problem z inicjalizacją aparatu

  • 2 Odpowiedzi
  • 5294 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

problem z inicjalizacją aparatu
« dnia: Lipiec 03, 2011, 13:21:53 »
witam.
Mój problem dotyczy właśnie inicjalizacji aparatu. Aktualnie mam rom z Orange, Wm 5, jest świeży (wczoraj wgrywany), zaraz po jego wgraniu aparat włączał się bez problemu. Instalowałam dzisiaj jeszcze parę innych gadżetów takich jak PCM keyboard, Opera oraz Commandera oraz HomeScreen. Wykonałam reset urządzenia i po ponownym naciśnięciu na przycisk aparatu już nie da się włączyć. Musiałabym znowu hard reset robić, a nie chce 100 razy instalować wszystkiego od nowa. Trochę tak jakby podczas resetu kasował sterowniki do aparatu  :-? uszkodzony mechanicznie chyba nie jest bo by się nie włączył w ogóle? może jakiś program koliduje?
ps. dodam jeszcze, że wgrywanych było kilka romów i na nich się pojawiał ten sam problem. Ten aparat wybiera sobie chwile w których chce działać a ja dostaje gorączki z nerwów.
Proszę o pomoc

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: problem z inicjalizacją aparatu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2011, 16:09:22 »
A po kliknięciu na ikonę aparatu też nic?
Nie wiadomo, czy kwestia softu, przypisania przycisków bocznych, czy to kwestia "hardłerowa".

Możliwe, że po każdym wgrywanym przez Ciebie romie wgrywasz to samo oprogramowanie i jeden z tych programów koliduje z przypisaniem przycisków lub ze sterownikami.

Sprawdź.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: problem z inicjalizacją aparatu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2011, 18:21:26 »
wyczyściłam całą kartę pamięci, wgrałam nowy rom Shady313, i tak jak poprzednio aparat włączy się raz, a później nie reaguje ani na przycisku bocznym ani w menu. Zauważyłam, że gdy wchodzę w eksplorator plików foldery nie chcą się otworzyć, zaznaczają się ale sprawdzić ich zawartości się nie da, wtedy też aparat nie reaguje, muszę zrobić soft reset i dopiero mogę otwierać foldery lecz aparat dalej zero reakcji. Wiem, że to skomplikowane, ale nie wiem co mam robić. Na telefonie pierwszy soft był z Orange, wszystko ładnie działało, aż po czasie zaczęły się dziać takie rzeczy jak wyżej i teraz tak jakby te błędy kopiowały się na nowe romy....  ( rom nowy a błędy te same  :E) a na ten aktualny rom nie wgrywałam żadnego oprogramowania. Może są jakieś metody gruntownego czyszczenia pamięci urządzenia o których nie wiem?