 &
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2007, 11:51:37 »
Witam
Dziś kupiłem Asusa P535
Wszystko jest niby ok ale....
1) Jak nagrywam video do pliku mp4 to cholernie piszczy coś w tle przy odtwarzaniu  ( w 3gp tego nie ma )
2) Podobno trochę trzeszczy jak rozmawiam przez zestaw słuchawkowy (ruszam kablem to jest raz lepiej raz gorzej )

pyt1 .co jest grane ??
pyt2. cos z zestawem słuch.. ?? czy to normalne ( w SEk750i tego nie ma )



btw zastanawia mnie jeszcze jedno , brat ma Sony ericsson K750i i u niego jest lepszy dźwięk przy odtwarzaniu mp3 ( słuchawki ) , cholera u mnie nie ma głębi , trafiłem na jakiś trefny sprzęt ?

Plik do podglądu
http://rapidshare.com/files/36419142/MOV029.mp4


mam 5 dni że by go oddać
POMOCY
Pozdrawiam
To wymień na innego :)

Odp: P535 i Nagrywanie MP4 &
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2007, 16:15:40 »
Adam OS Jesli chodzi o zestaw to nie spotkalem sie z problemem trzasków czy czegos podobnego przy rozmowach tel.slychac i mnie i ja slysze rozmówce bardzo dobrze Co do mp4 to nie wiem A jesli chodzi o mp3 to zainstaluj inny prog. do muzy jest kilka lepszych poprawiajacych jakosc ale nie spodziewaj sie czegos nadzwyczajnego to nie jest sprzet muzyczny tak jak SE ( ja polecam 40iPLAY Client duze mozliwosci i poprawa jakosci dzwieku naprawde slyszalna)


Więc tak ,trzaski sa jak z kimś rozmawiam przez zestaw słuch.. ( chyba jest trefnięty )
co do mp3 zainstalowałem inny program, ale faktycznie nie jest rewelacyjnie myslalem ze jak na tej klasy sprzęt to będzie lepiej grać :(
(zaraz zainstaluje ten programik co polecasz zobaczymy jak bedzie wtedy grać )
Soovek zobaczymy , moze w wolnej chwili pojade wymieć zestaw
a jeszcze jedno , mozliwe ze te mp4 nargrywaja sie z tym piszczeniem z winy oprogramowania?? bo jak by to był sprzęt to chyba przy 3gp byly by te same objawy

Możesz mi przesłać 40iPLAY na mail?? bo strona tego programu nie działa
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2007, 16:28:21 wysłana przez Adam_OS »