Asus Zest, rom WM 6.5, GM5_28232 i Automapa

  • 2 Odpowiedzi
  • 20623 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tomsdb

  • ***
  • 349
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB Bold 9700
Asus Zest, rom WM 6.5, GM5_28232 i Automapa
« dnia: Marzec 06, 2011, 21:26:58 »
Witam,
Zamierzam nieco "poużywać" rom wymieniony w temacie. Wydaje się być najszybszy z wm 6.5 ugotowanych dla tego asusa. Ramu jest trochę mniej niż w 6.1, ale chodzi dobrze i pamięć nie wycieka. Nie uruchamiam wielu aplikacji w tle, więc WM 6.5 mi pasuje. Jest jednak problem z Automapą. Niestety nie działa w tym romie. Pojawia się komunikat o uruchamianiu i tyle.  :( Dziwne, bo w innych telefonach pod WM 6.5, których używałem nie miałem takich problemów. Spotkał się ktoś z takim zajwiskiem? W czym problem? Pod WM 6.1 wszystko jest ok.
Wątek z tym romem jest tu: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=642370&highlight=GM5_28232
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2011, 21:51:25 wysłana przez tomsdb »
Lepiej nic nie robić, niż robić "nic".

*

Offline marx

  • ****
  • 640
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II
Odp: Asus Zest, rom WM 6.5, GM5_28232 i Automapa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2011, 08:14:18 »
do tego Asusa jest odpowiedni wątek
http://pdaclub.pl/forum/asus-z-modulem-gsm/asus-p565/

Ja z ROMu 6.5 zrezygnowałem m.inn. z powodu Automapy - o ile pamiętam 6.5 daje ok 20MB mniej wolnej pamięci niż 6.1, a gdy pamięci jest mało to jest właśnie taki efekt o jakim piszesz - AM startuje ale "nie dochodzi"... ;) Aczkolwiek mi AM chodziła na 6.5 ale gdy nie ruszała, musiałem task managerem pokillować aplikacje w tle, co było trochę upierdliwe. Aha, i na 6.5 miałem wycieki na Titanium więc z niego zrezygnowałem.
Zerknij sobie na w/w wątek, wymieniłem tam chyba wszystkie dostępne ROMy wraz z opisem jaki to build i ile daje wolnej pamięci RAM/Flash.

A jeśli masz trochę czasu, możesz ugotować swój własny ROM, opisałem to także w w/w wątku. Za pomocą opisanej kuchni jest to stosunkowo proste.

*

Offline tomsdb

  • ***
  • 349
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB Bold 9700
Odp: Asus Zest, rom WM 6.5, GM5_28232 i Automapa
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2011, 10:23:16 »
Dzięki za odpowiedź. Czytałem ten wątek kilka razy, ale jakoś mi umknęły uwagi o Automapie. W romie rishi,ego wm65 ten problem z automapą nie występuje. Nie ma też tak dużych wycieków pamięci. Na ten czas pozostaje rom rishiego.
Lepiej nic nie robić, niż robić "nic".