Simlock dla Artemisa - polecamy korzystanie z serwisów lub czytaj dalej :))

  • 128 Odpowiedzi
  • 72736 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2010, 22:37:27 wysłana przez suchy22 »

*

Offline bossbusko

  • ***
  • 308
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note III
Odp: Simlock dla Artemisa - polecamy korzystanie z serwisów lub czytaj dalej :))
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 15, 2011, 22:32:50 »
Metoda Barneja działa i jest rewelacyjnie prosta :)
Dzięki i życzę wielu ubitych smoków.
rewelacja, dluzej zajelo mi sciagniecie plikow bo cos necik mulil niz cala zabawa w zdejmowanie smoka :)
Dzieki :)
Alcatel OT Easy db, N3210, N3310, N3510i, N6610i, Mot T720i, Jakis Ery, SE p800, SE p900, SE p910i, MDA compact III, MDA compact IV, Samsung I780, MDA Compact V, HTC HD2, Samsung Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy Note II, Galaxy Note III

Odp: Simlock dla Artemisa - polecamy korzystanie z serwisów lub czytaj dalej :))
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 30, 2011, 11:17:47 »
witam. udało mi się zabić smoka niestety nie pozbyłem się orange menu ale i tak jestem zadowolony bo spv leżał bezużyteczny (tylko GPS), DZIEKI WIELKIE za instrukcje pozdrawiam wszystkich i zycze udanych polowań na smoki :)

Mam rom amigantomek full
wześniej miałem orangeowski.
Próbowałem zdjąć simlocka i wszystko poszło ok (tak przynajmniej wyglądało) ale po włożeniu karty play cały czas szuka sieci... Czyli simlok nie uwalony...
Miał ktoś podobny problem.
Dodam że wszystko poszło ok zmiana imei, unlok coś tam, i powrót do starego imei...

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
To nie wina simlocka tylko:
1. karty SIM - poczytaj o problemach ze starymi kartami Play
2. RadioROM zmień
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Karta jest nowa play.
Radio rom dziś zmienię i napiszę o wynikach.

...Radio zmienione, dalej nie działa.
Czerwona antenka zasięgu i dalej szuka i szuka i nic...
wszystko poszło bez problemu a simlock nadal jest...

P.S. Próbował ktoś tych nakładek na karty sim co są na alle... ?

kur...  simlock jednak zdjęty  :O
kupiłem dziś startówkę play i wszystko ok.
Nie zczaiłem że przy przejściu z orange na play karta może nie działać (np. nie łapie zasięgu bo się nie może zalogować) do momentu zakończeniu umowy z orange.
Przepraszam za zaśmiecanie ale może to komuś pomoże jak ktoś się uprze jak ja, że nie mógł zdjąc simlocka tym sposobem  :)
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2011, 20:15:16 wysłana przez Baamber »

Odp: Simlock dla Artemisa - polecamy korzystanie z serwisów lub czytaj dalej :))
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 21, 2011, 00:06:22 »
Witam!
Mam poważny problem,
otóż postępowalem według instrukcji tyle, że na etapie SimUnlock, już po wskazaniu pliku xxx wystąpił gdzieś już wspomniany błąd. Mimo wszystko jednak wykonałem ostatni punkt i w Repair IMEI wpisałem swoje oryginalne IMEI i zapisałem (write).
Efekt?
1. Simlock jak był, tak jest
2. Active Sync nie widzi telefonu. Wykonałem HARD RESET, bez zmian.

Co robić?

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: Simlock dla Artemisa - polecamy korzystanie z serwisów lub czytaj dalej :))
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 22, 2011, 21:33:36 »
Witam!
Mam poważny problem,
otóż postępowalem według instrukcji tyle, że na etapie SimUnlock, już po wskazaniu pliku xxx wystąpił gdzieś już wspomniany błąd. Mimo wszystko jednak wykonałem ostatni punkt i w Repair IMEI wpisałem swoje oryginalne IMEI i zapisałem (write).
Efekt?
1. Simlock jak był, tak jest
2. Active Sync nie widzi telefonu. Wykonałem HARD RESET, bez zmian.

Co robić?

Twój problem może być poważniejszy niż sądzisz. Tak mało osób używa dziś Artka, że może być kłopot. Jeśli nie znajdziesz pomocy w już napisanych postach, to może być kłopot.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: Simlock dla Artemisa - polecamy korzystanie z serwisów lub czytaj dalej :))
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 31, 2012, 16:54:02 »
Spróbuj to http://forum.xda-developers.com/wiki/Artemis_SD_Card_Flashing
Co do samego simlock'a to korzystałem z tego http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=400445
Bardzo ważne żeby przed procedurą wyciągnąć kartę SD i SIM oraz najlepiej zresetować telefon do ustawień fabrycznych.