kilka pytan o P535

  • 7 Odpowiedzi
  • 3062 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Zhan

  • *
  • 85
kilka pytan o P535
« dnia: Kwiecień 08, 2007, 23:12:33 »
witam,
rozwazam zamiane mojego A636N na P535 i mam w zwiazku z tym kilka pytan do posiadaczy tego drugiego...
- czy wyswietlacz nadal ma takie slabe katy patrzenia?
- czy telefon ma funkcje wlaczania/wylaczania prezentacji numeru?
- czy uchwyt samochodowy nie wymaga szarpania sie z nim?
- czy lampy blyskowej mozna uzywac jako latarki?
- czy przetestowal ktos wybieranie glosowe/wybieranie glosowe z uzyciem sluchawki BT?

za wszelkie informacje z gory dziekuje :)

*

Offline longu

  • ****
  • 760
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Garmin-Asus M10, HTC Diamond, SE Xperia Ray
Odp: kilka pytan o P535
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2007, 22:47:03 »
witam,
rozwazam zamiane mojego A636N na P535 i mam w zwiazku z tym kilka pytan do posiadaczy tego drugiego...
- czy wyswietlacz nadal ma takie slabe katy patrzenia?

Nie wiem, jakie ma A636N, ale w P535 nie mam na co narzekać.

Cytat: Zhan
- czy telefon ma funkcje wlaczania/wylaczania prezentacji numeru?

Tak. (ale zdaje się, że jest to "ficzer" operatora sieci)

Cytat: Zhan
- czy uchwyt samochodowy nie wymaga szarpania sie z nim?

Nie wymaga - naciska się przycisk i "kleszcze" go trzymające się rozjeżdżają (przynajmniej na razie to działa sprawnie - zobaczymy, jak będzie się sprawował po dłuższym czasie używania)


Cytat: Zhan
- czy lampy blyskowej mozna uzywac jako latarki?

Można. Jest nawet standardowo zdefiniowany skrót klawiszowy do tego.


Cytat: Zhan
- czy przetestowal ktos wybieranie glosowe/wybieranie glosowe z uzyciem sluchawki BT?

Ja nie testowałem, gdyż nie używam. Nie wiem nawet, czy ma taką fukncjonalność. Słuchawki BT nie posiadam ;-(

Cytat: Zhan
za wszelkie informacje z gory dziekuje :)

Proszę bardzo. Jak jeszcze nie czytałeś, to polecam mój test tego PDA w w przyklejonym wątku.
Pozdrowionka.

iPaq H3870 -> iPaq H4155 -> Acer n311 -> Asus P535 -> HTC Diamond -> Garmin-Asus M10 -> SE Xperia Ray

*

Offline AndiC

  • *
  • 77
  • Sprzęt: ASUS P535/Omnia
Odp: kilka pytan o P535
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2007, 00:09:59 »
Wybieranie głosowe działa , ale trzeba do tego oddzielnego programu i to od niego tak naprawde zalezy jak sprawnie bedzie to działac Ja osobiscie uzywam Voice2Go i jak dla mnie to jest swietny prawie bez błednie wybiera osoby czy funkcje

*

Offline kowal510

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kilka pytan o P535
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:21:23 »
Mam pytanko jak się naciska klawisz przełącznika trybów(na klawiszu oznaczone kółko z strzałkami) wyświetlają się cztery możliwości powrót ,wyjście etc.  to czy można wybrać któryś z tych trybów klawiszem nawigacji czy rysikiem czy nie bo u mnie jakoś nie?zawsze wraca do trybu dnia dzisiejszego.

*

Offline kowal510

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kilka pytan o P535
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2007, 18:43:49 »
Ok już sobie poradziłem kolejne nacisnięcie tego klawisza powoduje przejscia na następne ikony.

Odp: kilka pytan o P535
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2007, 12:24:03 »
Cześć, mam parę problemów o nie działającej lampie błyskowej nie wspomnę. . .  automatyczne odbieranie bluetootha też nie działa, mimo, że jest zaznaczone. . . .  w menadżerze od bluetootha moja słuchawka Nokia BH-900 jest widoczona tylko w polu urządzeń od rozmów wychodzących. . .  Miał może ktoś podobne problemy?

*

Offline Zhan

  • *
  • 85
Odp: kilka pytan o P535
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 16, 2007, 08:13:28 »


Proszę bardzo. Jak jeszcze nie czytałeś, to polecam mój test tego PDA w w przyklejonym wątku.
Pozdrowionka.

[/quote]

Oczywiscie czytalem Twoj test, po czesci dzieki niemu zastanawiam sie nad tym urzadzeniem... ale mam jeszcze jedno pytanko, czy da sie w P535 uruchomic filtr polaczen?

pozdrawiam

*

Offline longu

  • ****
  • 760
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Garmin-Asus M10, HTC Diamond, SE Xperia Ray
Odp: kilka pytan o P535
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 16, 2007, 23:47:03 »
Filtr połączeń? A co to takiego? Że np. od nr 1234 dzwonek nie dzwoni? Są chyba do tego zewnętrzne programy, które można doinstalować. W samym ASUSie nie rzuciła mi się w oczy taka funkcja. Jak znasz jakiś programik (albo znajdziesz), to mogę przetestować, czy działa konkretnie z P535.
Pozdrowionka.
iPaq H3870 -> iPaq H4155 -> Acer n311 -> Asus P535 -> HTC Diamond -> Garmin-Asus M10 -> SE Xperia Ray