Czy warto kupić P525 ? Czy to jakaś ściema z tą usterką ?

  • 7 Odpowiedzi
  • 2488 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam,
Zamierzam zakupić właśnie taki model P525. Znalazłem aukcje allegro na której gość sprzedaje takie cudo ale napisał, że telefon działa ale nie hulają w nim jakieś funkcje i że niby to wina softu itp że trzeba wgrać nowy i będzie wszystko OK. Jak sądzicie czy to ściema ? Czy generalnie telefon jest uszkodzony i nie da rady z nim nic zrobić ? Bardzo mi zależy właśnie na tym modelu bo jest w miarę tani a bardzo wydajny z tego co widziałem poza tym posiada ładny Design no i ma klawiaturkę + dotyk. Chyba że polecicie mi coś innego ? Link do aukcji http://allegro.pl/item972400136_asus_p525_wi_fi_2gb_gps_fajny_zestaw_polecam_zam.html


*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: Czy warto kupić P525 ? Czy to jakaś ściema z tą usterką ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2010, 20:56:15 »
Zacznijmy od tego ze za wgranie systemu sie nie placi... Zalezy jakie funkcje nie dzialaja, praktycznie nic nie mozna wywnioskowac na podstawie tego opisu.
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

Odp: Czy warto kupić P525 ? Czy to jakaś ściema z tą usterką ?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2010, 21:29:57 »
Napisałem do tego Pana wiadomość własnie z zapytaniem co dokładnie nie działa zobaczymy co odpisze może będzie można coś wywnioskować. A jest może jakiś inny telefonik o podobnych funkcjach które możesz mi polecić ? Generalnie chodzi mi o to żeby był szybki :P

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: Czy warto kupić P525 ? Czy to jakaś ściema z tą usterką ?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2010, 21:33:28 »
Jak ma byc szybki to cos z androidem albo snapdragonem, albo i to i to :P
Z podobnych do tego zobacz np i-mate i 8150 a w podobnej cenie szybki jest hermes.
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Czy warto kupić P525 ? Czy to jakaś ściema z tą usterką ?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2010, 21:47:40 »
Cytuj
w podobnej cenie szybki jest hermes.
Hermesa do P525 bym nie porównywał, to akurat jeden ze żwawszych ppc.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: Czy warto kupić P525 ? Czy to jakaś ściema z tą usterką ?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2010, 21:49:25 »
Nie mialem okazji pobawic sie P525, po prostu zapamietalem hermesa jako calkiem szybkiego pda. :wink:
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

Odp: Czy warto kupić P525 ? Czy to jakaś ściema z tą usterką ?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2010, 22:26:05 »
Ja miałem wcześniej Hermesa i powiem szczerze nie nie powalił mnie swoją prędkością :P

Witam dostałem dzisiaj wiadomość od sprzedającego może się ktoś wypowiedzieć na ten temat ?

Cytuj
witam usterka polega na opragramowaniu tzn gdy właczymy odtwarzacz muzyki to nie słychac zadnych dzwieków . ale gdy ktos do nas dzwoni to słychac dzwiek dzwonka w czasie rozmowy tez nie ma dzwieku ale głosnik i mikrofon sa sprawne tyle ze nic nie słychac. tak posiadam normalna ładowarke.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 16:32:03 wysłana przez oczkopl7 »

*

don.kamillo

Odp: Czy warto kupić P525 ? Czy to jakaś ściema z tą usterką ?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 26, 2010, 13:09:42 »
Pokaż mu, jak się robi HR. Po tym zabiegu powinien asus zacząć działać prawidłowo. Wtedy odpowiedź będzie prostsza ;)