Asus GO na P565

  • 1 Odpowiedzi
  • 1986 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline fafik15

  • 2
  • Sprzęt: XDA NEO; HP HX 2790; ASUS P565
Asus GO na P565
« dnia: Czerwiec 07, 2010, 22:54:27 »
Witam szanownych Forumowiczów!!!
Od niedawna jestem posiadaczem Asusa P565. W zestawie, który kupiłem była tez dołączona nawigacja (DVD i karta 2GB). Jako, ze karta jest w całości zapełniona mapami, postanowiłem skopiować jej zawartość na kartę 4 GB (Sandisk SDHC)... aby zyskać dodatkowe 2 GB pamięci, bo to co Asus oferuje na obecne czasy to stanowczo za mało. Po wsadzeniu karty i zainstalowaniu jej nie mogłem uruchomić nawigacji...nie chciało się nawet pokazać okienko z ustawieniami początkowymi. Po odinstalowaniu wsadziłem oryginalna kartę 2GB i zainstalowałem...no i muszę przyznać, ze nawigacja pięknie chodzi... albo raczej chodziła, ponieważ w celu zyskania tych dodatkowych 2 Gb pamięci jeszcze raz skopiowałem zawartość tej oryginalnej karty (po instalacji) na kartę 4GB.  Po ponownym uruchomieniu urządzenia nawigacja nie chce wystartować  :S ... Na starych urządzeniach (HP i HTC)  z TomTomem i Navigonem nie maiłem z tym żadnych problemów.
Pomyślałem więc, że może z tym DVD jakoś się uda...niestety Content Manager nawet nie wykrywa podpiętego Asusa do PCeta... mimo, ze activesync automatycznie rozpoznaje i przeprowadza synchronizację.
Po tym, mam nadzieję nie za długim wprowadzeniu, chciałbym dowiedzieć się, czy Ktoś może miał ten sam problem i jak go ewentualnie rozwiązał.  Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.

*

Offline v3ct0r

  • **
  • 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS P750, MIO P560
Odp: Asus GO na P565
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2010, 23:49:16 »
nie rozumiem cie za bardzo ale może chodzi o to że nie które programy nawigacyjne przypisują licencje do karty pamięci że jeśli przekopiujesz ją na inne kartę mapa nie będzie działać