P526 dziwne zachowanie sms

  • 11 Odpowiedzi
  • 2519 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

P526 dziwne zachowanie sms
« dnia: Październik 28, 2007, 08:17:20 »
Witam mam P526 i od jakiegoś czasu dzieje sie coś dziwnego mianowicie sms-y raz przychodzą mi na telefon i jestem o tym powiadamiany( dzwonkiem) a raz przychodzą na kartę sim i zero powiadomienia o jego przyjściu. Nie wiem wydaje mi sie że wszystko jest poprawnie skonfigurowane i pamięci jest wystarczającą. Więc co to ???
Proszę o podpowiedzi
Dzięki 

*

Offline Wojtek-P

  • *
  • 53
  • Sprzęt: Asus p535
Odp: P526 dziwne zachowanie sms
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2007, 17:46:25 »
Sprawdź czy na innym telefonie też tak się dzieje. Może to wina karty sim.

Sam wymieniam teraz kartę, bo wysyła mi po 2-3 smsy zamiast jednego. Upgrade do WM6 niewiele pomógł :S

Odp: P526 dziwne zachowanie sms
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2007, 23:11:44 »
Witam mam P526 i od jakiegoś czasu dzieje sie coś dziwnego mianowicie sms-y raz przychodzą mi na telefon i jestem o tym powiadamiany( dzwonkiem) a raz przychodzą na kartę sim i zero powiadomienia o jego przyjściu.
Dzięki 

Mam to samo na P526. Co gorsza te ktore sie laduja na SIM sa widoczne dopiero po restarcie telefonu.  Dziwne, moze to wina ktoregos z programow.  U mnie chodzi do obslugi wiadomosci SPB Phone Suite.
Asus P526

Odp: P526 dziwne zachowanie sms
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2007, 09:22:05 »
Witam mam P526 i od jakiegoś czasu dzieje sie coś dziwnego mianowicie sms-y raz przychodzą mi na telefon i jestem o tym powiadamiany( dzwonkiem) a raz przychodzą na kartę sim i zero powiadomienia o jego przyjściu.
Dzięki 

Mam to samo na P526. Co gorsza te ktore sie laduja na SIM sa widoczne dopiero po restarcie telefonu.  Dziwne, moze to wina ktoregos z programow.  U mnie chodzi do obslugi wiadomosci SPB Phone Suite.

Ale to ten program ci pomaga w takiej sytuacji czy jeszcze pogarsza sprawe bo jak  co to go sobie zainstaluje bo aktualnie nie mam żadnych dodatkowych programów do obsługi smsów i dzieje sie tak samo z siebie
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2007, 09:27:49 wysłana przez adamrezo »

Odp: P526 dziwne zachowanie sms
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2007, 21:44:39 »

Ale to ten program ci pomaga w takiej sytuacji czy jeszcze pogarsza sprawe bo jak  co to go sobie zainstaluje bo aktualnie nie mam żadnych dodatkowych programów do obsługi smsów i dzieje sie tak samo z siebie
[/quote]

U mnie Phone Suite jest zainstalowany, wiec myslalem, ze to moze tu byc problem. Skoro u Ciebie na czystym WM6 jest ten sam problem to znaczy ze Sp PS nie jest tu winien.
Asus P526

Odp: P526 dziwne zachowanie sms
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2007, 23:28:31 »
hmmmm to co robić

*

Offline kamikadze

  • 12
  • Sprzęt: VPA Compact & ASUS P526
Odp: P526 dziwne zachowanie sms
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 04, 2007, 15:26:51 »
U mnie wystapil dokladnie ten sam problem. Moja karta sim nie jest juz w najlepszym stanie tak wiec zalatwiam sobie u operatora wymiane. Zobaczymy czy to cos zmieni.

Odp: P526 dziwne zachowanie sms
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 04, 2007, 22:31:48 »
U mnie wystapil dokladnie ten sam problem. Moja karta sim nie jest juz w najlepszym stanie tak wiec zalatwiam sobie u operatora wymiane. Zobaczymy czy to cos zmieni.

Ja tez mam dosc stara karte , moze tu problem. Daj znac jak po zmianie.
Asus P526

*

Offline kamikadze

  • 12
  • Sprzęt: VPA Compact & ASUS P526
Odp: P526 dziwne zachowanie sms
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2007, 14:38:19 »
Właśnie dziś wymieniłem karte sim, potestuje to przez pare dni wysylajac sobie eski z netu i dam znac - co i jak.

*

Offline szqudii

  • **
  • 181
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD 2
Odp: P526 dziwne zachowanie sms
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2007, 16:28:06 »
U mnie i mojego kumpla w P526 jest tak samo z smsami, ale znaleźliśmy na to sposób dość prymitywny jak i prosty prosty, wystarczy 25 sms zapisać na kartę sim i następne przychodzą już dobrze z powiadomieniem i zapisują się na telefonie. W skrzynce odbiorczej jest opcja kopiuj na sim, można nawet kilka tych samych sms skopiować kilkukrotnie na sim żeby aby ją zapełnić. Jakby znał ktoś lepszy pomysł to proszę o informacje.
Pozdrawiam.
Przygoda z Windows Mobile... | Mio A701 | Asus P526 | Asus P750  | HTC Touch PRO | HTC HD 2 ... będzie Windows Phone od HTC ;)

*

Offline kamikadze

  • 12
  • Sprzęt: VPA Compact & ASUS P526
Odp: P526 dziwne zachowanie sms
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 13, 2007, 21:09:37 »
U mnie i mojego kumpla w P526 jest tak samo z smsami, ale znaleźliśmy na to sposób dość prymitywny jak i prosty prosty, wystarczy 25 sms zapisać na kartę sim i następne przychodzą już dobrze z powiadomieniem i zapisują się na telefonie. W skrzynce odbiorczej jest opcja kopiuj na sim, można nawet kilka tych samych sms skopiować kilkukrotnie na sim żeby aby ją zapełnić. Jakby znał ktoś lepszy pomysł to proszę o informacje.
Pozdrawiam.

Są już dostępne poprawki na stronie asusa poprawiające ten błąd, jednak jak narazie nie ma do polskiej wersji wm6. Ma się rzekomo pojawić w najbliższych tygodniach, może jeszcze w tym roku,,, oby ;-)

Odp: P526 dziwne zachowanie sms
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 23, 2008, 18:42:02 »
Pobralem nowy ROM ze strony asusa, który miał poprawiać przychodzenie smsów ale niestety po 2 dniach radości, znowu zaczęło się, że smsy nie przychodzą. Ma ktoś jakieś pewne rozwiązanie?